Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ustvari ne, dace nam Indigo ako ga zajebe nesto pa cemo ga onda cimati
    sigpic

    Comment


    • Maro može neki recept kako sočivo da spremim? Zajebao se danas, kupio ga umesto soje pa da se ne baci Je l može to ko pasulj?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

        Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

        Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sudeci po trejleru bice top DNK sjutra.

          Pusti javno Maro, da ga cimamo oko trojke.
          Njega ako zoveš oko trojke nije strašno, ali ako ga okreneš oko podne, gadno...
          Pazi Bicija, rešio da se otarasi žene ...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by realnost View Post
            Maro može neki recept kako sočivo da spremim? Zajebao se danas, kupio ga umesto soje pa da se ne baci Je l može to ko pasulj?
            Prijateljski savjet, iduci put kupi meso.
            sigpic

            Comment


            • A šta ako mu šaljemo slike tipa nevaljale
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja sam ga ubacio u kontakte kao Miro, pazi mu sliku na viberu, bio je na Jahorini zimus, sve se nema.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by realnost View Post
                  Maro može neki recept kako sočivo da spremim? Zajebao se danas, kupio ga umesto soje pa da se ne baci Je l može to ko pasulj?
                  Možeš i tako.

                  Originally posted by Lord Gangara View Post
                  A šta ako mu šaljemo slike tipa nevaljale
                  Ništa, kul lik , jedino mu je gospođa malko nezgodna
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

                    Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

                    Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
                    Ma kakvi, nema trika da pogode. Pre mesec dana skupilo se iskusno društvo, alkoholičarsko i po koje nevino čeljade upalo
                    I tako dok se peko roštilj busali se kao bog zna kakvi znalci i pivopije.... i onda krene pogađanje hladnih piva i to samo 5 vrsta, iz plastičnih čaša... najviše je jedna cura pogodila i to 3..kaže imala sreće kod trećeg... Znalci max 2 ili jedno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Skija Miro sva četri godišnja doba
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Prvo zenu da vidim pa da pogadjam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ja sam ga ubacio u kontakte kao Miro, pazi mu sliku na viberu, bio je na Jahorini zimus, sve se nema.
                          Posalji mu sad poruku "Miki burzujcino!!!"

                          Comment


                          • Te pivopije se razumeju u pivo k'o Vladan u telefone i Aki u Trampa
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              E al kad tako krenu strucnjaci da pisu koje pivo valja koje ne valja, koje je boljeg ukusa

                              Mogu sa nekim strucnjakom da se kladim, dam mu jelen, lav, zajecarca, niksicko, merak i staropramen, svako hladno, ako pogodi iz 6 gutljaja bar tri piva koje je koje, dacu mu zenu.

                              Lager piva su nam losa i jednodimenzionalna, svako je isto kad je hladno, cepam lav samo zato sto me ne boli glava od njega sutradan.
                              Ne možeš jedino ako je skoro zaleđeno.De sad reci da ne izvaljušej razliku između Hajnekena i Jelena pa ima te zveknem praznom flašom od vinjaka u glavu Razlikuju se piva brate ne baš preterano ali ima razlike u kvalitetu,zašto bi onda Lav menjao formulu kad je video da ga Zaječarac šije i bukvalno kopirao njihov recept.Ja mogu svako pivo da popijem i točeno i tamno i svetlo i zidarsko i švabsko ali da su sva ista boga mi nisu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Zdravlje. Posebno posle AVM-a...


                                Pekaljen je Miroslav skroz...Moram samo da viim gde mi je broj.
                                Što je AVM?

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X