Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo za sve ljubitelje MJ-a

    Na sta su bacene pare
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Jel ima među vama forumašima deklarisanih pristalica Vučićeve politike i SNSa? Pošto koliko sam ukapirao preko medija i prijatelja iz Srbije, na internetu ni jednog ne možeš naći. Valjda nisu uspjeli nabavit broj telefona od interneta. Mada kad čitaš komentare na tekstove vezane za Jankovića il bilo koju relevantnu političku figuru u Srbiji a da nije u tim krugovima, ima ih bome. Anonimno sve, naravno, ili bar pod kojekakvim pseudonimima.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Jel ima među vama forumašima deklarisanih pristalica Vučićeve politike i SNSa? Pošto koliko sam ukapirao preko medija i prijatelja iz Srbije, na internetu ni jednog ne možeš naći. Valjda nisu uspjeli nabavit broj telefona od interneta. Mada kad čitaš komentare na tekstove vezane za Jankovića il bilo koju relevantnu političku figuru u Srbiji a da nije u tim krugovima, ima ih bome.
        Niko ne gleda parove,zvezde granda i niko ne glasa za Vucica.U cg ista situacija samo zarotiraj Vucica sa jednom drugom figurom.

        Comment


        • Kad je drzava vlasnik bolnica i infrastrukture i grade nepotrebnu infrastrukturu prije bolnica, to je sramota.

          U vrijeme Osmanskog Carstva, bogati trgovci, ljudi koji su proizvodili, davali su svoje pare da se naprave ovakvi monumenti, da bi ostalo nesto iza njih, jer pare sa sobom u grob nece ponijeti.

          Kruzni tok sam po sebi, je skidanje stresa, zbog toga je on i najpopularnija konstrukcija za infrastrukturu. Jeftini su, a i dobro funkcionisu. Jos samo da glupavi Balkanci nauce voziti u njima, bilo bi ekstra.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ijaoooo vi niste normalni...sada sam čitala ono sinoć što ste se zazli i što se Vladan javljao iz budućnosti

            Sjajno!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Olja, nisi nam rekla zasto ne zelis da se udas za mladjahnog Madridistu?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Cane i Vladan, treci ne postoji.

                Comment


                • Temišvar je uvijek bio dobar za šverc komerc. Mnogi Rumuni su se i divili nekadašnjem diktatoru, još gore je uslijedilo nakon njega, a sad uživaju u blagodatima EU.

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                      Evo za sve ljubitelje MJ-a

                      Na sta su bacene pare
                      Mora da budem malo Aki.

                      Moja malenkost je radila isporuku kablova za ovu fontanu . Ne bi ste verovali sta je kablova otislo
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Iha kako si se ugradio
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Iha kako si se ugradio
                          Nisam ja ti. Nije sve u parama. Ostavio sam nesto za pokoljenja
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kolko ti je faktura bila sviju ti, bez PDV-a?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kolko ti je faktura bila sviju ti, bez PDV-a?
                              Mnogo informacija trazite
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Mnogo informacija trazite
                                Znam ja zasto pitam za informaciju, jer znam da im je cijena bila najmanje 80% RUC-a i ne bi me cudilo da ste im dupli PDV zaracunali, koji se negdje zagubio
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X