Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    On nikad ekonomista nije bio niti ce biti. On je jedan neradnik koji je pisao o legalnoj pljacki.

    Reci da je Marx ekonomista je uvreda ljudima koji su ucili ekonomiji.
    Necemo se o tome raspravljat,ja sam samo buduci gradjevinski inzenjer i stvarno nisam relevantan da se raspravljam o ovako krupnim temama sa buducim vukom sa Vol strita.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      On nikad ekonomista nije bio niti ce biti. On je jedan neradnik koji je pisao o legalnoj pljacki.

      Reci da je Marx ekonomista je uvreda ljudima koji su ucili ekonomiji.
      Marx je ekonomista
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Odem danas na trening da isforsiram malo zadnji čučanj koji mi je inače omiljeni trening i dođu neke gospođice na delu gde se treniraju noge,rekao bih tu oko 25,30 godina i počnu da tračare kako ne vole nesigurne i mekane muškarce i kako je jedna od njih dve godine potrošila na nekog tuta mutu.I ja se odma setim brata Akija i razmišljam da im dam broj da vide šta je alfa mužijak,al međutim počnu da pričaju o nekom Đoletu i da li bi mogao da se izbori sa njih pet i tu sam video koliko je sati i nisam hteo bratu da nabacim zmije otrovnice na vrat
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Blago se Đoletu.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Odem danas na trening da isforsiram malo zadnji čučanj koji mi je inače omiljeni trening i dođu neke gospođice na delu gde se treniraju noge,rekao bih tu oko 25,30 godina i počnu da tračare kako ne vole nesigurne i mekane muškarce i kako je jedna od njih dve godine potrošila na nekog tuta mutu.I ja se odma setim brata Akija i razmišljam da im dam broj da vide šta je alfa mužijak,al međutim počnu da pričaju o nekom Đoletu i da li bi mogao da se izbori sa njih pet i tu sam video koliko je sati i nisam hteo bratu da nabacim zmije otrovnice na vrat
            Možda im je Aki slagao da se on zove Đole

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Odem danas na trening da isforsiram malo zadnji čučanj koji mi je inače omiljeni trening i dođu neke gospođice na delu gde se treniraju noge,rekao bih tu oko 25,30 godina i počnu da tračare kako ne vole nesigurne i mekane muškarce i kako je jedna od njih dve godine potrošila na nekog tuta mutu.I ja se odma setim brata Akija i razmišljam da im dam broj da vide šta je alfa mužijak,al međutim počnu da pričaju o nekom Đoletu i da li bi mogao da se izbori sa njih pet i tu sam video koliko je sati i nisam hteo bratu da nabacim zmije otrovnice na vrat
              Ovako je bolje , nabij mu komplekse
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Gle ti Marije sto zakuhava.

                Dzole mi ukrao telefon i sad se fura okolo sa mojim kontaktima, ccc
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Šta je ovo, Madrid ispao sa suicidea, Olja mu rekla da je premlad za nju i nema ga nikako na forumu

                  Dajte ljudi malo, skulirajte se.

                  Comment


                  • Olja rekla Madridisti da je premlad za nju?

                    Kako sam to fulio, gdje joj se to udvarao?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mislim da je to bilo onu večer kada si rekao nešto na kalup da nikad nećeš imat djecu.

                      Comment


                      • Olja mu je slomila srce.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ama gdje to, mora se to vidjet.

                          To kad sam rekao da necu imat djecu, ako se dobro sjecam, bio sam nedje vani, prije toga
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma u pričaonici je bilo, ovaj tjedan, vraćaj se nazad, pa ćeš naići.
                            Posredno je rekla da je Madrid premlad.

                            Comment


                            • http://metro.co.uk/2017/06/04/man-dr.../?ito=facebook

                              Kakav je ovo bog
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ama gdje to, mora se to vidjet.

                                To kad sam rekao da necu imat djecu, ako se dobro sjecam, bio sam nedje vani, prije toga
                                Pominjao si hipergamiju tu noc,to se sjecam.

                                Comment

                                Working...
                                X