Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se ovih bombaških napada tiče samo ću da kažem zakuvali su sad nek jedu.

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Izbori za četiri dana, dalje od toga ne treba tražiti.
      sigpic

      Comment


      • Jeremy Corbyn ako bude PM Britanije, to je kraj Britanije.

        Amerika ce ih odjebat, oni sa socijalizmom nece veze da imaju, posebno Trump kojeg Corbyn stalno vrijedja i onda im valja pregovarat s EU izlazak, a onda ce ih EU dobro pojebat i to ce bit to od Britanije.

        Theresa May koliko god smotana bila, je jedini spas u ovom momentu za Britaniju.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Što se ovih bombaških napada tiče samo ću da kažem zakuvali su sad nek jedu.

          Управо тако. Енглези уз Амере направише хаос у Ираку рецимо, ово је само бумеранг ефекат..

          Comment


          • Englezi su najvece zlo koje je ova planeta videla.
            Izuzetno poremecena nacija sa urezanom zlobom I nadobudnoscu u svakom genomu.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Englezi su najvece zlo koje je ova planeta videla.
              Izuzetno poremecena nacija sa urezanom zlobom I nadobudnoscu u svakom genomu.
              Kakva je to generalizacija covjece,je li neko stvarno misli da smo mi sa balkana bolji,zamisli nama da daju moc koju ima zapad,dezintegrisali bi planetu zemlju u svemirski prah u roku od 2 dana.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Jeremy Corbyn ako bude PM Britanije, to je kraj Britanije.

                Amerika ce ih odjebat, oni sa socijalizmom nece veze da imaju, posebno Trump kojeg Corbyn stalno vrijedja i onda im valja pregovarat s EU izlazak, a onda ce ih EU dobro pojebat i to ce bit to od Britanije.

                Theresa May koliko god smotana bila, je jedini spas u ovom momentu za Britaniju.
                Corbyn pobjedjuje sigurno tako da cemo imat priliku da vidimo tacnost tvojih apokalipticnih predvidjanja za Britance.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Englezi su najvece zlo koje je ova planeta videla.
                  Izuzetno poremecena nacija sa urezanom zlobom I nadobudnoscu u svakom genomu.
                  Apsolutno se slazzem za ovu drugu recenicu. Nisu oni najvece zlo, ali su u top 5.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Corbyn navija za Arsenal, al je moron. Nista ja protiv njega nemam, ali zamisljam ga kad bi izasao Junckeru na megdan. Dao bi mu gace s guzice kolko je glup i naivan.

                    Theresa May je napravila samo jednu ispravnu odluku, a to je da se ulizuje Trumpu konstantno. Ako joj Trump okrene ledja, nema ni nje ni Britanije na mapi u pregovorima o izlasku iz EU.

                    Meni je glavno kad pocne da se pravi diskusija oko medjunarodne politike i kako se geopoliticki krecu neke stvari.

                    Da bi se neke stvari shvatile, treba se procitati knjiga koju sam vam neki dan okacio, The Grand Chessboard od Berzezinskog i onda da se gleda cijela americka vanjska politika od Forda, do danas. Kad je Kisindzer preuzeo svu vanjsku politiku kad su Nixona otjerali.

                    A Trump je ono sa Saudijcima uradio, prodano je oruzije, ali moraju prestati naoruzavati i finansirati vehabije i ISIS. Ako ne prestanu, Amerika ce prestati da ih stiti.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sto kazes na to da Tramp navija za Nadala?

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Kakva je to generalizacija covjece,je li neko stvarno misli da smo mi sa balkana bolji,zamisli nama da daju moc koju ima zapad,dezintegrisali bi planetu zemlju u svemirski prah u roku od 2 dana.
                        Ne znam gde sam napisao da smo bolji. Konstanto ponavljam da smo septicka jama, nebitni, samo glupi pijuni u sahovskoj partiji istoka I zapada.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Corbyn navija za Arsenal, al je moron. Nista ja protiv njega nemam, ali zamisljam ga kad bi izasao Junckeru na megdan. Dao bi mu gace s guzice kolko je glup i naivan.

                          Theresa May je napravila samo jednu ispravnu odluku, a to je da se ulizuje Trumpu konstantno. Ako joj Trump okrene ledja, nema ni nje ni Britanije na mapi u pregovorima o izlasku iz EU.

                          Meni je glavno kad pocne da se pravi diskusija oko medjunarodne politike i kako se geopoliticki krecu neke stvari.

                          Da bi se neke stvari shvatile, treba se procitati knjiga koju sam vam neki dan okacio, The Grand Chessboard od Berzezinskog i onda da se gleda cijela americka vanjska politika od Forda, do danas. Kad je Kisindzer preuzeo svu vanjsku politiku kad su Nixona otjerali.

                          A Trump je ono sa Saudijcima uradio, prodano je oruzije, ali moraju prestati naoruzavati i finansirati vehabije i ISIS. Ako ne prestanu, Amerika ce prestati da ih stiti.
                          А каква је то прича да се Трамп и Меланија разводе? Досадио јој алфа мушкарац или?

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ne znam gde sam napisao da smo bolji. Konstanto ponavljam da smo septicka jama, nebitni, samo glupi pijuni u sahovskoj partiji istoka I zapada.
                            Napisao si da su Englezi najvece zlo koje je ova planeta vidjela,mada mozda i jesi u pravu mi jesmo gori od njih ali smo toliko retardirani da ne mozemo da budemo nesto sto bi u svjetskim okvirima predstavljalo zlo.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              А каква је то прича да се Трамп и Меланија разводе? Досадио јој алфа мушкарац или?
                              Zato izbija iz njega onakva agresija pa se izivljava na premijeru male i nebitne zemlje.Rogonja,ispade veca papuca od Makrona.

                              Comment


                              • Aha razvode se, ona se seli u Bjelu Kucu.

                                Kako ne kontate da ona i on imaju dogovor. On njoj djete, ona njemu pusti da radi sta hoce i to je to.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X