Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Kako si se izvukla danas za dlaku
    Što?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Uvek sam bio fasciniran ljudima koji uzivaju u gorkom ukusu, to mi nikad nece biti jasno... Najodvratnije nesto.
      Amin. Isto i kad neko voli nešto preterano ljuto.. i to je neka forma mazohizma svega mi

      Alkohol svakako pijemo zbog efekta

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Što?
        A onako bio sam raspoložen nešto al me izdao brat Diego
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          A onako bio sam raspoložen nešto al me izdao brat Diego
          Sačuvaj za drugi put
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Gangariću, ja mislim da si se ti spasio a ne Marija..

            Ako znaš na šta mislim

            Comment


            • Gangaro pamet u glavu,moli Boga da Novak osvoji
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Je li se izjasnjavao Aki sta misli o ovim klimatskim promjenama,je li to izmisljotina kineza ili koga vec?Ja isto ne vjerujem u klimatske promjene kao Tramp odusevio me.

                Comment


                • Pošto pričate o alkoh.

                  Još od svadbe roditelja, znači od 1985g.

                  Klekovači su papagaji oštetili čep..al drži i dalje.


                  IMG_20170602_222310.jpg

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Je li se izjasnjavao Aki sta misli o ovim klimatskim promjenama,je li to izmisljotina kineza ili koga vec?Ja isto ne vjerujem u klimatske promjene kao Tramp odusevio me.
                    Aki se trenutno može izjašnjavati o Mbappeu, svoja 4 ispita i o kartama za neku konferenciju sa koje je banovan.

                    Eh još da misli na klimatske promjene, pa nije mašina.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Klimatske promjene su realne, samo ne kataklizmicne kako ih oni pretstavljaju.

                      Planet postoji 4 milijarde godina, i sad ko fol cemo se zapalit jer imamo previse CO2

                      Paris accord je bila najveca svjetska pljacka. Porez na karbon dioksid, bukvalno su drzave placale porez na disanje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Klimatske promjene su realne, samo ne kataklizmicne kako ih oni pretstavljaju.

                        Planet postoji 4 milijarde godina, i sad ko fol cemo se zapalit jer imamo previse CO2

                        Paris accord je bila najveca svjetska pljacka. Porez na karbon dioksid, bukvalno su drzave placale porez na disanje.
                        Ma lazu bre,oni gleceri sto se tope to je samo prirodni ciklus,to se vec desavalo kroz istoriju.A i nije neka steta sto cemo ostat kroz koju deceniju bez Venecije i pola Britanije,ii pola zapadne Evrope neka pocrkaju prljavi kapitalisti.

                        Comment


                        • Izvinjavam se drzave ne placaju porez, ljudi placaju porez.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • To da ce more porasti je glupavo.

                            Ako se planet grije, valjda ce i nesto isparit, a ne moze se sve vratit nazad, a kako onda da ce presusiti planet ako se more podigne?

                            Previse je tu paradoksa.

                            Zemlja je imala 2 ledena doba, cak u ledenom dobu je bilo vise co2 u atmosferi nego sada.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Milutin Milankovic je pisao o klimatskim ciklusima i po njima mi smo na ivici da predjemo u mini ledeno doba,a ovo zagrijavanje zadnji vijek je uobicajena uvertira za to,zato Donalde samo naprijed neka gori sve,neka dimi,sta ce nam jebeni ozonski omotac ionako se obnavlja.

                              Comment


                              • Manite te zezancije sa klimom nego da Aki objasni ovo...Da vidimo kako će da se izvuče

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nisu predmet, slazem se, jesu igracka
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X