Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada meni to sumnjivo kako je bas pukla guma. Ko zna sta se tu radilo pa je guma trpjela opterecenje i na koncu ostecenje, ipak je to prednja guma.
    sigpic

    Comment


    • Jaoo bože, niste normalni uhvatio me smeh, cerekam se ko blesava, a ujutru ranom zorom moram poć...

      Ahahahhahahahah...cirkus sa vama..veseljaci, samo takvi ostanite
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jos covjek vozi FAPa ako se ne varam. Mnogo, mnogo rupa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mada meni to sumnjivo kako je bas pukla guma. Ko zna sta se tu radilo pa je guma trpjela opterecenje i na koncu ostecenje, ipak je to prednja guma.
          Još da su vozili onaj furgon ko Delboy i Rodney, pa mu je bilo nezgodno dohvatiti onu jedinu prednju gumu.

          Jedina šansa mu je bila da baca šale.

          Comment


          • Jax kad stupi zakon na snagu javi da prijavimo ovo da mu se sudi retroaktivno, nisu tu cista posla. Kakva guma i bakraci.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Mada meni to sumnjivo kako je bas pukla guma. Ko zna sta se tu radilo pa je guma trpjela opterecenje i na koncu ostecenje, ipak je to prednja guma.
              Nije to loša fora, kreneš s lošom gumom skupljat cure po gradu. Kad završiš, vratiš je u gepek (gumu), namestiš dobru. Postupak ponoviš po potrebi

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jaoo bože, niste normalni uhvatio me smeh, cerekam se ko blesava, a ujutru ranom zorom moram poć...

                Ahahahhahahahah...cirkus sa vama..veseljaci, samo takvi ostanite
                Nemoj da ti se pripiša od smijeha, vidiš da je Papi taman sjeo da napiše nešto, morat će opet ustat.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kako si je nasmijao, nisi umio da promijenis i njoj bila simpaticna tvoja nespretnost ili si bacao sale ala Leri Dejvid?
                  Ubi me sad ako se jecam sta sam pricao,a sto se gume tice usporio maksimalno
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Jesi li joj mozda pjevao, isti smo isti igraci, bas smo se nasli.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Jax kad stupi zakon na snagu javi da prijavimo ovo da mu se sudi retroaktivno, nisu tu cista posla. Kakva guma i bakraci.
                      Bice mnogo informativnih razgovora, vidis li ti s kakvim momcima danasnje cure imaju posla.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment



                      • Ne smem s tobom kume
                        celave ti gume
                        sedista se tresu
                        u tvom Mercedesu
                        Last edited by E1_PG; 01-06-17, 00:28.

                        Comment


                        • Zajebana je situacija svakako, već je obelodanio da je s ove liste čekirao #3, #5 i #6. A postoji realna mogućnost i da se došlo do stavki #1 i #2

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Jesi li joj mozda pjevao, isti smo isti igraci, bas smo se nasli.
                            Ma sve brate hahaha
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Deki pjeva samo autorske.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Da li joj je smješno bilo i kada je stavljena ona tanka zamjenska guma? Ili si dotad već prešao na stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X