Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O boze, nema te sat vremena i gle sta naprave
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Olja cuti i posmatra,razmatra stavove kandidata.


      Originally posted by luka View Post
      Gotov si ako negdje pijete, a ona ima mal mjehur


      Bitnu stvar niko da ne pomene...Šta vaše žene vole kod vas..ili volele, ajd sada... šta ih je privuklo...bez detaljisanja
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Nisam bas siguran

        Mada papi je u pravu totalno. Maniri su zicer, valjda zato sto su retki muskarci sa manirima u danasnjem vremenu
        Naravno, danas je normalno da piješ pivu i podriguješ i govoriš da to rade muškarci. U biti je suprotno.

        Naravno, ne za pivu, nego za podrigivanje

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Nisam bas siguran

          Mada papi je u pravu totalno. Maniri su zicer, valjda zato sto su retki muskarci sa manirima u danasnjem vremenu
          Odmah ću da potvrdim sa velikim i apsolutnim DA!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Skineš neku squats aplikaciju i na konju si
            Dolazi u obzir i ako sjedite na onim visećim stolicama

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Inače privlačim muškarce koji vole fudbal, a ne tenis..tako da nemam sa tim problema, pošto sam najveći izazov prebrodila i videla kako je to još pre par godina.. on navijao (navija i dalje valjda) za crno-bele i to ono baš pravo, a ja za one druge, lepiših boja.. ko me zna, onda shvata šta znači kada je navijam u fudbalu.. od deteta.. tako da... prosto je bilo zabranjeno govoriti o derbijima, osim sitnog peckanja, njih zajedno nismo gledali, ali sve ostale jesmo, reprezentaciju i strane lige
              Postaviš pravila, naravno na obostrano zadovoljstvo i nema trzavica. Doduše ja sam nekako u to vreme i prestala da se def zanimam za srpski fudbal, pa mi je bilo malo i svejedno (iako je peckanja bilo)... a da mi dođe neki roleletovac ili rafista...gledajući vas ovde ..paaa ne znam baš
              Nisu to dobre svađe da razbuktaju strast.
              Jos me Nole drzi na zivotu haha,meni je to u jednu ruku zanimljivo,nema tu svadje,daleko od svadje,ali ono sitno peckanje,i da Bojana kao da joj je sestra,sreca pa nema Rogera na RG
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Hahhaha.. joj dobro je, nego reče Bojana da će da igra do 40te, ne znam da li si čuo
                Da te pripremimo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Olja voli gospodina u odijelu, ali i momka u trenerci, u nekoj casual varijanti. Voli da je vodi na izlet, ali i u najmoderniji restoran. Voli da kuva ali i da joj on ponekad skuva. Voli da se voze na biciklima, ali i na motoru da ga uhvati oko struka i osjeti vjetar u kosi. Voli da je povede na planinu, ali i na more. Voli da je postuje i da ima manire ali i da je mangup ponekad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    Dolazi u obzir i ako sjedite na onim visećim stolicama
                    E to bi me dobro sjebalo, i onako imam traume od tih stolica dok igram lucky six i padne mi listić na pod

                    Originally posted by miloolja View Post
                    Bitnu stvar niko da ne pomene...Šta vaše žene vole kod vas..ili volele, ajd sada... šta ih je privuklo...bez detaljisanja
                    Humor, pre neki dan me zvala bivša, sva sjebana i u biti mi rekla da me zove jer joj treba neko da je nasmeje. True story.

                    Comment


                    • Ma cuo sam,jos minmum 3 godine patnje
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Olja voli gospodina u odijelu, ali i momka u trenerci, u nekoj casual varijanti. Voli da je vodi na izlet, ali i u najmoderniji restoran. Voli da kuva ali i da joj on ponekad skuva. Voli da se voze na biciklima, ali i na motoru da ga uhvati oko struka i osjeti vjetar u kosi. Voli da je povede na planinu, ali i na more. Voli da je postuje i da ima manire ali i da je mangup ponekad.
                        Lakse je bilo onda napisati sta ne voli.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post






                          Bitnu stvar niko da ne pomene...Šta vaše žene vole kod vas..ili volele, ajd sada... šta ih je privuklo...bez detaljisanja
                          Osmeh,oci i sto rece Papi humor
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post






                            Bitnu stvar niko da ne pomene...Šta vaše žene vole kod vas..ili volele, ajd sada... šta ih je privuklo...bez detaljisanja
                            E sad da pišemo o tome, onda bi bilo osvajanjedrugih žena ovdje.
                            Ali evo jedna pokoja kratka smjernica.
                            Da si muško, a ne ovo danas više peder nego muško
                            Da ti je pored toga ona centar svega i da joj to pokažeš svako malo
                            da uvijek održavaš žar i zanimljivost. Neku dozu tajanstvenosti
                            da se nikad ne prestaneš truditi da joj pokažeš koliko je voliš
                            da držiš do svog izgleda
                            da imaš manire
                            da si mašovit pogotovo vezano za izlaske, a ne da je vodiš u jednu kafanu. Od vrha zgrada, onih klošarskih izlazaka, do najboljih restorana,
                            rekao sam već i da je neophodno da si dobar u krevetu
                            da si uvijek tu za nju kad je potrebno
                            da si zaštitnik
                            da si duhovit
                            .
                            .
                            .


                            Odužio sam, a mogao bi do sutra. Nije lako biti ovo kada čitaš, ali je u biti vrlo jednostavno.

                            I nikad, ali nikad je ne tjeraj da ti pere noge.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Lakse je bilo onda napisati sta ne voli.
                              Ne voli siledzije, prostake, ulizice, ulicare, seljobere, arogantne, isfeminzirane, metroseksualce.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                E to bi me dobro sjebalo, i onako imam traume od tih stolica dok igram lucky six i padne mi listić na pod



                                Humor, pre neki dan me zvala bivša, sva sjebana i u biti mi rekla da me zove jer joj treba neko da je nasmeje. True story.
                                Bravo papi, znaš sve

                                Mada je humor širok pojam, ali se razumemo. Duhovitnost, ako me nasmeje ... ovaj da...to je prvo, a onda ide ostalo
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X