Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Vladane nismo se dogovorili da ćeš to ovako javno iznositi.

    Comment


    • Omiljena hrana joj je jagnjetina ispod saca, boja roza, cvijet hrizantema, a emisija Slagalica. Zapisuj Luka.

      Vraticu ti dva eura Luka.
      sigpic

      Comment


      • Mislim da je Aki ovdje nedavno iznio i njen psiholoski profil tako da sad imas kompletnu sliku.

        Comment


        • Olja i Luka,teska je to muka
          pokrenuli svasta,Vladanu radi masta
          Luka novac dao,sad je nisko pao
          Vladanu se spava,pocinje da smara
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Ne trebaš, zadrži dva Eura, dao mi je Aki 50, kaže šta će mi, ionako bi ih bacio.

            Znači u principu ona voli sve što vole mladi. Mogao sam to i bez 2 Eura.

            Ima li još ikakvih informacija gratis ? Nešto pikantno. Nešto o čemu bi pisao Blic.

            Comment


            • Originally posted by ACM Dejan View Post
              Olja i Luka,teska je to muka
              pokrenuli svasta,Vladanu radi masta
              Luka novac dao,sad je nisko pao
              Vladanu se spava,pocinje da smara
              Bacaš rime kao svojevremeno Marky Mark aka Mark Wahlberg

              Comment


              • Rekao mi je da ćeš baš ovu pjesmu staviti.

                Comment


                • Ko ti reko?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Doušnik. Treba ti puno više pjesama da me kupiš.

                    Comment


                    • Originally posted by luka View Post
                      Rekao mi je da ćeš baš ovu pjesmu staviti.
                      Pusti djevojku ne valja ako je previse gusis,ostavi joj prostora da presabere misli.Budi suptilniji.

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Ne trebaš, zadrži dva Eura, dao mi je Aki 50, kaže šta će mi, ionako bi ih bacio.

                        Znači u principu ona voli sve što vole mladi. Mogao sam to i bez 2 Eura.

                        Ima li još ikakvih informacija gratis ? Nešto pikantno. Nešto o čemu bi pisao Blic.
                        Voli šešire

                        Comment


                        • Da te kupim? Pa bilo je tu mnogo pesama za sve ove godine...

                          Hahhha pazi ovog...... i drži te se teme

                          Da vas čujem...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako ti znaš. Ona voli da si mrvicu posesivniji, da je malo gušiš.

                            Comment


                            • Madrid ju je pokušao osvojiti recitirajući joj šaputavim glasom Novakove trofeje na uho, ali ona nije tako jednostavna. Traži puno više, nešto posebnije

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Voli šešire
                                Šešir je širok pojam. Voli i pecaroš one ribarske.Ona garant voli one velike damske, na ljetne haljine.

                                Comment

                                Working...
                                X