Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Inace je praksa kada kompanija nesto napravi lose, odnosno oteza zivot klijentu, da mu se ponudi nesto komplementarno ili ga se oslobodi placanja.

    Recimo meni amazon kada mi je posiljka kasnila sedam dana, dali su mi gift bon od 10 dolara, na narudzbu od 25 dolara.

    Komapnijama nije posao da otezavaju zivot klijentima, vec da im ga olaksaju.

    Apsolutno mene nije interesovalo da oni meni nesto komplementarno daju ili da me oslobode placanja, vec su mi poprilicno isli na zivce sa peglanjem, haj posalji istu stvar 3 puta.

    Ko fol ja njih hocu da prevarim za studentsku kotizaciju, eto meni je do 50e kolko je razlika izmedju normalne i studentske
    .
    hahahahaahahaa, kao da si rekao 50 dinara
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ko fol ja njih hocu da prevarim za studentsku kotizaciju, eto meni je do 50e kolko je razlika izmedju normalne i studentske.
      Priznaj da ti je do 50 Eura.
      Kao kapitalist ne možeš reći da ti nije stalo do kapitala, a 50 E je kapital.

      Comment


      • Ipak 75 eura

        Pa da nisam student, platio bi 100 eura kotizaciju, ovako mi je 25e. Naravno da cu uzeti ovo sto je prikladno meni, necu bacat pare, bolje sebi da uzmem nesto, kad vec mogu jeftinije izaci.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Aki 50-100 eura je za tebe kao za nas obicne forumase 50 centi.
          sigpic

          Comment


          • Pa normalno. Zna se da se razbacuje sa parama jedino ako je to potrebno da bi se izbjeglo plaćanje poreza.
            Shvatit će ko treba shvatit

            Comment


            • Ne verujem da cu reci, ali Aki nista pogresno nije uradio.

              Ako vec placa nesto, hoce top uslugu. To sto je on nadrkan, to apsolutno ne treba da menja njihov stav, prema svima trebaju da se odnose isto. Da li je on nadrkan ili ne, to ostaje tom samom. U ostalom, koliko god bedna bila jedna kotizacija, ta kotizacija placa neciju platu.

              Jbg svi u prodaji imaju nadrkane klijente, ali ako ti neko placa redovno ili u ovom slucaju avans, jbg moras da ga trpis pa makar najgori bio. Sve zarad sirenja brenda. A i generalno tvoje slike kao nekoga ko pruza uslugu.

              Aki, posalji tih 75jura, kupicu Vinjak kod Gangare za ceo forum
              Last edited by l1m4r; 31-05-17, 21:19.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ja sam nadrkan bio jer 10 dana sam cekao da mi posalju fakturu ili mail da mi kazu da im treba nesto dodatno poslati, al ne ja njih moram podsjecat da treba da im se plati.

                Jesam ja bio bezobrazan, al su zasluzili. Nikad nekoga nisam napao bez razloga.

                Nesposobni su.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne, Aki je potpuno upravu, a sto je ovako postupio moze se reci isto, ali ne treba bas uvek jel ipak na kraju si ti na gubitku. Ako dobijes tu VIP propusnicu nabij im na nos, ali gospodski.

                  Comment


                  • aki kad se bude pojavio

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • @Bojana,


                      Oplakah!!!

                      Ama ne moze covece! I nemoj da me nerviras!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma na tim konferencijama ljudi pricaju u praznu, na 3 sam imao vip pozivnicu ove godine, nista majke mi, otisao nakon sat. Bezveze izdangubio.

                        Ova mi je bila primamljiva, jer sam trebao da se vidim sa par osoba na tom eventu, pa hajde eto da idem, al sad da mene zajebaju, vala nece.

                        Sutra cu znat hocel bit ta propusnica, al tesko, kasno je porpilicno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ne kontam, zar ti nisi neki dovoljno jak baja da dobiješ neki special invitation za tu konferenciju
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            Ne kontam, zar ti nisi neki dovoljno jak baja da dobiješ neki special invitation za tu konferenciju
                            Ne moze me Vesna ocima.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma kome su pare dobro donele. Prokletstvo.

                              Platicu ti Aki ja full access, niko nije srecniji od kapitaliste kad dobije nesto za dzabe
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Klasičan Balkan i balkanska posla. Nadrkani su kao da oni tebi plaćaju a ne da ti njima daješ pare. To može samo ovde.

                                Odem u prodavnicu nekih meterijala koja radi do 9. Stignem u 5 do 9 i uđem fino i kulturno i kažem...izvinite što upadam pred kraj, nisam stigao ranije, kupio bih neke materijale (cena je 8-9 hiljada, znači mogu da uzmu lepe pare). Znači okreće se prema meni, ni dobro veče ni ništa, već nadrkano...već sam krenula da zatvaram. Objasnim opet sve lepo i kažem da mi stvarno trebaju ti materijali i onda me pogleda preko one stvari i počne da mrndza nešto u svoju bradu onako, psuje naravno. Ok, došao sam kasnije, ali dajem ti pare jbte, nije obrnuto...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X