Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvu plavusu ?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Kakvu plavusu ?
      Pogledaj Oljin post
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma nidje veze, editovano je.

        Svi oni daju slicne ove govore na diplomskim ceremonijama, tako da je na filmu vjerovatno plagiran neki predsjednik
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pustite vise toga Trampa,on se pita o americkoj spoljnoj politici a bogami i o unutrasnjoj taman ko moja baba.Ipak milo mi je sto je pobjedio onu vjesticu ako nista zanimljiv je kao pojava i nije dosadni demagog pa je nekad zanimljivo slusat njegove fantazije.

          Comment


          • Odakle to da se on (njegov tim) ne pita? Covek vec puno stvari (sad losih ili dobrih je subjektivno) pokusao da promeni i kad tad ce progurati kada glupe demokrate ili sud popuste(obamacare, Gorsuch, travel ban pipeline itd.) Ne mora da bude diktatorski rezim da bi se reklo da se neko pita.
            Last edited by colchonero; 18-05-17, 19:09.

            Comment


            • Evo vam inside info sta ce da se desi sad u Saudijskoj kad ode.

              Probat ce da kriraju arapski NATO.

              Nego madridisto reci nam sta mislis o Cenku i njegovom slavlju smrti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Odakle to da se on (njegov tim) ne pita? Covek vec puno stvari (sad losih ili dobrih je subjektivno) pokusao da promeni i kad tad ce progurati kada glupe demokrate ili sud popuste(obamacare, Gorsuch, travel ban pipeline itd.) Ne mora da bude diktatorski rezim da bi se reklo da se neko pita.
                Mislim da nije pametno da razvijamo dalje ovu raspravu jer ako se Aki ukljuci puče mi crna pogibija nocas.

                Comment


                • Ode Aki ima posla za pola sata, nece me bit do 12 najmanje.

                  Inace Trump ima presicu oko 21:45, to ce bit show, morat cu snimak da gledam
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Glupost Cenka, jeste Roger silovatelj, rdjav covek, kao sto si sam rekao nije cvecka i ne treba (ne mora) Cenk nista lepo da napise o njemu, ali bolje onda da nije nista napisao, trebalo je da iskulira, a ne ovako. Nebitno sta mislis o nekome nije ovo nacin. Na twitteru iovako ima dovoljno i previse glupih i uvredljivih stvari od normalnih ljudi preko "celebritiesa iz holywooda i estrade" pa sve do "kralja twittera i ispada" tako da ga ne pratim puno. Uglavnom glup ispad kao i obicno kad te ponesu emocije i licna osecanja.
                    Last edited by colchonero; 18-05-17, 19:19.

                    Comment


                    • Silovanje i sexual harassment nije isto.

                      Nije on svetac bio, al slavljenje smrti, bolest. I to dolazi od covjeka koji negira armenski genocid.

                      Vise puta TYT su motivisali mlade ljude da naprave masovna pucanja u Americi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://hiddenlol.com/ Da ne prati ko ovu bolest od sajta?

                        Comment


                        • Danas dao ponudu nekim ljudima I sreli se da dogovorimo detalje oko posla I oni predloze da odemo do stana pa ce poruciti hranu iz "najboljeg" restorana u gradu. Ja reko ajde.

                          Posle sat vremena stize redom:
                          - neka corba crvene boje sa socivom ( nije jestiva jer nije zacinjena, bljutavstina )

                          Karfiol sa nekim pekmezom I spagete sirove I slabo kuvane.

                          Ananda veganski restoran, znaci zalim ljude koji to jedu.
                          Napasi se trave brate, jeftinije je i sigurno ukusnije.

                          Odvalio sam pljeskavicu u Boki grillu da se isperem. Jos me proganja taj karfiol.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Tako su mene navukli na neku vegansku pizdariju.

                            Donijeli mi neke trave, blitve, šta ti ja znam. Ja reko, jel se sad ovo mota u rizlu.. Nejasno mi.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Tako su mene navukli na neku vegansku pizdariju.

                              Donijeli mi neke trave, blitve, šta ti ja znam. Ja reko, jel se sad ovo mota u rizlu.. Nejasno mi.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Danas dao ponudu nekim ljudima I sreli se da dogovorimo detalje oko posla I oni predloze da odemo do stana pa ce poruciti hranu iz "najboljeg" restorana u gradu. Ja reko ajde.

                                Posle sat vremena stize redom:
                                - neka corba crvene boje sa socivom ( nije jestiva jer nije zacinjena, bljutavstina )

                                Karfiol sa nekim pekmezom I spagete sirove I slabo kuvane.

                                Ananda veganski restoran, znaci zalim ljude koji to jedu.
                                Napasi se trave brate, jeftinije je i sigurno ukusnije.

                                Odvalio sam pljeskavicu u Boki grillu da se isperem. Jos me proganja taj karfiol.
                                Poslujes sa sadistima.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X