Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego jeste li primetili da naše drage kolege imaju temu o lepim ženama , a mi nemamo ništa slično...
    Mislim na temu o dobrim frajerima
    I gde je tu ravnopravnost ?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa i nije im lako, peku se na sunce cijeli dan za 300tinjak Evra.. Dobro je dok se mogu kupit.

      Prije 5,6god zaustavi me presretač, vozio 120 a ograničenje 80.. Častio ih 20E i piči dalje.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Bojim se da bi Aki tamo stavljao slike Trump-a.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Maro, nudio se Ricpa da napravi. ahahhhaaah
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Bojim se da bi Aki tamo stavljao slike Trump-a.
            ahaahahahahaahaha

            Marija, znajuci kakvi su nam muskarci na forumu, ima namerno tamo da dolaze i da postuju neke gluposti
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              I gde je tu ravnopravnost ?
              Pravda za vas.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Bojim se da bi Aki tamo stavljao slike Trump-a.
                Ahhahha onda ništa

                Originally posted by l1m4r View Post
                Maro, nudio se Ricpa da napravi. ahahhhaaah
                Pa što je ne opravi nesteća jedna ?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kako Olja dodje na nasu temu i okaci neku cicu.

                  Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    A neeeeeeee... Kako Olja dodje na nasu temu i okaci neku cicu.

                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                    Toga se ja i plasim, samo znam da ne biste kacili dobre tipove
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa to je Olja
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        ahaahahahahaahaha

                        Marija, znajuci kakvi su nam muskarci na forumu, ima namerno tamo da dolaze i da postuju neke gluposti
                        A zna se da ću na prvog frajera kojeg Olja okači, ja prokomentarisat:"a viđi ga original ja! Ali original ja! "

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Bojim se da bi Aki tamo stavljao slike Trump-a.
                          ahahahahahhahahahahahahha... Sjajno!!


                          Ehhh Maro... imali muškarci takmičenje/glasanje neko ovde..biramo najlepšu teniserku, tako nešto, ima tamo u arhivi sigurno... i napravil mi posle toga za tenisere.... i jaaaaaaooooo bolje da ne znaš kako smo prošle..prvo se bunili što i mi moramo isto što i oni, miniralii i svašta bilo... Pusti ih molim te.. a plus je tada baš bilo devojaka na forumu, sada sa nas tri nema smisla

                          A što Rosso možda sam neku lošu postavila.. doduše mislm samo da sam jednu, al ajd
                          Last edited by miloolja; 16-05-17, 22:01.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni sve nešto kao da se Olji sviđaju one čupave metalike..
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Sve je to zbog
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ja sam samo rekao da dodjes i okacis nam cicu. Nisam nista dalje komentarisao.

                                Ti si uvijek dobrodosla na nasu temu, to je valjda jasno.

                                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X