Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by realnost View Post
    Šta gledati večeras Madriđane ili Arsenal?

    Ili Evroviziju?
    Arsenal, nema potrebe gledati Atletiko i Real kad je finalista vec poznat.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Dva nemačka ovčara. Mlevena piletina. Pileca ledja. Granule. Pirinač. Kačamak. Matori dok je radio kupovao im ostatke iz pekare. Psi mi se hranili sa francuskim sendvicima i rol vRislavama . Živi zdravi hvala Bogu.

      Pre par godina komšija mi je doneo džak telecih čvaraka ljudi moji. Ovo moji ništa sladje nisu jeli. Sva sreća bila zima
      Jel greška ili stavrno postoje teleći?

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nece da jede ne postoji kod Paka, gladna godina mu nije ravna
        Klasican labrador, pojeo bi i masno cebe, a cak ni ne mora da bude masno [emoji3]

        Najvise bih volela zbog njega samog da mu ubacim neki kuvani obrok ali to tek kad napuni 2 godine, pre toga necu

        Sent from my D5803 using Tapatalk
        Најзанимљиви пси дефинитивно и најлепши, можда мало субјективно јер имам једног

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Најзанимљиви пси дефинитивно и најлепши, можда мало субјективно јер имам једног
          ubedljivo najbolji i toliko moze od njih da se nauci
          a za cebe se ne zezam, ovaj je pojeo do sada 3 komada
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            Jel greška ili stavrno postoje teleći?
            Meni rekli da je teleci. Nisam probao pa da proverim kvalitet . Moji se ubise.

            Bojana, iznutrice jedino odraslim psimai jednom u 20 dana, previse su jake. Pune gvozdja, i da ne bi doslo do prevelikog sranja po kuci ili dvoristu tj proliva najbolje je ponekad.

            Imas u svakoj mesari grkljancice, pilece glave, ledja i slicne stvari samo se treba malo raspitati. A i generalno mi se vise isplati da kupim 1kg cistog mesa nego neke granule. Svakako je za njihov stomak da ne kazem probavu , dati kacamak. Bolje utice na creva.

            70% njihove ishrane kod mene je sirovo. I fala Bogu nista im ne fali..

            ps: Royal Canin je djubre. ista kategorija kao Premil. Imaju neki spanci ne mogu da se setim kako se zovu imaju granule sa 20% masti i 30% proteina. i ostatak je kukuruz. Oni su skroz ok.
            Bila je neka aplikacija bas za granule , gde je Royal dobio 1cu kao ocenu. Toliko o tome.. Svakako savet za sve, raspitaj se u mesari po kraju.

            PS:

            Zena moze biti sa sela, ali pas mora iz Nemacke
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Apsolutno se slazem, iznutrice tu i tamo, ali grkljan, ledja itd. su odlican izvor proteina, jos ako se daje sirovo, nema bolje ishrane, sa malo voca i povrca
              Na RCu je bio 2 meseca, dok nisam krenula malo vise da citam i shvatila da ogromne pare bacam na tesko djubre od hrane

              Kukuruz ne treba davati psu, jednostavno njihov organizam ne moze nista korisno da izvuce i samo protrci kroz njih i izbace.
              Trenutno je na N&Du, sa malim procentom zitarica, ali kukuruza uopste nema, medjutim hocu da mu promenim malo, tako da se razmisljam izmedju brit care, carnilove i platinum.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pusticu ti u PM dobio sam ujaka neki njegov lik pravi granule negde na vozdovcu pojma nemam.. Nisam ih probao ali kaze da je ok.

                Preteruju sa granula. Nista spec. Ono sto znam da povrce kuvaju i u Muriji i Vojsci za pse.. Dok je meso uvek sirovo.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Pusticu ti u PM dobio sam ujaka neki njegov lik pravi granule negde na vozdovcu pojma nemam.. Nisam ih probao ali kaze da je ok.

                  Preteruju sa granula. Nista spec. Ono sto znam da povrce kuvaju i u Muriji i Vojsci za pse.. Dok je meso uvek sirovo.
                  Pa i ja kazem da je to najbolje za pse
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kada smo kod psa, imam jednu kerušu ne znam koja je rasa, bacim joj hleb pomiriše i nastavi dalje, sve joj njeno probirljivo

                    Comment


                    • Ja mojima uzimam dimljene koske od kičme,nekih 100 dinara kila ubiju se od toga.Takođe i pileća krilca isto su jeftina 150 do 200 dinara kila malo ih prokuvam mada ljudi daju i ovako živa.Granule koristim samo jedne što uzimam u nekoj lokalnoj apoteci od ćuretine 70% i ostalo neko povrće to su bukvalno jedine granule koje ovi moji hoće da jedu.Probao sam sve žive čak sam i od preko nabavljao ma kakvi neće da pomirišu navikla gospoda na pernato meso
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pako jesti mora.
                        druge mu nema
                        granule jede,a meso se sprema
                        Kaze Pako sebi
                        Piletinu volim,nema bolje hrane.
                        Samo da Bojana stavi jos nesto sa strane
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Umalo da zaboravim pseću kavurmu isto nekad uzmem kod lokalnog mesara on pravi,ne da obožavaju tuku se oko nje,a cena nekih 40,50 dinara kg
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Moj uziva kad dobije onu ogromnu telecu ili junecu kost, prvo je lize jedno vreme
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vinjaklijo, moji tursiju jedu... Jos im nije ostalo nesto da nisu pojeli.. Dobro dobili su par lekcija. Tj spremio im tako, ovaj jedan nije hteo da jede gospodin navikao na ostrige. Drugi pojeo 3x njegov deo. 4x kada je video da treba ponovo da trpi gladan, i on pojeo. Jbg ni ja ne volim kuvani kupus ali kada je to jedino za rucak cutis i jedes .

                              Ja stvarno imam srece sa njima kada je hrana u pitanju. Sve sto im dam, sve jedu sada. I nikada se nisam trudio previse oko toga spremim im sipam. ako nece da jede neka ostane dok ne krene da se kvari. Posle prospem i spremim novu turu. Vodim se time, kada bude stvarno gladan pojesce. I ne opterecujem se.

                              A sto se tice kostiju, dobio sam neke, nemam pojma od koje zivotinje ali vece od njih. Znate koji mir i tisina u dvoristu, i samo krckaju..

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Umalo da zaboravim pseću kavurmu isto nekad uzmem kod lokalnog mesara on pravi,ne da obožavaju tuku se oko nje,a cena nekih 40,50 dinara kg

                              mlevena piletina?!
                              Last edited by l1m4r; 10-05-17, 21:03.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Jednom sam ovom muškom vučijaku dao i vinjak Mučenik je zabio glavu na zemlju i tako trčao kroz dvorište Posle je popio jedno 5 litara vode a Ema je htela da me istera iz kuće

                                @Limeni veruj mi ne znam od čega pravi tu kavurmu ali moji motaju ko ludi
                                Last edited by Lord Gangarić; 10-05-17, 21:04.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X