Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Sto ovako sramno diskriminisu pse od recimo 50-60 kg . Pas je pas, sta ima veze
    Sta reci tek za diskriminaciju ostalih zivotinja?
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • @realnost
      Pazi, najbolje je hraniti psa zivim mesom, koliko god ti to cudno zvucalo.
      Ja od kad sam kupila Paka bas citam o ishrani i najbolje je BARF, ali moras bas da se razumes, da mu izbalansiras ishranu itd. Posle toga dolazi kuvana hrana, ali specijalno za njih i na kraju granule.

      A sto se tice toga kako ovde gledaju na psa...
      znam kad sam prosle godine bila u Stuttgartu i kupujem kartu za voz i ima opcija karta za ljubimca, jednostavno nacrtan pas i covek, a kod nas izbace zenu koja je sa psom vodicem
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sloboda kretanja svim zivotinjama.

        Medzed i Vuk na vinjak kod Gangare

        Sta fali, sloboda kretanja .
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sloboda kretanja svim zivotinjama.

          Medzed i Vuk na vinjak kod Gangare

          Sta fali, sloboda kretanja .
          Tako je Ne znam nisam ja nikad pravio frku oko toga,nemam neko pisano pravilo ali imam par drugarica što dođu sa onim malim kerićima i nikad mi nisu pravili problem.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Bebe i ljubimce ne treba voditi u kafice.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bebe i ljubimce ne treba voditi u kafice.
              Ни жену

              Comment


              • To svakako, u kaficu od buke ne cujes ni sopstvene misli, samo ti jos fali beba da vristi, pas da laje i zena da ne zaklapa
                sigpic

                Comment


                • Beba i pas se mogu umiriti.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Kod tebe je bar jasno ko koga umiruje
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mene nema potrebe umirivati, taki sam od rođenja.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Ни жену
                        Originally posted by Vladan View Post
                        To svakako, u kaficu od buke ne cujes ni sopstvene misli, samo ti jos fali beba da vristi, pas da laje i zena da ne zaklapa
                        Normalno. Zna se gde je ženi mesto
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • E super, pogrešnu si sliku poslao. Onda možeš da je vodiš u kafić
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E sto mi je vickasto kad cujem da neko prica o ishrani za pse. Moja baba hranila dzukelu otpatcima od hrane ceo zivot, kuce zivelo 18 godina.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              E sto mi je vickasto kad cujem da neko prica o ishrani za pse. Moja baba hranila dzukelu otpatcima od hrane ceo zivot, kuce zivelo 18 godina.
                              A zavisi koja je rasa.Ne može ti Haski blentavi jesti ostatke od hrane ili neki maltezer.Ja imam dva nemačka ovčara i jednog mešanca maltezera.Ovi vučijaci jedu sve ne biraju dok ovaj mali brljavi gospodin njemu moraju posebne granule da se kupuju itd.Ali volim redovno da ih častim nekim pilećim krilcima ili tako nešto,samo malo prokuvam da ne bude da jedu živa.
                              Mada ja stvarno volim pse i ne mogu da im dajem bilo šta,ne znam možda nisam pod vaser vagu ali gledam šta im dajem
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • A sto volim ove sto se jave sa izjavom: moja baba hranila dzukelu otpacima...

                                ja nemam dzukelu, nego psa i ako sam vec resila da ga imam, onda cu to da radim kako treba
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X