Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih morao da iskoristim teoriju 6 karika da bih imao sanse da nadjem nekog. Karta za finale skuplja nego za finale RG(120 do 300eur za vreme prve prodaje zavisno od kategorije) a ovde najskuplje karte pretpostavljam pored bine idu i preko 400eur .



    Edit: Komentatorka dominira podacima kao i svake godine koje sam gledao do sada . Tijana je zvezda u Spaniji, zaista mnogo slusaju njenu pesmu hahahaha. I tako svake godine pricamo. Ili je nasa tkmicarka odusevila sve ucesnike i svi joj cestitaju ili je ultra mega giga popularna u nekoj zemlji. Ja ne znam nikog da je cuo(ne da slusa nego da je samo cuo) pesmu ijednog takmicara, a kamoli da mozes da nadjes na radiju ili tako nesto. Pritom znam dosta ljudi.
    Last edited by colchonero; 09-05-17, 22:01.

    Comment


    • Kakva crna Eurovizija.

      Posto znam licno kako idu pregovori za tu zajebanciju i kako se kod nas pokusava svaka marka da se ukrade, to je smijesno. Vec 2-3 godine se pregovaralo sa Harijem kod nas da nas pretstavlja i frajer rekao, nema problema, jos bi se opet vrhunski tim ljudi oko njega okupio, nasao sve sponzore i pare da isfinansira to i ovi mu rekose da ce uzet onog Deen-a.

      Fudo brat, malo malo ga vidim u kafani u koju izlazim, dodje ponekad i Boze sacuvaj sta smo mi poslali na Euroviziju. Covjek isao WizzAir-om u Stokholm, za 15 eura
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Samo da razjasnim... Gledao sam neku emisiju i na kraju rekli slijedi uključenje na euro song. Naš takmičar nastupa 6.
        Pa rekoh aj da vidim i to čudo, brzo će..

        Boli mene uvo za ESong.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • @Bane

          Nije sramota ako pratis ES.

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            Samo da razjasnim... Gledao sam neku emisiju i na kraju rekli slijedi uključenje na euro song. Naš takmičar nastupa 6.
            Pa rekoh aj da vidim i to čudo, brzo će..

            Boli mene uvo za ESong.
            Gotovo je sad buraz, nema povratka.

            Etiketiran si.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Majke mi moje!!!

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • I Bane, ko ti je favorit?
                I kako ocenjujes ovo vece u odnosu na prethodne godine i prethodna polufinala?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pricaj Bane, ako je zanimljivo da se i mi ostali prikljucimo.

                  Comment


                  • Hoće li biti komšijskog glasanja?
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Hoće li biti komšijskog glasanja?
                      A sve se ne gleda ES.

                      Priznajem evo prebacio sam i ja.

                      Comment


                      • Koliko ih je danas nastupilo nisam primetio, ispratio sam sam samo ono ponavljanje pesama. Je l' bio neko da ima nesto iole sto moze da se slusa ili ne daj Boboze dobar, sto bi bilo iznenadjenje godine?

                        Comment


                        • Evo mi se skupili ispred haustora gledamo EuroSong. Glasamo organizovano za Armeniju.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Koliko ih je danas nastupilo nisam primetio, ispratio sam sam samo ono ponavljanje pesama. Je l' bio neko iole da ima nesto sto moze da se slusa?
                            Auuu madrid brate moj.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              A sve se ne gleda ES.

                              Priznajem evo prebacio sam i ja.
                              Kao tek sad prebacio
                              spremio si vinjak i gledas od prvog minuta
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • U jbt ova grkinja nije losa, bar ovako iz daljine na kratko.

                                Comment

                                Working...
                                X