Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boga mi ja više verujem ovom mladom studentu Princoviću ponovo si se prodao,koliko te plaćaju satanisti iz Brisela?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Zasto je Grcka u najgoroj recesiji u historiji drustva?

      Zasto cijela Evropa ima 4-8% inflaciju trenutno?

      Zasto se Italija gusi finansijski?

      27 genijalnih clanica.
      Ja nisam spominjao danas ni Grcku, ni inflaciju u Evropi, a ni Italiju. I da ponovim jos jednom, u cemu se sastoji to moje elementarno nepoznavanje ekonomije?

      Comment


      • Vidis kako ne znas. Samo ne spominjanje ovih ekonomija unutar tog jedinstvenog trzista i davanje argumenta da clanice unije znaju svoj posao i rade ga odlicno je sramotno nepoznavanje ekonomskih principa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Vidis kako ne znas. Samo ne spominjanje ovih ekonomija unutar tog jedinstvenog trzista i davanje argumenta da clanice unije znaju svoj posao i rade ga odlicno je sramotno nepoznavanje ekonomskih principa.
          Jedino je sramotno sto ovako kreativno izmisljas da sam govorio nesto sto nisam . Nekako i mogu da razumem ovu grupu naucnika koja se setila da osporava Darvina, ako nista osporavanja proisticu od naucnika, ali ova studenstka osporavanja koncepta jedinstvenog trzista, e to je pravi paradoks .

          Comment


          • Najjace mi je ovo kad kaze student. Burazeru, ja se bavim problematikom EU od 2010. godine, ne lupetaj gluposti, ti sjeo jedno ljeto da citas malo o tim birokratskim sastancima tamo po Mastrhitu i kreiranje Monetarne Unije i ostale zajebancije.

            Sjedi, suti i poklopi se, nisi ni na pribliznom nivou da omalovazavas moje misljenje.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Aki od osnovne škole krenuo da se bavi problematikom. Odmah se znalo kakav će da bude. Budući predsednik


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Dok su ucili sabiranje i oduzimanje i tablicu mnozenja, Aki je vec o tome razmisljao, jer mu je bilo sumnjivo sto mu je teta iz pekare na velikom odmoru naplatila pogacicu 50 dinara kad je prethodnog dana kupio za 40 u drugoj radnji. Tada je skapirao slobodno trziste.

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Aki od osnovne škole krenuo da se bavi problematikom. Odmah se znalo kakav će da bude. Budući predsednik


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Najjace mi je ovo kad kaze student. Burazeru, ja se bavim problematikom EU od 2010. godine, ne lupetaj gluposti, ti sjeo jedno ljeto da citas malo o tim birokratskim sastancima tamo po Mastrhitu i kreiranje Monetarne Unije i ostale zajebancije.

                    Sjedi, suti i poklopi se, nisi ni na pribliznom nivou da omalovazavas moje misljenje.
                    Znaci ti tvrdis da nisi student ? Naravno da nisam dosegao tvoj nivo znanja kao ni cela Evropa koja debelo kaska za tim tvojim znanjem .

                    Comment


                    • Sta lupate vi ljudi boziji, prije 7 godina sam bio drugi srednje i vec znao cime cu se baviti u zivotu, iako znam cime cu se baviti od 4. godine zivota.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jos u skoli je rucicu dizao vesto
                        i vec se znalo da postace nesto
                        o vec se znalo
                        da postace neko, ko Bog
                        mi smo rasli u sarenom kraljevstvu igre
                        on je imao drugi pedigre,
                        mali Aki je bio daleko od tog

                        Spoiler
                        zajebavam se Aki nemoj ozbiljno ovo da shvatis i da obrazlazes. Ja iskrebo cenim to kad se neko prepozna ima viziju i gura ka svom cilju

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Znaci ti tvrdis da nisi student ? Naravno da nisam dosegao tvoj nivo znanja kao ni cela Evropa koja debelo kaska za tim tvojim znanjem .
                          Opet svoje elementarno nepoznavanje ekonomije pokazujes.

                          Izvoli procitaj Keynsovu generalnu teoriju, pa onda malo Hayekove tekstove o ekonomiji, a onda kad malo naucis, pogledaj Friedmana i na kraju Adama Smitha. Do tada, nema mjesta za stolom za odrasle.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • akijeva prva rec je bila ekonomija, a druga Tramp
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nikad ne bih rekao da ce samo Britanci da donesu ispravnu odluku, Austrijanci, Holandjani i Francuzi su sebi pucali u nogu i shvatice to prekasno.

                              Ocekivao sam da ce Britancisa sobom da povuku malo jaci talas.Ocekujem da u narednih godinu-dve neka od trenutnih clanica odstupi.Deluje mi da niko nece jos da odstupi dok ne vidi koliki udar su im naneli Britanci.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Opet svoje elementarno nepoznavanje ekonomije pokazujes.

                                Izvoli procitaj Keynsovu generalnu teoriju, pa onda malo Hayekove tekstove o ekonomiji, a onda kad malo naucis, pogledaj Friedmana i na kraju Adama Smitha. Do tada, nema mjesta za stolom za odrasle.
                                Ma da, osnovno elementarno nepoznavanje je to sto sam priznao da evropa kaska sa znanjem za perspektivnim studentom iz Sarajeva . Ili me je mozda ovo prvo pitanje odalo u tom citiranom postu

                                Sto za odrasle ili za studente ?

                                Comment

                                Working...
                                X