Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Le Pen propustila sansu da se bolje predstavi prekjuce na debati i da se pozabavi vise drzavnim problemima, mogla je debata da bude prekretnica za nju.Mogla je bolje da poentira kod nekih stvari(pogotovo na kraju, ali nije imala fokus), nije znala gde udara.Cini mi se da ni psihicki ni fizicki nije bila spremna za debatu.Makron je tek katastrofa od lika, od njega nisam imao nikakva ocekivanja sem da pokaze kakav je degenerik koji ce da nastavi tamo gde su stali prethodnici.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post


      Kako trpaju lika za ovo brate mili A i on matori perverznjak samo klinke juri al ga namagarči ova mala za sve pare

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Di ste narode ?
        'este bili svi dobri?
        Vidim stanje redovno, Aki je tu, ne psuje se, brsti se politika ( msm Francuska ).

        Lepo je otići na par dana bez modernih tehnologija i bez telefona.
        Mozak na ispaši...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Sad gledam tu debatu Le Penova ga unistili, pogotovo ono za Merkelovu. Nisam bas ispratio ove izbore, ali voleo bih da Le Penova dobije.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • E Maro dok ja tugujem sto te nema(3 dana zbog toga nisam bio tu, trebalo mi da prebolim) i gledam da svakom dam reputaciju da bih do tebe stigao, tebi lepo kad odes.

            Comment


            • Pusi ga Makaron, Wikileaks leakovao 9gb mejlova.

              Utajio je poreze, znao sam, jer bi ih i ja utajio da sam on. Cuj 70% poreza placat da strahujem da me neki idiot raznese kamionom dok hodam ulicom.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Probali Francuzi ovaj leak da cenzurisu, ali net je odradio svoje.

                Kostat ce ga ovo zestoko.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pun ti inbox kapetane Vladane

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Pusti ti Francusku, ja koliko vidim Srbi ce da sruse Darvinovu zaveru o Teoriji evolucije, sledece je i da je planeta ravna ploca.

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Pusti ti Francusku, ja koliko vidim Srbi ce da sruse Darvinovu zaveru o Teoriji evolucije, sledece je i da je planeta ravna ploca.
                      Oni jadni akademici, doktori I razni drugi vragovi ni ne znaju osnovna nacela Darvinove teorije. Zamisli ti to stanje mozga kad od ucenjaka I filozofa se spustis na nivo dogmatika I dokolicara koji u slobodno vreme popunjavaju rubrike Zone Sumraka I Treceg Oka.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma ne moze shvatanje i verovanje nikako da se poredi sa teorijom, plus evolucija kao evolucija nema veze sa nastankom bica nego sa njihovim evoluiranjem kroz vremenski period.
                        Last edited by colchonero; 06-05-17, 09:52.

                        Comment


                        • Planeta jeste ravna ploca.

                          Sve su oni dokazali, osim gravitacije i tu kazu da ona ne postoji, da je to laz
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ma ne moze shvatanje i verovanje nikako da se poredi sa teorijom, plus evolucija kao evolucija nema veze sa nastankom bica nego sa njihovim evoluiranjem kroz vremenski period.
                            Gresis madridisto, njima je njihovo verovanje teorija iako vecinom sve religije ovog sveta se zasnivaju na mitovima I legendama uz slabu pokrivenost validnim istorijskim cinjenicama.
                            Ljudima je potrebna vera u nesto bozansko, svrha I uteha da posle ovog dobijaju jos jedan zivot a ne vecno crnilo.
                            Tokom srednjeg veka crkva je bila najmocnija institucija, tada si mogao, bez obzira kakvo si kopile bio za zivota, da dobijes indulgenciju to jest oprost grehova u razmeni sa crkvom koja bi uzela tvoj imetak nakon smrti.
                            A ti bi se zauzvrat kupao u rajskim vodopadima sa mladim golisavim devama

                            Genijalni Rowan Atkinson je u svojoj izvedbi Crnog Guje pokrio taj sistem razmene grehova za novac.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Gravitaciju je bar lako dokazati.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Planeta jeste ravna ploca.

                                Sve su oni dokazali, osim gravitacije i tu kazu da ona ne postoji, da je to laz
                                Ko je ono još tvrdio da gravitacija ne postoji, jel priglupi Tesla?

                                Comment

                                Working...
                                X