Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas sam probao u jednog dede rakiju. Nevjerovatno koliko je bila jaka, trepavice od nje otpadaju.

    Popio sam samo jednu malu casicu.

    Comment


    • rakija zimi - pivo ( i rakija hladna ) ljeti
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kakav mishmash i kakvo pomodarstvo... užasna lista... bitno da je I o Hari Poteru na drugom mestu, a ostale u prvih 100.
        Kakva tek dela nedostaju...
        Vala svakakvih lista danas ima, a i glasača.
        Ova lista je Oskar popularnosti, ne smeta mi uopste.Nekoliko naslova sam na drugim stranama iskopao.Ima jedno takvih hiljadu lista i naravno da je bolje da se kopa po tim specificnim nego ovoj opstoj listi koju sam ovde samo podelio zbog Akija da vidim sta je citao od najpopularnijih dela.Dobar vodic za klince koji su neupuceni, za kvalitet vec treba kopati.Meni je recimo skroz ok lista za epsku fantastiku i skoro sve sto mi je drugar preporucio nalazi se na samom vrhu te liste.

        Edit:Knjiga za Papija, koliko je puta pogledao film mogao bi i knjigu da procita jednom ako vec nije.

        http://www.laguna.rs/n810_knjiga_atl...ka_laguna.html
        Last edited by Ricma; 04-05-17, 18:44.

        Comment


        • Sad sam se setio i pronašao što su neki članovi mense pisali knjigu. Tragom 41. Izdata je 2012, je l neko kojim slučajem pročitao? Nigde nisam primetio da je neko davao recenzije ili ikakav komentar
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Mladi Gangara
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Da ne kazemo da je popio litracu i lagano nanizao 5 likova pre toga..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ahahaha
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Cudno je mjesto taj Sabac Nisam nikad imao prilike da posjetim, ali dobar drug je odatle pa mi je prepricavao neke dogadjaje

                  Dje konobarica pita dva stara alkosa(valjda bivsi proslavljeni rukometasi ) da li im treba voda. A jedan od njih kaze: "Voda!? Mi se vodom samo kupamo!"

                  E i ovaj moj drug voli da potegne A i on je bio perspektivan rukometas



                  Vidim dohvatili se nekih lista najboljih knjiga, pa se sjetih jedne vrhunske i jedinstvene liste.

                  "...Stari i Novi Zavet, Nostradamusa, Tarabice, Kule, Strazare, Zodijak... pa sta sve niiiiisam procitao!"

                  Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Edit:Knjiga za Papija, koliko je puta pogledao film mogao bi i knjigu da procita jednom ako vec nije.[emoji3]

                    http://www.laguna.rs/n810_knjiga_atl...ka_laguna.html
                    Samo me Ljuba shvata.

                    Spoiler


                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • I idemo, zadnji dan kampanje u Francuskoj je danas(petak).

                      Ovo je toliko blizu, da to nije realno, cak i Makarona lupa skandal da je utajio porez na Kajmanima.

                      Plus je imao Hillary basket of deplorables momenat kad je nazvao njene glasace protivnicima Francuske.

                      Le Pen, po meni, ima sansu da ga dobije. 50-50 je za sad, a ako njega ne podrze socijaliste i komunjare donji je.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ајмо Марин до победе!

                        Comment


                        • Иначе на форуму је хаотично стање, Владану је аватар Акијев и увек га мешам с Акијем, тим Вињак је исто збуњујући плус има и ових који и даље хоће Ољу назад на фудбалском пдфу...А од Мадридисте после уторка нема ни трага ни гласа..

                          Comment




                          • Kako trpaju lika za ovo brate mili A i on matori perverznjak samo klinke juri al ga namagarči ova mala za sve pare
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Marin Le Pen racuna na glasove radnika, seljaka, dela srednje klase, levih golista, desnih golista, konzervativaca, radikalnih desnicara, konzervativaca i dela socijalista. Iako je to ozbiljna grupacija, globalista je pobedio u svim velikim francuskim naseljenim mestima. Upravo ce se za nekoliko dana videti koliko je glavni ideolog NF-a, deklarisani levicar i postovalac cuvenog Sevenmana, Florijan Filipo, doneo Le Penovoj. Videcemo da li je ta partija uspela da napravi puni zaokret od krajnje desnice, sa sramnim interpretacijama istorije, ka pravoj republikanskoj partiji. Marin Le Pen je prethodnih godina govorila o tome da njen NF nije ni levo ni desno, vec da je za suverenu i jaku Francusku. Sada cemo videti koliko je prisla glasacima.

                              Naravno, za mene nema dileme u pogledu ocekivanja, jer od intelektualno i moralno posrnulih Evropljana ne ocekujem nista. I pored toga sto je na celu partije opskurne istorije, Le Penova je manje zlo. Svakako, 80% glasaca i jednog i drugog kandidata su roboti proizvedeni u neoliberalizmu, samo programirani drugacije. To je Evropa danas.

                              Comment







                              • a kod nas zenu izbace iz autobusa sa psom vodicem i jos je usput psuju
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X