Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kupis od Gangare vinjak i iskoristis ga da podmitis 40% bitnih ljudi. Ostatak, rekreativno, po potrebi pripazis.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Kupis od Gangare vinjak i iskoristis ga da podmitis 40% bitnih ljudi. Ostatak, rekreativno, po potrebi pripazis.
      Uvalio bi mi taj neku brlju umesto vinjaka. Prevarant je taj Gangaric

      Comment


      • Zato ponudis ekstra, pripazis i Gangarica, laganice on sretan, sretni i ljudi iz partije, a ti kao siva eminencija, majstor lutkar, iza scene vuces sve komce.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Ovo je sportski forum i na njemu nema mesta za promovisanje alkohola. Nadam se da ce Bojana to uzeti u obzir
          Vinjak je više od alkohola,vinjak je lek
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Kakav je ovo rasizam, vinjaklije dobijaju svoju grupu a mi sto doruckujemo rakiju dobijamo -popuniti po volji-
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Jedna anegdota iz Cikaga, vezana za vinjak

              Podjem ja u jedan restoran.. konobarica bjese iz Makedonije. Kazem ja njoj 2 Karadjordjeve, tocena Stela i vinjak.. A ona cini, izvinjavam se, ali nemamo vinjak. E reko, sve ti jbm kako nema.. no ajde, nema veze. U medjuvremenu upoznam menadzera restorana( iz Srbije covjek, Trajce ga zovu ) i on mi kaze da misli da ima negdje bocu vinjaka ali da nije siguran, veli to niko ne pije. Na kraju je dosao sa flasom vinjaka ali nije bio Rubin Krusevac, nego Vrsacki Vinogradi. Ajde, reko moze.. sve moze samo da nije onaj Neksan.. ono je otrov.. ono nije vinjak. Moram priznati da je Vrsacki Vinogradi dosta dobar. Nije isti nivo kao Rubinstajn, ali moze da se pije regularno, bez leda, do pola case Bgm sam bio iznenadjen da u jednom svratistu za kamiondzije i gdje vikendom pjeva klasican klon Radise Trajkovica, niko ne pije vinjak.

              Ne moze to tako, oca mu jbm.

              Vinjak je stvorio covjeka, Vinjak ce i da ga ubije! Tako je meni moj ujak stalno govorio kad me je upoznao sa Rubinstajnom.

              Kako kazu, Rubin Krusevac odnio vise zrtava nego WWII

              Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

              Comment


              • A dobro možda im je frka i da uvezu,skoro je Rubin i počeo da izvozi malo ozbiljnije Npr po Austriji po ovim našim domaćim kafanama ima vinjaka da se u*ereš
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Kakav je ovo rasizam, vinjaklije dobijaju svoju grupu a mi sto doruckujemo rakiju dobijamo -popuniti po volji-
                  Slazem se u mom slucaju rakija je majka svih pica.

                  Comment


                  • Evo, sredjeno vam je, svima
                    osim akiju, on je bivsi robijas, njegova molba je jos na razmatranju
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Crna Bojana, pa gde si mi stavila ovu staracku vinjak boju kao da sam analiticar pred penzijom koji se odao vinjaku
                      Last edited by Lion; 04-05-17, 09:58.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Crna Bojana, pa gde si mi stavila ovu staracku vinjak boju kao da sam analiticar pred penzijom koji se odao vinjaku
                        Os crveno, na radost?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Os crveno, na radost?
                          Pa da

                          Comment


                          • Nemoj, stavi mu ljubicanstvenu, da bude isti kao ja.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne, on hoce da bude isti kao ja, misli da ce tako uci u admin tim
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • E ovo je druga prica . Hvala Bojana, tvoj sam duznik

                                Sandu, ne bih ja da narusavam tvoju jedinstvenost na forumu

                                Comment

                                Working...
                                X