Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mogu da citam dosta zanrova, ali istinski uzivam samo dok citam sci-fi ili EF. To mi pomaze da zaboravim na probleme... ili ako ih kojim slucajem nemam onda jednostavno odlutam u taj neki svijet, u proslost ili u buducnost.

    Prema knjigama se treba odnositi sa postovanjem, ali isto tako nazalost ima i knjiga koje su dobre jedino da nalozis vatru sa njima ili da drze policu ako izgubis onaj saraf To su knjige koje najcesce pisu zene sa dva prezimena sa prostora bivse Juge i ostale kurvestije koje gostuju kod gospodje Kis i td. Jos jedna kategorija dobra za potpalu su one knjige koje su pisali razni bijednici, bitange i muljatori a koje se bave temama samopomoci, napredovanja u drustvu, pumpanjem sopstvenog ega i slicnim sranjima.

    Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
    Last edited by powerslave; 02-05-17, 22:58.

    Comment


    • Močaj?
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Aki sta mislis o ovome? Ima li tu istine?

        https://youtu.be/I5IDhQxRBkM


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Svaka ona ima clickbait naslov.

          Nikad ti neces postati milioner ako ne budes uzeo i radio ko konj, mozes znat sve, ako ne radis, nista od tebe. Nema milionera koji nije radio kamaru sati, ne racunam ove komunisticke milionere.
          Grešiš Aki , nikada nećeš postati milioner ako ne gaziš preko živiš leševa
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Aki sta mislis o ovome? Ima li tu istine?

            https://youtu.be/I5IDhQxRBkM


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
            Pa oni su patentirali korupciju

            Ljudi prodavali indulgencije (oprost) tamo prije reforme Krscanstva u 15. stoljecu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Grešiš Aki , nikada nećeš postati milioner ako ne gaziš preko živiš leševa
              Zavisi u kojoj grani radis.

              Ako radis u ugostiteljstvu i nekretninama, ne da moras da gazis, vec moras da jedes te leseve.

              U marketingu, nema potrebe i onome cime ja hocu da se bavim nema potrebe
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Baš gledam ovo... Kad mi neko kaže dao sam popu za slavu ovoliko, mislim se jao, pa jel to mora toliko da se daje, kao iovako nisu puni para...


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Skoro sam pričao sa nekim momcima iz nekog sela u okolini Šapca došao im neki novi pop i sad valjda onu vodicu za uskrs osveštavao ili šta već i kažu da bez 2000 dinara neće ni da zaviri u dvorište pa ti vidi
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ej bre ovi mu dali 100e. Za čega? Da malo zamirise tamjanom? Mogu ja da pročitam par pesmica za svece i gotovo. Kakav sam tenkre. Ja sam bio blizu da odem u popove, odmah pored Karlovacke je, ali džaba kada sam video onu brinetu i plavušu ode ja u pogrešnu školu [emoji1][emoji38]


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Skoro sam pričao sa nekim momcima iz nekog sela u okolini Šapca došao im neki novi pop i sad valjda onu vodicu za uskrs osveštavao ili šta već i kažu da bez 2000 dinara neće ni da zaviri u dvorište pa ti vidi
                      Kao Gagi Jovanovic u Crnom Gruji kad osvestava ahahahahahaha

                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Kao Gagi Jovanovic u Crnom Gruji kad osvestava ahahahahahaha

                        Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
                        Verujem da je tako nešto
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7714101.html

                          Oh molim te Boze nek pobjedi nek unisti monetarni sistem Evrope i vrati nas na pravi put, molim te, molim te.

                          Ovo ce pretjesni izbori, povecala je sanse u zadnjih par dana, ali jos uvijek je to oko 52-48
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Skoro sam pričao sa nekim momcima iz nekog sela u okolini Šapca došao im neki novi pop i sad valjda onu vodicu za uskrs osveštavao ili šta već i kažu da bez 2000 dinara neće ni da zaviri u dvorište pa ti vidi
                            Pih, pa ti sabacki popovi i jeftini dodju . Generalno u Srbiji se najvise isplati da si pop, notar ili pevac, ako se uzme u obzir za koji posao kakvu lovu okrecu

                            Comment


                            • http://www.standard.rs/politika/3760...B0%D0%BD%D1%83

                              Odlican tekst, preporucujem

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Pih, pa ti sabacki popovi i jeftini dodju . Generalno u Srbiji se najvise isplati da si pop, notar ili pevac, ako se uzme u obzir za koji posao kakvu lovu okrecu
                                То је твоја професија, али колко сам упућен, не можеш нотар постати ако ниси у добрим односима с овима који су на власти.

                                Comment

                                Working...
                                X