Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ček, jesam li toliko omatorio da sam zaboravio kad se ide na uranak?

    30og se polako kreće, roštilj/čorba je već spremna do 7-8 uveče i gajbe su već počele da se prazne...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Meni pripreme nikad nisu pocele 30. aprila, desavalo se par puta da se razvalim od alkohola 30. aprila i da prespavam pola 1. Maja. 30. April se kod mene najvise koristio da izadjem negde ma koji god to bio dan u nedelji.Vodio sam se time, sto ne mozes danas ostavi za sutra.

      U poslednjih par godina, bolje mi je bilo 30. Aprila nego 1. Maja.

      Comment


      • Boli vas guzica,a ja što moram da radim nikom ništa
        Last edited by Lord Gangarić; 30-04-17, 12:27.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nemoj da si alAV na pare. Odmori malo
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Nemoj da si tolika škrtica, plati lepo radnika

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Nemoj da si tolika škrtica, plati lepo radnika
              Nece niko od radnika da radi zato i ostajem -.-
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Cuj nece, pa ko koga placa
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jbg Aki ne mozes nekog naterati da radi za prvi maj,mislim mozes ali nisam ja takav.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Popio je taj otkaz, umesto da radi i popije vinjak


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Fino je to sto ne tjeras radnike da rade za praznike, a ti radis, al sta cemo ako krenes u neke vece projekte?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Aki samo ću ti reći da je lako šiljiti onu stvar na radnicima.Ćale mi je ceo život bio radnik privatnika i znam kako se većina ponaša i sebi sam rekao kad sam pokrenuo ovaj biznis da takav nikad neću biti.Nije mi problem da ostanem u kafiću dva dana nije da propuštam nešto veliko,a veruj mi znaju i oni da poštuju ovakve stvari.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ne ne, ja izuzetno postujem kada sef, vlasnik radi vise od svojih radnika, cak sta vise to ocekujem.

                          Nedavno sam sjedio sa jednim vlasnikom marketinske kompanije, lik misli da je pokupio svu pamet svijeta, a nazalost ni blizu znanje. Govori umire od posla, a covjek na posao dolazi u 10 ujutro i ide prvi kuci u 4. Radno vrijeme im je od 9 do 5. Frajer putuje svako 2 sedmice nedje i govori nema vremena jer radi.

                          Ko ce drugi radit za svoj biznis najvise nego onaj ko je vlasnik, ne moze niko ocekivat od nekog tamo rendom radnika da radi i ubija se za neciji tudji biznis za neku platicu. Sef radi najvise, pa onda svi ostali. Sef postavlja primjer, ostali prate.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja zaboravio da je 1. maj haha

                            Slažem se sve sa Gangarom, uvek trebaš imati poštovanje prema radnicima jer su oni ti koji ti donose na kraju dana lovu, jebeš to zbog par dana zbog praznika kada se ne radi nećeš izgubiti ko zna koliko para. Znači taj dan ne radiš i još jedan u moru razloga da se popije koja..

                            Comment


                            • To je stvarno za respect Gang. Malo je danas takvih, nažalost.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pitao bih ga ja da li bi radio da nema toliko vinjaka oko njega.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X