Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet si izvrnula logiku. Niko nije rekao da ti ne znas o precedentnom pravu. Ja sam naveo njihov prvi amandman ustava o slobodi govora kao i slucaj koji je odlucen na Vrhovnom sudu kada je u pitanju sloboda govora. Ne vidim ikakvu vezu tvog poznavanja anglosaksonskog prava i vec upisanih americkih zakona vezanih za slobodu govora?

    Le Penova je prosla ocekivano. Niko nije ocekivao da ce u drugi krug prije nego sto je krenula sa kampanjom, pa evo sad imamo dva kandidata koja nisu dio establismenta, odnosno fejk populistu Macrona. Ono sto fali njoj jeste nesto da se promjeni, pokusala je sa napustanjem stranke, ali nije dovoljno, jos uvijek gubi. Potreban joj je momentum u vidu 10 dana news-cycles koji joj daju besplatnu propagandu, ali to nece dobiti osim ako ne krene da daje veoma polarizirajuce izjave.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aooo kako te ne mrzi Aki samo, ubeđivanja, ubeđivanja, te halicainacije tamo, ženska logika vamo... bzvz totalno, al džabe, ne umeš drugačije.

      Nemoguće je da znam njihovo pravo, a ne i njihov Ustav, Povelju, preambule, amadmane, etc, odnosno šta piše u njima. A i silan si presedan našao, nije im valjda to jedini o narušavanju tih čuvenih sloboda?

      Sve može Luka, sve, ali samo u teroiji. Nažalost mislim da ovde nikada neće biti bolje ili drugačije, bar ne u dogledno vreme. Naša svest prosto to ne dozvoljava. Rodi se neko drugačiji, ali u ko zna koliko godina..ili pobegne odavde ili ga ubiju.. tako da.. iskreno nemam mnogo nade. Nekako taman pomisliš krenulo nešto..al dođavola, ne daju, a čovek je proklet i slabo pamti, čak ni istoriju od pre 15ak godina, mnooogooo neobrazovanih, previše, jer sve što valja, vredi, ima čime da misli uglavnom teži da zbriše sa ovih porstora...a potrebno je mnogo više od dobre volje, potrebna je snaga, velika snaga. Nisam optimista, nažalost.
      Last edited by miloolja; 29-04-17, 17:41.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Procitaj presedan, mozda ti jasnije bude zasto sam bas taj stavio.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pročitala, zato i pitam... to je sve od vulgarizma u presedanima?
          Last edited by miloolja; 29-04-17, 17:54.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Samo ću da vam kažem da sam se i ja isto ovako prepirao sa Emom pre nego što smo se smuvali
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Hahahahahahahhahaha
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Samo ću da vam kažem da sam se i ja isto ovako prepirao sa Emom pre nego što smo se smuvali
                  Jel i tematika bila ista ili neka druga?

                  Ona bi slobodu govora, a ti jok

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Samo ću da vam kažem da sam se i ja isto ovako prepirao sa Emom pre nego što smo se smuvali
                    Ti tamo gde treba da odgovoriš, ćutiš ili ignorišeš mehhhh
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Aki iskreno nisam pratio Francuze jer me ne interesuju preterano, a bez tebe mi nije interesantno bilo, nisam bas razumeo jednu stvar koju si napisao. Da li MLP ima rejting 30% od glasaca koji ce da izadju(rezultat 70-30 za ovog drugog sto voli babe) ili ima 30% sanse za pobedu (sto znaci da dobija 3 od 10 izbora, sto bi znacilo da su u par procenata tipa 52-48 za njega u proseku)?

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Aki iskreno nisam pratio Francuze jer me ne interesuju preterano, a bez tebe mi nije interesantno bilo, nisam bas razumeo jednu stvar koju si napisao. Da li MLP ima rejting 30% od glasaca koji ce da izadju(rezultat 70-30 za ovog drugog sto voli babe) ili ima 30% sanse za pobedu (sto znaci da dobija 3 od 10 izbora, sto bi znacilo da su u par procenata tipa 52-48 za njega u proseku)?
                        Kad kaze da ima 30% sansi za pobedu mislio je da ima 30% sansi za pobedu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Stvarno i jeste sada privilegija citati Akija, jer sam mislio da se vraca u Banovice kad sam citao prethodne strane.

                          Comment


                          • Aki, nismo se za to borili
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • 13:00 - PREMIER LEAGUE: MANCHESTER UNITED – SWANSEA
                              15:05 - PREMIER LEAGUE: EVERTON – CHELSEA
                              17:30 - PREMIER LEAGUE: TOTTENHAM – ARSENAL
                              19:00 - NBA PLAYOFFS (G1): BOSTON - WASHINGTON
                              21:30 - NBA PLAYOFFS (G7): LA CLIPPERS - UTAH

                              Planovi za prvi maj... Ne mrdam iz kuće...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Samo sto danas nije 1. Maj.

                                Ja arbajtujem sutra i prekosutra, ali cu kroz nekoliko dana uzeti par dana godisnjeg odmora i spojicu sa vikendom.

                                Comment

                                Working...
                                X