Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane mogao bih i ti malo u zatvor.

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Ja te ništa nisam bio razumio. Kontam šta joj znači sad ovo?
      Aaaaaaaaaaaaaaa nisi me tamo razumeo!!!!!

      Ja sam flipnula totalno
      Pa gde ćeš me razumeti, vidiš da ni ja ne razumem.. šta čitam i gde pišem
      Počelo loše da utiče ovo mesto na mene
      Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:16.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Rečnik Vladane! Rečnik!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Poneka psvoka je dozvoljena, Aki je precerao u kontinuitetu. A i u PL mu niko nece braniti da psuje, samo mora da izbjegava forume na kojima je Bojana, znaci tenis, i ovo. Mada moze se rijesiti i na sledeci nacin, da forum cenzurise odredjene psovke, samo ih ja ne znam dovoljno, pa ako bi Aki mogao da ih ispise
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Aaaaaaaaaaaaaaa nisi me tamo razumeo!!!!!

            Ja sma flipnula totalno
            Pa vidim nešto napisala opet 4, dobro barem je ovaj iza njega.
            Kontam reko da ja nisam zakasnio s tipovima, al opet znam reko kvalifikacije u 14.00 počinju.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • E moj Tarantula, to te ona minira nesto
              sigpic

              Comment


              • Ban za Vladana! Pravila moraju da vaze isto za sve . Iako pravilima psovanje uopste nije ni zabranjeno

                Comment


                • Prsla, prsla, mozak ste mi uništili, krv popili, dušu raskomadali
                  Moram na neki duži odmor i rehabilitaciju, nema druge...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jep, to je najveci paradoks, pravilima zaista psovanje nije zabranjeno

                    Pita mene Aki one sad vec kobne nedelje uvece da mu pojasnim pravila(nasao je koga ce pitati, ja sam to davno nedje nasao na nekom forumu i samo kopirao naravno) i kako mzoe ban ako nije pravilnikom definisano. Ja nisam pravnik pa nisam mogao da mu objasnim da postoji rupa u zakonu i naivno sam mu savjetovao da ako nije zabranjeno pravilima onda mu niko nista ne moze. Ali jaci tlaci, uvijek, to sam predvidio kao i cuvenu rupu u zakonu
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad smo kod pravilnika, koji je naravno urađen bože sačuvaj, zbrda-zdola, a vidimo da je zapravo prekopiran sa drugih foruma .... toliko rupa i manjkavosti ima, i najveća je fora kada krenu neki opominjani ili banovani, kada se vrate...da se hvataju za neku glupost, jer su i mnogo ozbiljniji zakoni uređenijih država puni nedostataka, a ne neki tamo forum još u Srbiji ...da kukaju i tumače slobodno, da slobodnije ne može biti.
                      Treba naravno poraditi na updejtu Pravilnika, ako država nije urađena i može da radi ko šta hoće, ovde mora da se zna neki red
                      Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:30.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa uredi ga, ko ti brani samo nam ovo za psovanje ostavi otvoreno, zbog Akija
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jep, to je najveci paradoks, pravilima zaista psovanje nije zabranjeno

                          Pita mene Aki one sad vec kobne nedelje uvece da mu pojasnim pravila(nasao je koga ce pitati, ja sam to davno nedje nasao na nekom forumu i samo kopirao naravno) i kako mzoe ban ako nije pravilnikom definisano. Ja nisam pravnik pa nisam mogao da mu objasnim da postoji rupa u zakonu i naivno sam mu savjetovao da ako nije zabranjeno pravilima onda mu niko nista ne moze. Ali jaci tlaci, uvijek, to sam predvidio kao i cuvenu rupu u zakonu
                          Ne kaznjavaju se ljudi zbog rupa u zakonu . Akiju je naneta ogromna nematerijalna steta, narusen mu je ugled koji je godinama gradio na ovom forumu i administracija bi bila duzna da mu nadoknadi tu stetu recimo kroz moderatorsku funkciju

                          Comment


                          • Za moderatorsku funkciju na pdf poker npr? Forum je neaktivan mjesecima, ako iko moze da ga podigne to je Aki. Ajde da glasamo, ja sam za.
                            sigpic

                            Comment


                            • S obzirom da ga je Bojana banovala, mislim da bi pdf tenis bio najpogodniji

                              Comment


                              • Nikad na funkciju!

                                Sto se tice psovki i slobode govora, iako u Evropi ne postoji ni jedan Ustav u kojem je sloboda govora definisana bez ikakvih regulacija, vulgarizam, pezorativ ili psovke nisu i nikada nece viti regulisane u posebnu kategoriju slobode govora. Sve dok se psovka ne odnosi na nekoga direktno, ona ne moze biti regulisana i kategorisana pod govor mrznje.

                                Americki prvi amandman Ustava, odnosno Zakona o Pravima pojedinca je najbolje definisani zakon o slobodi govora na planeti i naravno da ga famozne Demokrate mrze i godinama zele upropastiti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X