Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @madrid
    Znaci neka punjena pljeskavica bi resila stvar

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ja cu kao Ameri, prvo da pustim vas da se medjusobno borite, pa cu onda da vidim svoj najbolji interes i da zavrsim posao.
      Samo da znas da revolucija pamti ko je bio tu od početka.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • @Bojana

        Ne znam bas

        Rekoh ti ja kao Ameri gledam svoje interese. Meni trenutno odgovara ovakva situacija, jak Aki sa svojom podrskom, ti koncentrisana na ovo, imas par njih na tvojoj strani, ali ovih pobunjenika ima vise, to ce te kostati koncentrisanosti u Suicide-u, jer ne mozes na dva fronta. Imam ja tu i neke svoje dzokere na forumu u slucaju da mi se sled dogadjaja ne svidi, koje nisam ni u kakvom kontekstu spominjao, ma sta oni pisali o nekim forumasima i kakva misljenja, predloge davali.


        Ako budem procenio da ti dajes vise od njih i da imas sansi za pobedu u ovoj borbi, a da ja tu imam neke svoje interese, mozemo da pricamo. Eto diplomatski.
        Last edited by colchonero; 24-04-17, 23:33.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ma kopkam se da li da budem na tvojoj strani ipak je Aki znao i mene da nervira, a nesto me vuce da se pridruzim ekipi iako je toj grupi "lupanje po usima" od strane ruke zakone neminovno. Sa jedne strane Aki je kul lik i imaju vinjak, ali ti imas Paka i jos ako das pljeskavicu bice teska odluka, ali nemoj neku mizeriju od 150g nego da bude neka velika.
          Teraj je da te vodi u "Kamiondžije" na 10 ćevapa.

          Comment


          • Sad ozbiljno bez sarkazma i zezanja sa moje strane. Zemljotres od 7.1 upravo pogodio Chile, mesto Valparaiso, u blizini glavnog grada Santiaga. Ovo je jos jedan vrlo jak zemljtos, posle 2010 od cak 8,8 koji je jedan od najjacih ikada i to opet prakticno u istu tacku, mozda nekoliko desetina km juznije ali sta je to kad se gleda cela planeta. Kakva tuga i steta.


            Moguc Cunami
            Last edited by colchonero; 24-04-17, 23:50.

            Comment


            • Ako neko ne zna sta znace ti brojevi, pokusacu slikom iz 2010. malo da priblizim kolika je to snaga koju hvala Bogu nikada nismo ni priblizno iskusili u ovim krajevima

              137009-004-510FC42A.jpg

              4fb8e347-2228-42eb-9fba-6e5e45ce5694.jpg

              Zamislite kad je od ovakve zgrade ovo "ostalo" sta je bilo sa manjim kucama ili stracarama. Strasno. Porodica trenera mi je u Santiagu, ko zna kako se on oseca.
              Last edited by colchonero; 24-04-17, 23:59.

              Comment


              • Gde si iskopao to, ja evo gledam CNN/BBC nista ne javljaju.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Na jednom meteoroloskom sajtu, jako se skoro desio pa nisu jos poceli da izvestavaju evo sada vidim i b92 ima ali ni oni nemaju podatke o zrtvama i steti.

                  Edit: Evo ga i telegraph.co.uk pre minut izbacio, a i drustvene mreze se polako "pune" samo kucaj u guglu chile i vec ti izaci jer je "sveze" (trending)
                  Last edited by colchonero; 25-04-17, 00:11.

                  Comment


                  • Po sedam rihtera je bas opasan zemljotres.

                    U Banja Luci je bio '69 bio 6.6 i to je jedan od najvecih u exYu. Ne znam koliko je u Kraljevu bilo.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • U Kraljevu je bio 5,2. Vikipedija kaze u Banjaluci 1969. od 6 do 6,3 kako na kom jeziku (mada Vikipedija nije zvanicni podatak) tada odneo 15 zivota i preko 1000 teze i lakse povredjenih.

                      Comment


                      • 1979. u Kotoru 7 Rihtera preko 100 poginulih, 250 naselja razoreno
                        sigpic

                        Comment


                        • Da Kotor, 7 Rihtera, a toliko zrtava i stete kako li je tek 8,8 ne zelim ni da zamislim.

                          Dobro bar po prvim procenama ne ukazuje na to da ce biti cunamija.
                          Last edited by colchonero; 25-04-17, 00:28.

                          Comment


                          • Nije to toliko strašno za Chile, mislim da nema nikakve štete. Čileanci po netu pričaju da se ne cimaju za sve ispod 7,5

                            Za ovaj Vladan što reče su mi pričali, i '63 u Skoplju je jedan odneo mnogo života.

                            Mi smo u principu na dobroj lokaciji što se zemljotresa tiče. Sva aktivnost koja dolazi iz Turske nastavlja kretnju ka jednom od dva pravca. Ili preko Bugarske do Rumunije, ili do Italije (preko mora)
                            Last edited by p4p1; 25-04-17, 00:31.

                            Comment


                            • Slazem se da Cile sa vremena na vreme ima ovo. Jednostavno takav im je polozaj. Slican problem ima i Japan. Problem je u tome sto u 7 godina 2 puta gadja maltene bukvalno isto mesto, kapiram da su ga tek izgradili. Videcemo kolika ce steta biti. Nadam se da je bilo vise u moru i da nece biti nekih vecih posledica ni po ljude ni po imovinu. U svakom slucaju ne bas lepa vest. Laku noc
                              Last edited by colchonero; 25-04-17, 00:34.

                              Comment


                              • Chile's emergency services office says no damage to infrastructure has been immediately reported and authorities are discounting the possibility of a tsunami.
                                Kad je skoro bio u Srbiji onaj jedan slab, ne mogu se setim koliko tačno, malo mi se zgrada zdrmala, ukakio sam se kao grlica. Mogu zamisliti tek ovaj...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X