Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    @Seoski terminator

    To se nece desiti. Onda bi svi bili banovani, posto 90% ljudi na forumu ne razmislja kao Aki, a nije bas tolerantan nego jako tvrdoglav.
    Ban za sve liberalne Bernijevce
    sigpic

    Comment


    • Na forumu se nije desila veća nepravda još od brisanja mojih 10 bodova na suicidu. Tad su uz mene stali samo Vladan i Sandu i tad smo upozoravali ako se ne odreaguje sad, naredni put će biti gore. Nismo stvorili kritičnu masu i sad je pao velikan iako u nicku ima naziv Mali, a nije mali forumaš i nije iz države Mali a još manje je Siniša Mali.
      Organizujte sve da se do sutra u podne izbavi na slobodu. Imate moju logističku podršku.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Seksualno ti opštim sa gospođom sa avatara.
        hahahah

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ban za sve liberalne Bernijevce
          Banuj Bojana po reputaciji. Oni sa najvise prvi da idu.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Vi ga Vladan. Pa je l to vi admini imate neku šifru za reputaciju? Hesoyam
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Gde ima da se igra paintball u BG?

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Gde ima da se igra paintball u BG?
                Imas na autokomandi jeftino, bas kod kruznog toka, 700 din 100 kuglica
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Hvala, a Laser tag(to sam hteo u stvari da pitam nego sad nesto gledam paintball pa napravio lapsus, ali i to mi je korisna informacija)?

                  Comment


                  • Auu šta sam noćas propustila
                    E moj Donalde.
                    P.S. Mene ako banuju da vam avatar bude Robert Downey Jr.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Glavnu noc si propustila.
                      E Maro ja sam se u ranim jutarnjim satima dok su svi spavali, znojio da ne napisem nesto Akiju na njegov komentar koji je bio kap koja je prelila casu kod Bojane ovog jutra.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Glavnu noc si propustila.
                        E Maro ja sam se u ranim jutarnjim satima dok su svi spavali, znojio da ne napisem nesto Akiju na njegov komentar koji je bio kap koja je prelila casu kod Bojane ovog jutra.
                        Vidim

                        A vidim i da učiš...Svakim dano u svakom pogledu sve više napreduješ
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ja ne znam da li si procitala njegovu recenicu u komentaru(i celo obrazlozenje i isterivanje pravde, ali pogotovu poslednju hahahaha), ali ja moram to danas da stavim u post nedelje kao sto sam obecao.

                          P.s. Nisam Bojana (Tennis Buzz)
                          Last edited by colchonero; 24-04-17, 18:33.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Auu šta sam noćas propustila
                            E moj Donalde.
                            P.S. Mene ako banuju da vam avatar bude Robert Downey Jr.
                            Neka neko banuje Maru. Da nosimo Roberta
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Neka neko banuje Maru. Da nosimo Roberta
                              Ne brani me više molim te
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Danas je preceno mom kucetu, ovo vam i on i ja porucujemo

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X