Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja procitao jedan tweet da je Le Pen osvojila 53% glasova, ali nisam odmah skapirao da se radi samo o nekom malom selu sa 1500 stanovnika. Na trenutak sam se osecao kao kad sam video Alekovih 55 posto.

    Nesto ovako od prilike

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ja procitao jedan tweet da je Le Pen osvojila 53% glasova, ali nisam odmah skapirao da se radi samo o nekom malom selu sa 1500 stanovnika. Na trenutak sam se osecao kao kad sam video Alekovih 55 posto.

      Nesto ovako od prilike
      Кога подржаваш на овим изборима?

      Comment


      • Nemam pojma ko je ko, nego me iznenadila brojka za 53%. Pretpostavljam ne Le Pen ako je Aki za nju. Iz nekih izjava sam cuo da je jako radikalna, mada ne znam stvarno, ne mogu sad da pricam o njoj lose, kada nisam upoznat.
        Last edited by colchonero; 23-04-17, 19:07.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Nemam pojma ko je ko, nego me iznenadila brojka za 53%. Pretpostavljam ne Le Pen ako je Aki za nju. Iz nekih izjava sam cuo da je jako radikalna, mada ne znam stvarno, ne mogu sad da pricam o njoj lose, kada nisam upoznat.
          А у Америци си био на страни Хилари вероватно?

          Comment


          • Ni ja ne znam njihovu politicku scenu, ali sam za Le Pen i raspad EU.

            A i ovaj njen politicki protivnik mi je mnogo ogavan tip.Jedno 200 puta pogledao film The Piano Teacher.

            Edit:Najomiljeniji film iz detinjstva The Graduate i u sobi je drzao postere En Bankroft.
            Last edited by Ricma; 23-04-17, 19:14.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              А у Америци си био на страни Хилари вероватно?
              Po logici stvari je trebalo da budem(ako nisam za Trampa ili za Le pen) ali nisam mogao. Cak sam i preko bombardovanja presao i stavio se u poziciju prosecnog Amerikanca, ali tolika korumpiranost, fakeness, wallstreet, donori, lazna progresivnost, mediji, nefer borba u stranackim izborima, guranje od strane svih i mnogo toga naterali su me da budem neutralan iako se sto tice "policies" malo vise slazem sa njom, nego sa njim. To jest vrv bih glasao za nekog treceg ili ne bih uopste.
              Last edited by colchonero; 23-04-17, 19:14.

              Comment


              • Progressive=Cancer
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ako dobije Le Pen muka za EU, muka
                  sigpic

                  Comment


                  • Kolko god je La Pen manje vise, fasista, ne interesuje me. Ako je izbor izmedju cijanida za EU i nekog raspalog cucka koji je ozenio svoju profesoricu, daj cijanid za taj totalitarni rezim da se raspadne.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Аки како стоје ствари у Немачкој, не знам када су тамо избори, може ли Ангела да падне с власти?

                      Comment


                      • Ne moze, desnica tamo nije dovoljno jaka, ali u Francuskoj jeste, mada bice borbe. Mijenjace se politicka slika ako Le Pen dodje, Francuska i Rusija nikad blizi, VB izvan unije, ovamo Tramp koji unutrasnju politiku prilicno mijenja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tesko, krmence da ce sici sa vlasti.

                          Bila kod Trumpa, i onda poslije Trump je poprilicno razocarano izgledao, jer je pitao jedno 7 puta da li moze USA napraviti direktno bilateralni trgovinski ugovor sa Njemackom i ona 7 puta govori, moras sa EU da napravis. Frajer popizdio.

                          Zamisli ti neka fejk unija ti odlucuje cijelu politiku drzave, krajnje sranje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Le Pen at 24.9%, Macron at 21.1%

                            Idemo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Ono sto je sigurno sada da ovo dvoje idu u drugi krug. Rezultati su od 24-21 za Makrona sve do 24-21.5 za La pen. Racunam da ce se naci na 23-23.

                                Comment

                                Working...
                                X