Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrzi me? Ma jok, boli me... uvo...
    Last edited by miloolja; 23-04-17, 10:41.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Pazi u suštini ne treba uvek slušati roditelje ali u mnogim slučajevima treba.Ja znam po svom ličnom primeru,sa 16 godina sam dobio ponudu Grashopera da zapalim za Švicu što sam ja zapenio i bio sam u stanju sve da ostavim da bi otišao ali mi otac nije dao da idem van države dok ne završim školu.Sećam se tad su mu svi pričali da je lud bla bla,ali eto otišao sam posle nekoliko godina u Austriju i imao gadno cepanje ligamenata i bukvalno završio karijeru sa 23 godine.Sad da nisam oca poslušao bio bi džiber i propali fudbaler bez srednje škole.Gledam ova zapadna podizanja dece i ako ćemo realno pogledaj sad ove njihove nove generacije,sve go degener do degenera.Sa 10 godina se dere na mamu i tatu i histeriše naziva ih majmunima zato što nisu dobili Ajfon 7 crni nego beli.Alo bre ja sa 10 godina sam bio srećan kad sam dobio biciklu a da sam mom ocu nešto tako rekao pa guzica bi mi bila crvena kao grb Arsenala.Moraju se roditelji slušati ne mogu se deca dizati po tom njihovom principu da im se udovoljava kao bogovima,zna se ko je stub porodice i ko je glavni u porodici a realno svi smo balavci do svoje dvadesete a neko i do tridesete godine.
      Da si bio propali fudbaler sad bi možda bio učesnik Parova, znao bi Macu diskreciju i ostale mace. Ovako si samo forumaš sa školom.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Mrzi me? Ma jok, boli me... uvo...
        Još bolja definicija...a onda isti ti kukaju kako je loše...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pazite ja sam odma znao da će to da umine u roku od nekoliko dana,iskreno ovo je i više nego što sam očekivao.Prosto oni protesti devedesetih protiv Slobe su imali dobru novčanu podršku sa zapada i niko ne može da me ubedi u suprotno dok ovi sada nemaju trenutno nikakvu podršku i bukvalno su ljudi prepušteni sami sebi i jbg.
          Last edited by Lord Gangarić; 23-04-17, 14:51.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Naleteh na zanimljiv tekst, zapravo prijateljica mi poslala link.
            Kažu 90e, šun, kič i sl...A tada je postojao 3K i par jako dobrih emisija za razliku od sadašnjeg vremena.

            http://www.espreso.rs/kultura/37916/...deo/strana/sve

            Lorde to se znalo, međutim ubeđena sam da onoga dana kada su izašli i vojni i policijski sindikat, bio je pravi trenutak da to učine i ostali poput prosvetara, lekara i td...Naravno uz penzionere i ostale obične smrtnike. Ali narod - ovce , šta ćeš...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • La Pen za sad odlicno stoji.

              Ima izlaznost na svim kljucnim mjestima.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                La Pen za sad odlicno stoji.

                Ima izlaznost na svim kljucnim mjestima.
                Марин Ле Пен из 1 у 1 на овим изборима. Мислим да је доста помогао овај терористички напад пре пар дана.

                Comment


                • I juce policajac izboden par stotina metara dalje.

                  Pariz vise nije Pariz. To je ratna zona.

                  Iako je Pariz imao svojih opasnih zona, africkih crnaca u getu, al to je bio zabaceni dio skoro pa periferija, sad je to katastrofa.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne verujem. Mada mozda, ko zna. Kada se zatvaraju biracka mesta?

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      I juce policajac izboden par stotina metara dalje.

                      Pariz vise nije Pariz. To je ratna zona.

                      Iako je Pariz imao svojih opasnih zona, africkih crnaca u getu, al to je bio zabaceni dio skoro pa periferija, sad je to katastrofa.
                      Чим је Француска у ванредном стању толико дуго..Ето где их довела идеологија мултикултурализма..

                      Comment


                      • La Pen u drugom krugu sigurno, protiv Marcona. Sad samo da vidimo ko je prvi.

                        81% izlaznost.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Није Маркон него Макрон

                          Comment


                          • Ma Makaron, Pasta, jebat mu mater. Cuck. Cuj ozenio zenu stariju 25 godina.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              La Pen u drugom krugu sigurno, protiv Marcona. Sad samo da vidimo ko je prvi.

                              81% izlaznost.
                              81% e Srbijo. I to veci gradovi glasaju do 20h.

                              Aki nista se jos nije brojalo, samo izlazne ankete su bile.

                              Comment


                              • Evo zatvorila se sva biracka mesta.

                                Comment

                                Working...
                                X