Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi bas jasno ovo. Ovde su samo ekonomske slobode navedene, a o ostalim nista ne pise. Mislim kakve to veze ima sa vaspitanjem?

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Nije mi bas jasno ovo. Ovde su samo ekonomske slobode navedene, a o ostalim nista ne pise.
      Klasicni liberalizam vjeruje da kada je drzava manja, ne moze se mjesati u zivote ljudi i oni mogu da zive svoj zivot slobodno, bez nametanja od strane drzave, pod uslovom da se pridrzavaju zakona.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Editovao sam komentar.

        Ali te je ona pitala za vaspitanje, a to ide od roditelja. Za vakcine mi jasno, da ne zelis da ti neko namece/tera te da se vakcinises ako ne zelis.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali da li mu vjerujes?
          Apsolutno i bespogovorno.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment




          • Aki šta veliš o ovome ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ali te je ona pitala za vaspitanje, a to ide od roditelja. Za vakcine mi jasno, da ne zelis da ti neko namece/tera te da se vakcinises ako ne zelis.
              Sigurno nisam ko onaj retard od majke koji je razgovarao sa muskom bebom o tome da beba odluci kojeg spola je i na kraju beba koja ne zna razliku izmedju plastelina i hrane je odlucila da je transgender, iako veze nema sta to znaci.

              Djeca treba da budu usmjerena, da pokusa sto vise stvari da bi moglo da pronadje svoje talente i onda da se fokusira na svoje talente. Treba da se uci ekonomiji slobodnog trzista, jer je to jedina ekonomija koja daje svima jednake sanse za uspijeh.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Sigurno nisam ko onaj retard od majke koji je razgovarao sa muskom bebom o tome da beba odluci kojeg spola je i na kraju beba koja ne zna razliku izmedju plastelina i hrane je odlucila da je transgender, iako veze nema sta to znaci.

                Djeca treba da budu usmjerena, da pokusa sto vise stvari da bi moglo da pronadje svoje talente i onda da se fokusira na svoje talente. Treba da se uci ekonomiji slobodnog trzista, jer je to jedina ekonomija koja daje svima jednake sanse za uspijeh.
                Ma pusti sada ekonomiju na momenat.
                Kaži mi šta misliš o liberalnom vaspitanju, u smislu da se roditelji pokore volji deteta od 10-15 godina ?
                Da li je to zaista liberalno vaspitanje ili je nezainteresovanost roditelja ?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post


                  Aki šta veliš o ovome ?
                  Nista logicno nema u odnosima izmedju muskaraca i zena
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ma pusti sada ekonomiju na momenat.
                    Kaži mi šta misliš o liberalnom vaspitanju, u smislu da se roditelji pokore volji deteta od 10-15 godina ?
                    Da li je to zaista liberalno vaspitanje ili je nezainteresovanost roditelja ?
                    To se zove retardirano vaspitanje.


                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Za prvi deo komentara ogroman plus.

                      Za drugi mali minus ili neutralno u zavisnosti od starosti deteta. Mislim svako nek uci dete koju hoce ekonomiju ako hoce, ali ne mozes dete sa 10 godina uciti ekonomiji slobodnom trzistu itd. To se radi u visim skolama ili posto si ti protiv ucenja u skolama nek bude u vecem uzrastu.

                      Comment


                      • Ja ću samo reći da ako pustiš decu da rade šta hoće u tom dobu ima od njih da napraviš degenerike,naravno čast izuzetcima.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Za prvi deo komentara ogroman plus.

                          Za drugi mali minus ili neutralno u zavisnosti od starosti deteta. Mislim svako nek uci dete koju hoce ekonomiju ako hoce, ali ne mozes dete sa 10 godina uciti ekonomiji slobodnom trzistu itd. To se radi u visim skolama ili posto si ti protiv ucenja u skolama nek bude u vecem uzrastu.
                          Pa sad mi je sve jasno. Aki je u stvari onaj lik 555-333
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • E gledao sam Prager. Moras da priznas da je to sajt sa najvecim jednostranim izvestavanjem na svetu nabitno da li se nekome svidela ta strana price ili ne. Ali oni nikada nemaju onu drugu stranu

                            @ Marija

                            Da da

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Za prvi deo komentara ogroman plus.

                              Za drugi mali minus ili neutralno u zavisnosti od starosti deteta. Mislim svako nek uci dete koju hoce ekonomiju ako hoce, ali ne mozes dete sa 10 godina uciti ekonomiji slobodnom trzistu itd. To se radi u visim skolama ili posto si ti protiv ucenja u skolama nek bude u vecem uzrastu.
                              Ja nisam razumio ekonomiju na prvoj godini fakulteta.

                              Govorim o nacinu kako svijet treba da funkcionise, a ne da mu pricamo o agregatnoj traznji, IS-LM modelu i kako stednja i investicije uticu na drzavnu potrosnju. To sad osoba od 50 godina nece skontat.

                              treba objasnjavati djetetu da ako se trudi, uspijet ce u zivotu. Ako bude lezalo i cekalo da mu padne s neba od toga nema nista.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • treba objasnjavati djetetu da ako se trudi, uspijet ce u zivotu. Ako bude lezalo i cekalo da mu padne s neba od toga nema nista.

                                To se slazem.

                                Comment

                                Working...
                                X