Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usput rečeno, jako je izgledno da bi Ameri mogli totalno prestati biti "veliki brat" Englezima i da će ovi biti prepušteni sami sebi. Kad bi se Švabe kutarisale Merkelice, Amerika i Njemačka, a i ovi njemački sateliti u EU bi mogli stvoriti dosta jak trgovinski pakt sa Europom.

    Kad je ovako izgledno neko blisko savezništvo Amera i Njemačke, uvijek se sjetim da je u glas-dva bilo u Kongresu glasanje da njemački bude službeni jezik, a ne engleski.

    Ovakva EU nema budućnosti to se znalo još od pada Ustava na referendumima u Fra i Nizozemskoj i kraj ovakve EU će biti brzo, jedina nada je restruktuiranje po stupnjevima razvijenosti. Premda ni to nema smisla, treba svako o svom brašnu i onda lagano surađivati bez nametanja ikakvog.

    Comment


    • Ljudi boziji, nama je GDP porast ispod 5%, a s obzirom kakve resurse imamo mogli bi hladno da jesemo 10-15% porast godisnje narednih 10 godina.....u drzavi gdje je prosjecni prihod 400 eura mjesecno
      Meni je to takodje neverovatno, kad se digne cena goriva, obrazlazu skokom na trzistu, kad padne za MNOGO kod nas padne par dinara u godinu dana i odmah skoci posle. Kad ljudi kazu skupo onda ide ovrazlozenje, to su cene u svetu. Mi imamo cene goriva, telefona, kompjutera, cele tehnologije na svetskom nivou i to je sve ok, jer dosta uvozimo, ali onda moraju i plate biti, a mi nemamo ni priblizno. Ej bre koliki procenat stanovnistva moze kod nas da izvede 2 put mesecno porodicu sa 2 dece negde ili koliko ljudi moze da ode na putovanje u samo prosecnim uslovima nista preterani luksuz. Koliko porodica moze u kontinuitetu da menja novu odecu, malo po malo, nista specijalno. To sve nije luksuz, a kod nas posebno u unutrasnjosti si car ako to sve mozes. Procenat je sigurno jednocifren.
      Last edited by colchonero; 22-04-17, 13:31.

      Comment


      • EU je totalitarni rezim koji treba razbiti.

        EU diktira politiku drzavama. Odnosno ljudi koji nisu izglasani vode politiku cijele Evrope.

        Jedini nacin na koji EU moze da funkcionise, jeste da cijela Evropa bude u jednoj uniji, ne samo odredjeni clanovi, vec cijela Evropa i da se uspostave EU ustav, koji ce usvojiti svaka drzava clanica. Odnosno americki sistem. Sjedinjene Drzave Evrope.

        Inace sutra potencijalno je kraj EU, ako La Pen bude uzela prvi krug, to je kraj za EU.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nije to bas realno da sutra zavrsi posao. Ne vidim kako bi mogla sutra da dobije apsolutnu vecini, kad nijedan kandidat u 50 istrazivanja nema ni 30% a imamo troje izmedju 15 i 30%. Moraju da pogrese za 20% sto ne znam da li se ikada desilo, a i istrazivanja su konstantna u procentima. To su milioni i milioni glasova greske. https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...election,_2017

          Comment


          • Mmmmmm patispanj

            http://www.vijesti.me/vijesti/miris-...i-kolac-934708
            sigpic

            Comment


            • Pa nece niko sutra preci 50%.

              Fazon je da mora da dobije sutra, zbog momentuma, ako ne dobije sutra, u drugom krugu ce izgubit.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                A neki cokoladni preliv? Suvo to baki.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Pa nece niko sutra preci 50%.

                  Fazon je da mora da dobije sutra, zbog momentuma, ako ne dobije sutra, u drugom krugu ce izgubit.
                  Jasno, bio je nesporazum, mislio sam da ocekujes da dobije apsolutnu vecinu. Sta mislis da li moze da se desi neko iznenadjenje po anketama, pa da Fillon udje ili ce ovo dvoje? Inace nemam pojma ko je ko(ko sta zastupa) u Francuskoj, znam nju iz nekih komentara u novinama i tvoje price, ove ostale ne.

                  Comment


                  • E bre limeni, ti bi upropastio tako dobar i tradicionalni kolač sa čokoladnim prelivom...

                    Patišpanja je meka i topi se u ustima, nije suva. A i ako ti je suva, dodaš uz to čašu mleka...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Jasno, bio je nesporazum, mislio sam da ocekujes da dobije apsolutnu vecinu. Sta mislis da li moze da se desi neko iznenadjenje po anketama, pa da Fillon udje ili ce ovo dvoje? Inace nemam pojma ko je ko(ko sta zastupa) u Francuskoj, znam nju iz nekih komentara u novinama i tvoje price, ove ostale ne.
                      Ma idu Marcon, inace covjek koji je ozenio svoju profesoricu iz srednje skole i La Pen u drugi krug.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        E bre limeni, ti bi upropastio tako dobar i tradicionalni kolač sa čokoladnim prelivom...

                        Patišpanja je meka i topi se u ustima, nije suva. A i ako ti je suva, dodaš uz to čašu mleka...
                        Bracalice, kada je cokolada upropastila nesto!?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          A neki cokoladni preliv? Suvo to baki.
                          Ma kakvi, samo patispanj, meni bolje, a jednostavnije poslastice nema

                          Zena posto muzu opere noge treba da napravi patispanj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ma idu Marcon, inace covjek koji je ozenio svoju profesoricu iz srednje skole i La Pen u drugi krug.
                            Ja mislio kad si rekao to, da je ona nekoliko godina bila starija od njega, da je imala manje od 25 godina u to vreme, kad ono zena starija od njega 24 godine.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Bracalice, kada je cokolada upropastila nesto!?
                              Ne mislim da bi bila loša, ali to onda ne bi bila patišpanja...

                              Omiljen kolač iz detinjstva. Pogotovo kad zalijem sa čašom hladnog mleka...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Zena posto muzu opere noge treba da napravi patispanj.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X