Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zar sultan nije nedavno ostavio bolesnu ženu i opet se oženio (zbog te informacije su Dare i Mare otkaz dobili na radiu b92), jel ova sada već neka treća!?
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Vucko svalercina

      Al sad vidim, ova zveknula u Zid i hoce bebu s milion godina

      Jadni Vucko kad ga prevari da joj napravi djete slucajno
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • 83. je ona, ima jos vremena da nadje neki bolji "materijal".

        Comment


        • Ali izgleda da je stvorena za AV-a

          Citat

          "Sve moje velike ljubavi volela sam zbog onoga što su pričali, a ne zbog onoga što su radili, kaže lepa voditeljka Katarina Šišmanović..."

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Pa zar sultan nije nedavno ostavio bolesnu ženu i opet se oženio (zbog te informacije su Dare i Mare otkaz dobili na radiu b92), jel ova sada već neka treća!?
            Rekla bih treća.
            A mislim da je druga bila bolesna, tj. izgubila bebu, a prva je ova.... https://twitter.com/KVucic
            Last edited by miloolja; 22-04-17, 12:12.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              83. je ona, ima jos vremena da nadje neki bolji "materijal".
              Kakav crni bolji materijal od AV, da je interesuje normalno musko, nasla bi ga davno, ovako ce imat dijete sa predsjednikom drzave i bit ce obezbjedjena za citav zivot, i ona i djete.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ček bre jesu ovi momci sa b92 stvarno dobili otkaz zato što su preneli za tu njegovu ženu ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Gledam sad twitter ove Ksenije, prve njegove zene navodno. Brate ova je veci Vucic od Vucica. Bot level legendary. Slina, Martinovic, Vucicevic su mala deca za nju, mada mislim da idu kod nje na casove.

                  Comment


                  • Sigurno, slušao sam ih svako jutro, jedini su imali mu*a objaviti to u celoj Srbiji (još su se i poprilično zajebavali na tu temu), posle su ih zamenili Daško i Mlađa i bili dok se skroz nije ugasio radio b92..., ovo su činjenice 100% lično sam svedok dešavanja.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      Sigurno, slušao sam ih svako jutro, jedini su imali mu*a objaviti to u celoj Srbiji (još su se i poprilično zajebavali na tu temu), posle su ih zamenili Daško i Mlađa i bili dok se skroz nije ugasio radio b92..., ovo su činjenice 100% lično sam svedok dešavanja.
                      Druže pa ovaj je gori od Tita onda,još da napravi negde Goli Otok na Dunavu i pravac tvorza svako ko ga spomene loše.Komunizam je bre mala beba za ovog degenerika.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Da, da, mala beba...
                        Tek ćemo mi da vidimo...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • O ne opet. Svaki dan Tramp. Covece videce se na kraju mandata koliki mu je approval rating i videcemo ko je u pravu.
                            Last edited by colchonero; 22-04-17, 12:30.

                            Comment


                            • Aki, sto ne promenis nick u malitramp?

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                O ne opet. Svaki dan Tramp. Covece videce se na kraju mandata koliki mu je approval rating i videcemo ko je u pravu.
                                Obama je imao najveci approval rating u historiji, a lik je drugi najgori predsjednik u historiji Amerike.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X