Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Када сам рекао опозицију, мислио сам оно што си ти навео у прошлом посту, Скот је ту само да кад-тад склони Вучића и доведе нове људе на власт када Алек престане да слуша.

    Видиш, то је интересантно, Јанковић није имао шансе да победи Вучића никако на овим изборима па зато мислим да није била поента да се улажу неке огромне паре.

    Што се тиче Двери, мислим да они једини од тих нових странака имају неку политичку будућност, ДЈБ гласачи су масовно прелетели код Јанковића и сумњам да ће се вратити за парламентарне.
    СРС какву будућност има, немам појма, ово је био баш дебакл за њих. ДС исто ако не буде ишао у коалицију с Јанковићем, иду на 2-3%.

    Јеремић има финансијере из иностранства, то је ваљда свима јасно, а ја сам убеђен да то Америка није с обзиром колико су га "подржали" у кандидатури за ген. сек. УН. Такође ми делују као најквалитетнији политичар тренутно. Мислим да нема шансе он с Јанковићем да оде у коалицију, тотално другачије причају о неким стварима.
    Nije to u fazonu Amera, oni kada ulazu zele da se to vidi a ne da prodje neopazeno.Imao bi Jankovic malo vece resurse i pristup medijima.

    Dveri ce imati politicku buducnost ako imaju boljeg lidera od Boska cirkuzanta, ovako mrka kapa.Ovaj put verovatno koalicija sa DSS-om im nece doneti cenzus posto glasaci DSS-a polako napustaju taj brod.Svi ce oni biti ispod cenzusa ako se Beli kandiduje, ovako sam siguran da ce Radikali prvi od tih stranaka da se provuku ako Beli resi da ostane da deluje samo na lokalu.DS ako se kao samostalna stranka sa Sutanovcem na celu predju cenzus skacem sa terase.

    Jeremic po meni ne moze nikako da bude dobar politicki lider i svako upumpavanje para u te svrhe je uzaludno.Sto opet ne menja moje misljenje o njemu kao sposobnom coveku koji moze da ispuni ono sto se od njega trazi.Ne verujem ni ja u tu mogucnost, ali to mu je jedina karta po meni da se zadrzi na srpskoj politickoj sceni(gledano dugorocno) iako mislim da je on premasio taj nivo i da ne bi trebao ovde da gubi vreme.

    Comment


    • Бошко је једини пружио отпор у скупштини актуленој власти, идиотизам ДЈБа не рачунам у то, они су правили спрдњу с карикатурама и гитаром.

      За Јеремића се слажем, вероватно не би требао нешто много овде да покушава, био други у свету, код нас четврти

      Видећемо шта ће нам будућност донети, очекујем ванредне парламентарне изборе 2018. године, да се споје с изборима за градску власт у Београду и ту очекујем да Јанковић, Бели и Шапић узму велики број гласова.

      Comment


      • Sapic nema vece ambicije od toga da bude gradonacelnik, a i nije bas najjasnije sta Beli namera.Plasim se da ce Jankovic da uzme glasace Sapicu na lokalnim izborima i da gadjaju slicnu grupu glasaca.Mozda to i bude irelevantno ukoliko budu samo lokalni izbori dogodine, SNS bez Vucica nista ne moze na lokalu i bez njega lako padaju na trece mesto.Kroz 4 dana novi protesti Ne Davimo Beograd i blacenje lokalne beogradske vlasti.

        Ja jedino sto cujem je da Bosko i Radikali uglavnom prave galamu, mada od dolaska Devenporta(kad su se Dveri i Radikali pobunili) pa do marta nista nisam cuo vredno spomena.

        Meni je veoma drago sto DJB propada najvise zbog Sapica zato sto su pre godinu dana trazili nerealne zahteve(da se zna gde ide koji trosak i da oni sve to kontrolisu) i ljudi ko da zive u utopiji, pritom Radulovic i dan-danas isproziva Sapica i ispao je zesci soson tu jer je Sapic mnogo stvari uradio za NBG i pokazao koliko je diploma irelevantna stvar(on je na nekom privatnom faksu diplomirao).Normalan covek bi zeleo da bude bolji od Sapica, Radulovic razmislja kako da bude gori vladar od Vucica.
        Last edited by Ricma; 21-04-17, 00:53.

        Comment




        • Tako mi i treba, umesto da se isključim , ja da bacim još jedn pogled na tw, a tamo jbg radi treća smena

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Бошко је једини пружио отпор у скупштини актуленој власти, идиотизам ДЈБа не рачунам у то, они су правили спрдњу с карикатурама и гитаром.
            Bosko pruzao otpor . Pa jel si ti slusao njegove govore? Covek plasira najjeftiniju populisticku demagogiju. Da mu nije Sandre, ne bi ni usao u skupstinu. A sledece parlamentarne izbore moze da prezivi jedino ako Šeša nastavi sa autogolovima, pa da prikupi njegove glasace.

            Radule najveci luzer izbora. Covek na prethodnim izborima izgubio masu glasova jer ljudi nisu verovali da ce preci cenzus. I sad ovom nicim izazvanom kandidaturom i sakom glasova se ponovo doveo u situaciju da se postavlja pitanje da li ce preci cenzus. Vrlo verovatno da ds i djb idu u istoriju ako Jankovic osnuje pokret

            Comment


            • Барем ради нешто у скупштини, ДЈБ се спрда с гитаром и карикутарама, праве шоу тамо, а ДС баш неприметан био. Шешељу је служило као спрдња, мало прозива ДС мало СНС идиоте типа Мартиновић итд.

              Да се разумемо, нисам гласао за Двери, да не испадне да их браним због тога, али они су веома доследна организација, скоро сам слушао снимак Бошка из 2005. године где прича исте ствари које и сада прича.
              Last edited by Победа; 21-04-17, 02:15.

              Comment




              • Gle ove domaćice,Aki ovo da oženiš pa da svaki dan budeš u plusu samo da sediš i gledaš Wengericu kako hrli ka novim uspesima
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • @ Ricma

                  Ne znam da li ce Beli ici na parlamentarne, oni nisu hteli ni na preCednicke, pa Luka odlucio da izadj i onda izadjose.

                  Na gradske idu 100000%, jer i dalje se drze osnovne ideje, a to je da se prvo promene stvari na lokalu, pa tim putem da se promene stvari, jer je i onako sva moc u BG-u, a Mladenovac je i Beogradska opstina, pa se ovde niko nista ne pita.

                  Oni se nece siriti po gradovima, pa samim tim nece imati ni neku posebnu infrastrukturu, sto opet govori u prilog tome da su i dalje najvise fokusirani na lokal. A i ne znam koliko ljudi imaju kojima veruju da ih predstavljaju, ima ih u opstini Mld, pa ce im trebati ljudi za gradske, posto ce i tu postici lep rezultat (duboko verujem), zamisli jos i parlamentarne, treba i tamo dovuci ljude koji ce ih predstavljati, a koliko znam, najuzi krug, ima ih 12-13.

                  Cak i Stevan nije siguran za parlamentarne, ali sad za gradske ce izaci, pa ce opet biti zabavno.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Да се разумемо, нисам гласао за Двери, да не испадне да их браним због тога, али они су веома доследна организација, скоро сам слушао снимак Бошка из 2005. године где прича исте ствари које и сада прича.
                    Svi koji pratimo politiku secamo se napadnog samoreklamiranja Dveri u kampanji ''SVI SU ONI ISTI'', kada su svojim nestranackim statusom pokusavali da dobiju odredjenu podrsku, diskvalifikujuci politicke kurseve kanalisane u okviru partija. Nakon toga, postali su politicka partija sa svim njenim derivatima. Da stvari budu neverovatnije, u rovovskoj borbi za skupstinske klupe, udruzili su sa starim gubitnicima iz DSS-a (svi su oni isti?)...Kasnije su se, partijaskim postizbornim sindromom, od njih razisli.

                    Secamo se i Boskove price o zakletvi u Hilandaru, bajke o tome da su oni porodica...Danas je potreban konzilijum eksperata da samo popise njihove frakcije.

                    Mrsko mi je da komentarisem onaj prvi program koji su najavljivali na sva zvona. Deset tacaka, a svaka siromasnija od prve, i to sa aromom prezvakanog i beskorisnog.


                    Ono sto mene narocito tangira jeste prica o uskoj saradnji sa Ruskom Federacijom, koja se nakon dve godine transformisala u ''...mi ne zelimo da budemo ruska gubernija'', sto je Obradovic izjavio na televiziji. Dobro je poznato iz cije je kuhinje izasla ta plitka parola. Od ''reke eksperata'' koji su najavljivali, provlaci se samo Jasmina Vujic, koja na Berkliju peni kako ''nase (americko) atomsko naoruzanje ne sme pasti u ruske ruke''. Ne brinite, necemo biti ''ruska gubernija''. Sto se tice americkog naoruzanja u ruskim rukama...istorija svedoci suprotno.


                    Prema tome, mera njihove doslednosti je regularna mera srpske partijaske doslednosti: dno dna. S tim da su oni, nakon svih obecanja, veoma interesantni za cesljanje.


                    PS Sto se izbora u Francuskoj tice, najmanje losa opcija, FN, ima dugu istoriju metamorfoza i metastaza. Tako je stari Le Pen 1991. godine organizovao dobrovoljce za ''spas Vukovara od srbocetnicke invazije'', da bi tokom devedesetih saradjivao sa Radovanom Karadzicem. No dobro, nadaleko je poznato srpsko odusevljavanje evropskom politickom scenom, krcatom jeftinim marionetama, licemerima i lisicama.
                    Last edited by Bogi; 21-04-17, 09:03.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post

                      Gle ove domaćice,Aki ovo da oženiš pa da svaki dan budeš u plusu samo da sediš i gledaš Wengericu kako hrli ka novim uspesima
                      Stara fora. Ali dovoljno da se postidim zbog sugrađana.

                      Olja nasmeja me do suza...

                      Ljudi mi nemamo pravu opoziciju.
                      Manje više svi koji sede u skupštini su bili sa ovima u vlasti sem Boška. Ali Boškov program
                      Jedina nada da dobijemo opoziciju su Beogradski izbori sledeće godine i prilika da se iskristališe ko je ko.
                      Ne verujem da će ovaj raspisivati parlamentarne za isti dan, jer zna da Šapić ( a još ako izađe i Beli ) mogu da povuku puno apstinenatana glasanje, a njih dvojicu, bar za sada ne zanima Parlament.
                      A i Parlament je postao sprdnja.

                      Seoski - Beli i razmišlja ispravno. Da bi se na vrhu menjale i popravljale stvari treba krenuti od najmanjih MZ, Opština, Gradova, pa tek onda Republika.
                      Ili i ja to vidim tako jer smo i mi Beogradska Opština.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Барем ради нешто у скупштини, ДЈБ се спрда с гитаром и карикутарама, праве шоу тамо, а ДС баш неприметан био. Шешељу је служило као спрдња, мало прозива ДС мало СНС идиоте типа Мартиновић итд.

                        Да се разумемо, нисам гласао за Двери, да не испадне да их браним због тога, али они су веома доследна организација, скоро сам слушао снимак Бошка из 2005. године где прича исте ствари које и сада прича.
                        Ne radi on nista vise od demokrata i djb. Radule je samo jednom do donosio gitaru i pokazivao Pinokija. Mada nije zbog toga pukao na izborima, nego jer se ukljucio pri kraju izborne trke sa pricom da se kandiduje da bi povecao izlaznost na izborima, kao da je Novak Djokovic licno.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Stara fora. Ali dovoljno da se postidim zbog sugrađana.



                          Seoski - Beli i razmišlja ispravno. Da bi se na vrhu menjale i popravljale stvari treba krenuti od najmanjih MZ, Opština, Gradova, pa tek onda Republika.
                          Ili i ja to vidim tako jer smo i mi Beogradska Opština.
                          Pa sad, oni se trude kao demokratski da izglasaju sta ce i kako ce, al koliko znam, malo su anarhicni. Ja najvise poverenja imam u Stevana, koji je osmislio celu tu pricu, njega i najbolje znam, definitivno pametan decak. Najbitnije je da su oni umeli, tj Beli da opasno digne lep broj ljudi na noge, i ona kolicina ljudi koja je dosla iz cele Srbije u Mld, wow. Mada koliko znam, za gradske rece Stevan, da ce imati plan i program, posto su ipak gradski izbori. Ali su oni za decentralizaciju moci Beograda, da bi onda sako u svojoj opstini kad promenis recimo nekoga, mogao zapravo u svojoj opstini mnogo vise da odlucujes,a ne neko drugi, sto je kul ideja skroz.

                          Videcemo sta ce biti, al imam poverenja u Stevana a i ostatak ekipe.

                          Comment


                          • Odlične su im ideje. I dobro je da motivišu mlađahni naraštaj da se uključi u politički život.
                            Slušam ovu decu oko mene koji su sada prvi put glasali ili će sledeće godine.
                            Skoro svi su u fazonu Belog i izašli su / izaći će samo zbog njega.
                            Nadam se da će izaći na Beogradske...
                            A sa druge strane...
                            Kod nas je najveći problem što se stvara kult ličnosti i onda može bilo kakva priča, politika ideja da se proda.
                            Navika još od Tita, jbg...
                            Ali kada ovakav sistem hoće neko da ruši ruši ga prvo na lokalu.
                            Tako je i onaj ispod lipe pao.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Skabo Maestro, podzemni ko metro, bitova depo, nikad sranje meko:


                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Izlaze na Beogradske.

                                Comment

                                Working...
                                X