Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Burazeru, ovo je univerzitet. Nije lik, nego legitiman privatni univerzitet u Americi. Koji pravi edukativne videe. Pogledaj videe, naucit ces nesto.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • A brate procitao sam opis ovih likova i nije me privukao. Dacu im mozda sansu nekad, ali ne nocas. Prvo i ini sami kazu na njihovom sajtu da nisu univerzitet. A i svi ljudi na internetu pisu slicne stvari o njima, da su potpuno jednostrani.

      Prager U is famous, or infamous depending on your political orientation, for having a very strong right wing bias. Prager University is a non-profit online service created by Dennis Prager who is a staunch neoconservative and everything in Prager U is pretty much just a reflection of his views.

      Sometimes they are capable of making good points when it comes to left wing excesses, which they are more than happy to do, but everything else is so clearly and obviously right wing to the point of almost being ridiculous.

      Prager U is known for promoting climate change denial, militarism, American exceptionalism, Europhobia, Zionism and even a video tying to justify how wealth inequality is somehow good for society. They even made another one titled “why the right is right”.

      Basically everything that comes out of Prager U has a right wing bias and should be taken with a very big grain of salt.
      Last edited by colchonero; 21-04-17, 00:08.

      Comment


      • E vidis to je tvoj problem i nikad neces evoluirati.

        Zivis u svojem filmu u kojem nema suprotnih misljenja.

        Sad ces ti okrenut to na mene, ali ja gledam i CNN i MSNBC i TYT i sva ta liberalna sranja i slusam debile i citam NY Times i Washington Post, cisto da vidim perspektivu.

        Kada pogledas dvije razlicite politicke i ekonomske ideologije, mozes da doneses odluku, ali ti ocito zivis u bajkama Bernie-a koji kaze bogati moraju placati njihov fer dio poreza, iako placaju 50% poreza u USA i da je zdravstveno osiguranje zivotno pravo, a nije, jer doktore treba platiti odnekle i doktor se ne postaje rodjenjem, vec ucenjem ili da je vazno da se razlika u plati izmedju polova iskorijeni, iako ona ne postoji.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Не знам да ли си чуо, али Јанковић је најавио формирање покрета, тако да ће сигурно учествовати на парламентарним.

          Ја бих лично волео да и Јеремић то исто уради, па да имамо 2 јаке опозиционе опције, идеолошки различите + Двери с 5-6%. ДЈБ, ДСС, ДС, Чеда-Борис-Чанак, СРС нек оду у политичку историју.
          Znam sta Jankovic radi.Ali se ne slazem sa tezom da je Skot postavljen kako bi dizao ''opoziciju'' , posto to podrazumeva vise stranki a ne samo jednog coveka koji je na nekoliko mitinga imao bas skromnu logistiku bez podrske DS-a(iako je bilo i njihovog ucesca) i koji je imao poprilicno skroman budzet i skoro da se nije video na tv stanicama u okviru predsednicke kampanje.On da je neciji ozbiljan projekat, to bi se videlo iz aviona na osnovu para koje se ulazu od njega, a zapravo je situacija skroz drugacija.To je sada samo dilema da li ce njegov pokret da izadje samostalno na parlamentarne ili ne i da li ce da napravi neki kiks.

          Nece Dveri da budu iznad Radikala sta god ovi uradili.Dali Radikali dva autogola u roku od godinu dana, a Dveri kao samostalna stranka ni da im se primaknu.Iluzorno je pricati da mogu oni do 5% kao samostalna stranka.Jeremic je enigma, a po meni i nikakav lider.Ne moze on da animira ljude sto su i pokazali aktuelni izbori+ga je Sasa Jankovic zajebao sa gomilom poznatih licnosti koje su njega podrzale.Najbolji potez koji on moze da povuce je da se udruzi sa Sasom i da bude njegov mali od palube ako on Sasi ne smeta.Iz sadasnje perspektive samo Jankovic i Vucic sigurno prelaze cenzus, za ostale ko zna i zavisice od dosta faktora, a jedan od bitnijih da li ce Beli iz zajebancije sve da ih pobije na parlamentarnim.
          Last edited by Ricma; 21-04-17, 00:08.

          Comment


          • koji pokušaji indoktrinacije od strane Akija. Vidi se da je u marketingu. Kakav agresivan pristup na madridistu

            Comment


            • A nije Aki to i necu nista okrenuti na tebe, nego si ti uvek spreman na raspravu, a meni nije do toga(ne znam odakle ti tolika snaga volje za nebitne stvari realno, posto ti ovo imas skoro svaki dan na forumu, tu si me zapanjio, da ne popustas i da uvek tvoja bude zadnja, ne mislim negativno). Rekao sam ti da cu im dati sansu. Naravno da sam gledao i naslusao se obe strane, zar stvarno mislis da pored toliko interneta, ma pusti internet u stvari, u svakoj familiji imas jednu i drugu stranu, kao i kod drugova, poznanika ucitelja, u stvari u svakom okruzenju, tako da sam se naslusao obe strane.
              Last edited by colchonero; 21-04-17, 00:13.

              Comment


              • Prevrnut cu ja tebe na pravu stranu, sad ce francuski izbori, taman da za La Pen navijas, da se EU unisti
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Када сам рекао опозицију, мислио сам оно што си ти навео у прошлом посту, Скот је ту само да кад-тад склони Вучића и доведе нове људе на власт када Алек престане да слуша.

                  Видиш, то је интересантно, Јанковић није имао шансе да победи Вучића никако на овим изборима па зато мислим да није била поента да се улажу неке огромне паре.

                  Што се тиче Двери, мислим да они једини од тих нових странака имају неку политичку будућност, ДЈБ гласачи су масовно прелетели код Јанковића и сумњам да ће се вратити за парламентарне.
                  СРС какву будућност има, немам појма, ово је био баш дебакл за њих. ДС исто ако не буде ишао у коалицију с Јанковићем, иду на 2-3%.

                  Јеремић има финансијере из иностранства, то је ваљда свима јасно, а ја сам убеђен да то Америка није с обзиром колико су га "подржали" у кандидатури за ген. сек. УН. Такође ми делују као најквалитетнији политичар тренутно. Мислим да нема шансе он с Јанковићем да оде у коалицију, тотално другачије причају о неким стварима.

                  Comment


                  • Kad su ti izbori?Prva polovina maja?

                    Da se malo balkanska bagra(medju njima i ja) ponovo poraduje nakon godinu dana, pa da ponovo slusam isfrustriranog Vucka kako pljuje ljude sto se raduju raspadu EU.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Kad su ti izbori?Prva polovina maja?

                      Da se malo balkanska bagra(medju njima i ja) ponovo poraduje nakon godinu dana, pa da ponovo slusam isfrustriranog Vucka kako pljuje ljude sto se raduju raspadu EU.
                      Први круг сада у недељу колико знам. Аки исправи ме ако грешим.

                      Comment


                      • Izbori us za 8 dana u FR, al bome mogli bi bit odlozeni, jer ove budaletine sto im je obecano 40 djevica u raju nastavljaju da prave sranja po Parizu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Како за 8 дана, ваљда 23.04.2017. ?
                          Last edited by Победа; 21-04-17, 00:23.

                          Comment


                          • Sad kad sam malo opustio mozak razmisljam, kul si ti u principu, samo sto drugacije razmisljas. Mislim jako si "tezak" i ponekad bas preteras tako da nije lako druziti se sa tobom bez rasprava, ali si uporan i drzis do principa sto ja jako postujem. A nisi ni glup i ne das na sebe sto je isto plus. Verovatno cu sutra da te ponovo "pljujem" za nesto i da se kajem sto sam ovo napisao, ali to kad napunim baterije.
                            Last edited by colchonero; 21-04-17, 00:25.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Prevrnut cu ja tebe na pravu stranu, sad ce francuski izbori, taman da za La Pen navijas, da se EU unisti
                              Sve NF-u ide u korist. Baš sve. Sve osim apsolutne pobjede bilo bi iznenađenje. Ovakvoj Francuskoj Le Pen je jedini spas.

                              Comment


                              • Koliko ja mogu da vidim, namjesta se Marconu.

                                Ali La Pen bi mogla da pobjegne nekim cudom, nisam siguran, jer nemam prave podatke.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X