Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Visina 176
    Kilaza 58

    A gde je meso? Ti nju planiras ceo zivot samo za ruku da hvatas
    Takve devojke beze od pasulja ko djavo od krsta, cast izuzecima.
    Mlad si, neiskusan I neozbiljan, poslao bih te ja u Rumuniju na pozajmicu od 6 meseci na kaljenje.

    Devojka tih proporcija zahteva 190/ 90, da ne izgledas kao tyrion lannister pored nje kad se nakaci na stikle. Dobro ako si mudo tipa Sarkozi, Medvedev, Putin onda to nije ni bitno.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Reci gdje znas kako je regulisano.
      Većinom je svugdje u bivšoj SFRJ isto/slično bračno i obiteljsko pravo. Malo je Hrvatska neke promjene unosila, ovo ostalo je uglavnom isto.

      Comment


      • Originally posted by princara View Post
        Nemam pojma kako je u Bosni to regulisano, Aki.


        Mozda direktno nije imala uticaj na stvaranje novca, ali idirektnih nacina imas milion. Prosto brak je zajednica zivota izmedju muskarca i zene i svako daje svoj doprinos toj zajednici. A pod doprinosom se ne misli samo na materijalni doprinos.
        Ајмо онда овако да претпоставимо, мушкарац зарађује 5.000 евра месечно, ожени се, настави да зарађује 5.000 евра месечно, разведе се, и он изгуби пола тога. То већ није праведно и зато постоје предбрачни уговори.

        Comment


        • To je ta mladost puna optimizma: zajebacu se i ozenicu se i onda cu se jos jednom zajebati jer ce mi uzeti sve kod razvoda
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            A gde je meso? Ti nju planiras ceo zivot samo za ruku da hvatas
            Takve devojke beze od pasulja ko djavo od krsta, cast izuzecima.
            Mlad si, neiskusan I neozbiljan, poslao bih te ja u Rumuniju na pozajmicu od 6 meseci na kaljenje.

            Devojka tih proporcija zahteva 190/ 90, da ne izgledas kao tyrion lannister pored nje kad se nakaci na stikle. Dobro ako si mudo tipa Sarkozi, Medvedev, Putin onda to nije ni bitno.
            Bezi Indigo u pm


            ps: u subotu maraton?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nije Rumunija za njega,treba bre u Švicu da ode na par meseci,čuo sam da tamo ima opasnih primeraka sa ovih donjih delova Balkana

              Spoiler



              Šalim se naravno Aki alfa mužijak Samo je mnogo opasna ta Rumunija i Mađarska,nikako tamo da se kali uništiće ga mučenog neće znati gde se nalazi
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                To je ta mladost puna optimizma: zajebacu se i ozenicu se i onda cu se jos jednom zajebati jer ce mi uzeti sve kod razvoda
                Можда прво, друго никако, добар адвокат реши то пред брак.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  A gde je meso? Ti nju planiras ceo zivot samo za ruku da hvatas
                  Takve devojke beze od pasulja ko djavo od krsta, cast izuzecima.
                  Mlad si, neiskusan I neozbiljan, poslao bih te ja u Rumuniju na pozajmicu od 6 meseci na kaljenje.

                  Devojka tih proporcija zahteva 190/ 90, da ne izgledas kao tyrion lannister pored nje kad se nakaci na stikle. Dobro ako si mudo tipa Sarkozi, Medvedev, Putin onda to nije ni bitno.


                  Samo meso bre

                  Comment


                  • Evo ti Aki da se pripremiš za razvod, da znaš koliko košta bez predbračnog ugovora

                    Član 250.
                    Bračni partneri mogu imati bračnu stečevinu i posebnu imovinu.

                    (1) Bračnu stečevinu čini imovina koju su bračni partneri stekli radom za vrijeme trajanja
                    bračne zajednice, kao i prihodi iz te imovine.

                    (2) Pokloni trećih osoba učinjeni za vrijeme trajanja bračne zajednice (u novcu, stvarima,
                    pružanju pomoći radom i sl.) ulaze u bračnu stečevinu, bez obzira na to koji ih je bračni partner
                    primio, ukoliko drukčije ne proizlazi iz namjene poklona ili se iz okolnosti u momentu davanja
                    poklona može zaključiti da je poklonodavalac želio učiniti poklon samo jednom od bračnih
                    partnera.
                    ......

                    (1) Bračni partneri su u jednakim dijelovima suvlasnici u bračnoj stečevini ako nisu drukčije
                    ugovorili.

                    famozni ugovori

                    (2) Budući bračni partneri, odnosno bračni partneri mogu bračnim ugovorom drukčije urediti
                    svoje odnose vezane za bračnu stečevinu.

                    Član 254.
                    (1) Imovina koju bračni partner ima u času sklapanja braka ostaje njegova posebna imovina.


                    Ovo ti ne može dirati

                    Comment


                    • Znam ja kako cu se ja zastiti sa trust-ovima i ostalim zajebancijama, ako dodje do toga. Naravno predbracni je obaveza, pa makar bio najveca bijeda na planeti, opet bi ga potpisao.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ček bre Aki jel Trumpinjo potpisao ugovor sa vatrenom Slovenkom ? (svi znamo po čemu su Slovenke poznate )
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • U BiH je preuzet zakon iz SRJ, sa nekim izmjenama. Dijeli se bračna stečevina, dakle ono sto ste stekli za vrijeme braka i prihodi iz te imovine.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Ako ćeš se toliko sekati oko fondova i svega, "o koju" ti se ženiti... Budi i ti stari momak

                            Comment


                            • Koliko bre vi zaradjujete kad razmisljate o predbracnim ugovorima
                              Ustvari, je l' zaradjujete uopste?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Reci gdje znas kako je regulisano.
                                Pa za Srbiju znam, logicno. Ne mislis valjda da se na pravnom faksu izucavaju propisi drugih zemalja .

                                Vec sam napisao kako je regulisano. Ali da uprostim. Brak ti i ta sponzorusa pocinjete sa nulom. I sve sto u toku braka steknete, delite na pola. Pa tako ako ti u braku zaradis milion evra, razvodom ti ona uzima 500 000

                                Comment

                                Working...
                                X