Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Za Jelenu Djokovic niko nikad ne bi cuo da nije bilo Novaka Djokovica.

    Ona je sve svoje snove ostvarila preko Novaka i ona njemu da govori da on njoj kaze hvala kad ga malo snima na treningu. Lol. Da moze uzela bi mu dusu, a vjerovatno jest.
    Uzeće i tebi neka polako, samo što neću to videti/zanti, jer sigurno nećeš priznati nikad... al zapati ovo, pa me se seti
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pokusala je jedna da isisa zivot iz mene, kad nisam popustio, otisla je, neki dan je nazvala hoce da se vrati. Sad joj je broj blokiran kod mene.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Pokusala je jedna da isisa zivot iz mene, kad nisam popustio, otisla je, neki dan je nazvala hoce da se vrati. Sad joj je broj blokiran kod mene.
        Jao švalerčino ... nije da se hvališ
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Mald si još za to, polako, tek će dušu da ti ispiju, pogotovu to tako ide kod tih što mnogo galame i "lupaju rukama po stolu"... tamo negde 30-40+
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • E kod mene je situacija za sad po tom pitanju super,da sam izmisljao kakvu devojku zelim ne bih mogao izmsliti ovavu kakvu sad imam,razumemo se u potpunosti,i sto je najvaznije nema potrebe za udaranje rukom od sto haha,jest da jos nismo muz i zena,ali ne vidim razlog dace se nesto promjeniti i kad se to desi,jedini problemcic je Roger Federer,ali nece ni on dugo(nadam se)evo neki dan je razbila casu kad je vidjela da preskace ove turnire,mada ne zalim da je razbila celi servis
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Mald si još za to, polako, tek će dušu da ti ispiju, pogotovu to tako ide kod tih što mnogo galame i "lupaju rukama po stolu"... tamo negde 30-40+
              Ne lupam ja o sto, ne svidja ti se, znas dje su vrata.

              Ja sam vec rekao da cisto sumnjam da cu se zeniti, a sigurno se necu zeniti prije 35. I da prica, da me treba biti strah da ne ostarim sam, bla bla. I don't care.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Figurativno Aki, figurativno... astal, vrata.. sve ti to isto.

                Ne moraš da se ženiš da ti neka popije mozak i uzme dušu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa nece, takve me ne interesuju.

                  Ja sam prirodni ekstrovert, dobivam energiju u drusvenim situacijama. Ako neko ispija tu energiju, ta osoba ce biti iskljucena, odnosno isjecena iz mojeg zivota.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zbog ovakvih kao sto je Aki, ovaj svet ima jos nade.......... male, ali vazno je da nade ima.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dobro ti nećeš Aki, al se u takvim situacija ne pitaš mnogo. Seti me se i nemoj da me psuješ mnogo naravno
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ne lupam ja o sto, ne svidja ti se, znas dje su vrata.

                        Ja sam vec rekao da cisto sumnjam da cu se zeniti, a sigurno se necu zeniti prije 35. I da prica, da me treba biti strah da ne ostarim sam, bla bla. I don't care.
                        Obično ljudi koji govore da čisto sumnjaju da će se ženiti ikad, ožene se za godinu dana

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Pa nece, takve me ne interesuju.

                          Ja sam prirodni ekstrovert, dobivam energiju u drusvenim situacijama. Ako neko ispija tu energiju, ta osoba ce biti iskljucena, odnosno isjecena iz mojeg zivota.
                          Ovo samo znači da se još nisi, da se tako izrazim, zatelebesao kao tele. Ali kada se to desi Setićeš se Olje i njenih reči veruj mi.
                          Msm veruj nam, zbog godina i iskustva. Nema baš svega u knjigama
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Obično ljudi koji govore da čisto sumnjaju da će se ženiti ikad, ožene se za godinu dana
                            E upravo to,moj drugar se prosle godine ozenio,a do tad je bio protivnik bracne zajednice
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Pa u slucaju grinjanja, ima 3 opcije, mora da stavi na tas.

                              1. opcija da pokusa da ispravi to kod nje, naravno nenasilno

                              2. opcija da cuti i trpi
                              Da li si ti decko normalan? Zamisli da te sin vidi jednog dana kako sa zenom vodis konstruktivnu raspravu?! Cemu to vodi? Da se sin ugleda na beskmicenjaka i postane peder zbog toga? Sa zenama moras samo jako.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by ACM Dejan View Post
                                E upravo to,moj drugar se prosle godine ozenio,a do tad je bio protivnik bracne zajednice
                                Zato sto je sila u njemu bila slaba. Desavaju se takve greske.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X