Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Sta sta je gore? Samar u slucaju navedenog ili ________ ?
    ili lobotomija?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post




      Nema on taj jezik.
      Znači žene su superiornije
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Pa u slucaju grinjanja, ima 3 opcije, mora da stavi na tas.

        1. opcija da pokusa da ispravi to kod nje, naravno nenasilno

        2. opcija da cuti i trpi

        3. opcija uvidi da nisu jedno za drugo i ne zeli da mu neko ceo zivot prebacuje, skloni se, pobegne od nje, nadje bolju osobu, ona nek zivi po svome. Ako ona ne shvata sta je to sto odbija ljude kod nje, i ne popravi to, nece nikoga naci.


        Mora da izvaga sto bi Aki rekao da vidi sta mu to ona donosi , a sta ga iritira kod nje.
        Posto volite da spominjete ugovore, isto je i u firmi radis posao koji ne volis, ali primas veliku platu, moras da doneses odluku.

        Pros and cons
        Last edited by colchonero; 20-04-17, 17:44.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Pa u slucaju grinjanja, ima 3 opcije, mora da stavi na tas.

          1. opcija da pokusa da ispravi to kod nje, naravno nenasilno

          2. opcija da cuti i trpi

          3. opcija uvidi da nisu jedno za drugo i ne zeli da mu neko ceo zivot prebacuje, skloni se, pobegne od nje, nadje bolju osobu, ona nek zivi po svome. Ako ona ne shvata sta je to sto odbija ljude kod nje, i ne popravi to, nece nikoga naci.
          1. Pokusao, ne moze.

          2. Nervno ce oboljeti

          3. Cim nije rijesio problem iz prva dva pokusaja od ovoga nema nista, ostaje i kopni(pogledati pod dva). To isto kao da rjesenje ne nadjes na prvoj strani gugla i pokusas na drugoj. Osudjen si na propast jer si naivan.
          sigpic

          Comment


          • Tersala meni zenska jednom, pili kafu, zajebavala me bla bla, ja joj rekao prestani, ona nastavila. Poslao sam je u picku materinu pred svima i otisao. Gorila mala, al mislila je da je nesto vise nego sto jeste.

            Nedavno, isto tersala nesto naka, kvocala, a ja svoje nesto citao, pravo sam je istjerao, mami nek tersa, meni nece.

            Zene ne treba udarat, samo ako ona tebe udari, onda je bacit kroz prozor treba, jer cete tuzit da si je htio silovat.

            A inace se sve rijesava, kratkim odjebi.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Editovao sam komentar

              Opcija broj 3 se odnosila na to da ONA nikog nece naci ako bude iritirala sve muskarce.

              To sto Aki kaze je jedna od opcija, ako vidis da niste jedno za druge ne tones jos dublje, nego trazis nekog ko ce ti vise odgovarati. Za zene vazi isto. Ako je on budala i ne svidja ti se, nadji nekog drugog.
              Last edited by colchonero; 20-04-17, 17:48.

              Comment


              • A da se pokupi i da ode u tri lepe...?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Četvrta opcija- spakuje se i ode u 3pm od nje.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • A jesi videla šta sam ja napisala u istom minutu, samo objavljeno pre tvog?

                        Džabe se trudite momci
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • E ja taman editujem komentar, kad ono Mara i Olja vec napisale.

                          Pa to je bila 3. opcija da bezi od nje.
                          Last edited by colchonero; 20-04-17, 17:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Lupila Jeca više puta izgleda
                            I treba.
                            Gmaz ga je i učio da treba žensko da udara od stol. Eto gdje ga je dovelo.

                            Comment


                            • Za Jelenu Djokovic niko nikad ne bi cuo da nije bilo Novaka Djokovica.

                              Ona je sve svoje snove ostvarila preko Novaka i ona njemu da govori da on njoj kaze hvala kad ga malo snima na treningu. Lol. Da moze uzela bi mu dusu, a vjerovatno jest.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A jesi videla šta sam ja napisala u istom minutu, samo objavljeno pre tvog?

                                Džabe se trudite momci
                                Originally posted by madrid View Post
                                E ja taman editujem komentar, kad ono Mara i Olja vec napisale.

                                Pa to je bila 3. opcija da bezi od nje.
                                Veliki mozgovi slično razmišljaju
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X