Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ma pazi sve i da bude da je ugovor , vrlo su neprecizno definisana prava i obaveze...
    Razvod je druga priča i regulisano je zakonom.
    Poenta je da su bračna i vanbračna zajednica jednake pred zakonom, što garantuje i najviši pravni akt-Ustav, i da ne sme biti diskriminacije, što takođe govori Ustav.
    Mi žene umemo da budemo zloće, ali i vi muškarci po nekad' preterate.
    Sve je to do karaktera, vaspitanja i dr. i nema veze sa polom.
    A Vlajko troluje kao i obično
    Svakako u slucaju razvoda uvijek musko najebe

    Jos uvijek me zanima koliko spolova ima.

    Edit:

    Dva pola nije bit konzervativan ili liberalan, vec normalan i sloziti se sa naukom zvanok biologija koja je definisala muski i zenski spol na osnovu broja hromosoma.
    Last edited by maliajnstajn; 20-04-17, 17:22.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa napisao sam ti u komentaru, posle one sale.

      Comment


      • Ja nisam sovinista, ali ako zena ima drugove i ide s njima na kafu svaka dva tri dana i meni je to ok, jesam li ja liberal ili budalcina? jesam li ja demokrata ili rogonjica? E na to se odnosilo da joj pokaze dje joj je mjesto, ne na fizicko nasilje.

        Da udari, a i da pomazi, da lupi sakom o sto i kaze dosta je bilo, za i da bude rame a plakanje i utjehu, da donese razumijevanje. Kad moramo bukvalno sve.
        sigpic

        Comment


        • Kod mene u kuci, primera radi zena vodi glavnu rec. I meni super tako. Ona odlucuje, pobira lovorike, ali i preuzima odgovornost i kritike za neuspehe, a ja sedim za kompom i igram se lego kockicama po ceo dan. Odradim svoju smenu na poslu, ezam se sa detetom i ajmo sutra jovo nanovo.
          Sve super sve kul: nekada, kada je bas ljuta me malo istambura, ali dobro, navikao sam - trpim zbog mira u kuci.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ja deo tog komentara i neke naredne nisam ni sporio, samo delove za udarac, mesto i lavor.

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              Uvijek sam se pitao kako isti ljudi koji se bore za prava žena i jednakost u svemu, uredno osuđuju kada muško udari ženu, ali totalno omalovažavaju i umanjuju potencijalno nasilje žene nad muškarcem.

              Ne opravdavam nikakvo nasilje, da se razumijemo.
              E, tu se slažemo.
              Dešava se i nasilje nad muškarcima, ali zbog vaspitanja ili ko zna čega njih je sramota da pričaju o tome.
              Žene čine verbalno nasilje , a muškarci fizičko, i zalažem se da se takve žene najstrože kažnjavaju.
              Nasilje je nasilje - činio ga muškarac ili žena.

              Vladane, muškarac je glava kuće, ali je žena vrat.
              Kuća u kojoj nema žene ili je minorna njena uloga, je u problemu.
              Potrebno je naći balans.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Kod mene u kuci, primera radi zena vodi glavnu rec. I meni super tako. Ona odlucuje, pobira lovorike, ali i preuzima odgovornost i kritike za neuspehe, a ja sedim za kompom i igram se lego kockicama po ceo dan. Odradim svoju smenu na poslu, ezam se sa detetom i ajmo sutra jovo nanovo.
                Sve super sve kul: nekada, kada je bas ljuta me malo istambura, ali dobro, navikao sam - trpim zbog mira u kuci.
                Ako si u braku nadji dobrog advokata, drzi se brate.

                #staystrong #udarizeneanemene
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kod mene u kuci, primera radi zena vodi glavnu rec. I meni super tako. Ona odlucuje, pobira lovorike, ali i preuzima odgovornost i kritike za neuspehe, a ja sedim za kompom i igram se lego kockicama po ceo dan. Odradim svoju smenu na poslu, ezam se sa detetom i ajmo sutra jovo nanovo.
                  Sve super sve kul: nekada, kada je bas ljuta me malo istambura, ali dobro, navikao sam - trpim zbog mira u kuci.
                  Trijumafalni post na ovu temu
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Ja deo tog komentara i neke naredne nisam ni sporio, samo delove za udarac, mesto i lavor.
                    Sta fali lavoru, ja sam na rudokopu od jutra do mraka, sta joj fali da prinese malo vode i plakne mi noge, izmasira stopala? Nece se raspasti...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Svakako u slucaju razvoda uvijek musko najebe

                      Na žalost, uglavnom je tako...
                      Jos uvijek me zanima koliko spolova ima.

                      Edit:

                      Dva pola nije bit konzervativan ili liberalan, vec normalan i sloziti se sa naukom zvanok biologija koja je definisala muski i zenski spol na osnovu broja hromosoma.
                      A gde bi svrstao hermafrodite?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        A gde bi svrstao hermafrodite?
                        Treba njima teziti, to ce biti univerzalni pol i onda ce ovakvi kao Berni i njegove pristalice biti zadovoljni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Aki sad ozbiljno 2 pola, sa te strane sam prilicno konzervativan(transrodni me jos iscudjuju). Vi mene ne razumete, ja mnoge stvari o kojima se pise i polemise ne podrzavam, samo me bas briga ko sta radi, dok god ne utice lose na mene i nije opasan po okolinu (kriminalac, ubica itd). Dajem im tu slobodu, a ne osudjujem. Jednostavno nisu kao ja njihova stvar i to je to.

                          Naravno da i zensko naselje ne podrzavam.
                          Šta fali ženskom naselju hahhaha
                          Shvatio sam naravno poentu

                          Comment


                          • Dobro jasno mi je(ne mislim ljutito ili ironicno nego samo da kazem da sam procitao komentar). Sta ako muskarac pravi gluposti, da li sme zena da lupi sakom o sto i kaze dosta je bilo?(opet nije trik pitanje ili provociranje, trenutno sam bez stava jer jos ne znam tvoj odgovor.)


                            @luka

                            E Jbg hahaha

                            Comment


                            • Citam vas. Voimja oca.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Dobro jasno mi je(ne mislim ljutito ili ironicno nego samo da kazem da sam procitao komentar). Sta ako muskarac pravi gluposti, da li sme zena da lupi sakom o sto i kaze dosta je bilo?(opet nije trik pitanje ili provociranje, trenutno sam bez stava jer jos ne znam tvoj odgovor.)
                                Jesam li vec rekao da je zena oslonac? Znaci ako muskarac izgubi kompas zena treba da mu ga pronadje i usmjeri. Zena moze i da ode isto, ima to pravo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X