Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I za patrijarha odmah, sad odmah .. eno ga onaj serbski, nesreća jedna...svašta lupa o ženskim neiskorišćenim matericama.. taman tu su negde dele slične stavove
    Last edited by miloolja; 20-04-17, 16:10.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kod nas kad dodju gosti muskarac sjedi na celo, naspram njega sjedi kum, a zena kao domacica ne sjedi sa njima vec kruzi i usluzuje, dodaje meze, tanjire, pecenje, dosipa pice, pita treba li jos nesto. Jede kad gosti odu. Djeca su u drugoj soi ili za malim stolom. Tako i treba da bude po meni.
      E al pazi sad bag u Matrixu.Sutra (stavljam kao primer) naš drug Aki i njegov izabranik mlađani Džaka uđu u tu neku bračnu zajednicu i ja kao venčani kum im dođem sutra u posetu i kažem Aki brate daj jedan vinjak.Ko će sad tu da sedi na čelu stola ,Aki koji mi je draži prijatelj ili Džaka,a ko će da donese vinjak i posluženje ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Comment


        • Xhaka ce da donese vinjak.

          Inace brak za homoseksualce ne treba da postoji. Brak je definisan kao ugovor izmedju muskarca i zene.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            E al pazi sad bag u Matrixu.Sutra (stavljam kao primer) naš drug Aki i njegov izabranik mlađani Džaka uđu u tu neku bračnu zajednicu i ja kao venčani kum im dođem sutra u posetu i kažem Aki brate daj jedan vinjak.Ko će sad tu da sedi na čelu stola ,Aki koji mi je draži prijatelj ili Džaka,a ko će da donese vinjak i posluženje ?
            To ne moze da se desi, barem ne bi trebalo, ali posto ovakvi kao madrid vladaju svijetom to se desava i usvajaju i podizu djecu. U slucaju da se desi uvijek alfa sjedi na celu, a slabiji od supruznika kruzi i ne jede dok gosti ne odu.
            sigpic

            Comment


            • Valjda zato što takvi kao madrid vladaju svetom, svakog meseca i na kraju godine ubistva žena u sve većem porastu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A i broj muskaraca raste sigurno, ali je valjda ok dok se ubijaju medjusobno, je li to oces da mi kazes?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Xhaka ce da donese vinjak.

                  Inace brak za homoseksualce ne treba da postoji. Brak je definisan kao ugovor izmedju muskarca i zene.
                  Ugovor?! Ostalo neću komentarisati.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Sad sam ja i za gejeve kriv hahaha.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      A i broj muskaraca raste sigurno, ali je valjda ok dok se ubijaju medjusobno, je li to oces da mi kazes?
                      Broj muškaraca kao rođenih, to misliš raste sigurno jel?
                      Ne izmotavaj se. (Evo ti ga smjali>>>> )
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ugovor?! Ostalo neću komentarisati.
                        Brak je ugovor. Nista drugo.

                        Ti kad si se udala potpisala si ugovor koji definise zajednicu izmedju tebe i tvoga muza.

                        Sada sa psiholoskog(emocionalnog) aspekta, sta je brak, moze se diskutovati.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Sad sam ja i za gejeve kriv hahaha.
                          Činjenica je da malo laprdaš... Ne vjerujem da je Vladan ovdje šovinist ili nešto slično. Ali glupo je govoriti da su žene jednake u svemu kad nisu... One bi bile jednake kad odgovara, a kada ne odgovoara onda ne bi bile. Naravno ovdje ne mislim na sve žene, nego na ove "borce za ženska prava".

                          Osim toga, meni osobno ne treba niko reći, niti trebaju neka prava da bi se ponašao lijepo prema ženi, kao malo vode na dlanu
                          To je valjda stvar odgoja da se prema ženama treba ponašati fino.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Brak je ugovor. Nista drugo.

                            Ti kad si se udala potpisala si ugovor koji definise zajednicu izmedju tebe i tvoga muza.

                            Sada sa psiholoskog(emocionalnog) aspekta, sta je brak, moze se diskutovati.
                            Ugovor je nešto drugo. Nisam ja potpisala ništa što će definisati moju zajednicu. Našu zajednicu uređujemo nas dvoje, po principu - dogovor kuću gradi.
                            I ne pričam o emocionalnom aspektu.
                            Ali ugovor
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Brak je društvena institucija kojom se regulira specifični odnos između dva ili više pojedinaca u svrhu zajedničkog života i/ili odgajanja potomstva. Brak je u većini današnjih zemalja sankcioniran od strane države, ali se može u određenim slučajevima sklopiti ili regulirati od strane određene vjerske zajednice. Brak je ponekad teško karakterizirati jer osim moralnog, ima i pravni sadržaj, odnosno neki ga teoretičari tumače kao posebnu formu građanskopravnog ugovora.
                              Dakle brak je ugovor, ali brak mora da postoji, jer ako dvoje ljudi imaju dijete van braka to dijete moze imati probleme u drustvu i poglede ispod oka, saptanje ispod uha i sl. A nije ni moralno bas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Brak je ugovor. Nista drugo.

                                Ti kad si se udala potpisala si ugovor koji definise zajednicu izmedju tebe i tvoga muza.

                                Sada sa psiholoskog(emocionalnog) aspekta, sta je brak, moze se diskutovati.
                                Pravnički gledajući i jeste neka vrsta dvostranog ugovora. Ima potpuno sve elemente ugovora.
                                Religijski i moralno zajednica života, ljubavi...

                                NARAVNO između muškarca i žene.

                                Comment

                                Working...
                                X