Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Reci mi koliko imas profesionalnih muskih kuvara? Znaci svako je razlicit.
    Ja otvorim 24kitchen sad i prime time termini im postava od 4 kuhara, nidje zene.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      I ide kraj civilizacije kakvu poznajemo. i to je sve zbog tebe i takvih kao ti, Bernija, Merkelove, Hilari i slicnih.
      Тако је како је. Данас ако кажеш црнцу да је црнац, онда си расиста, ако кажеш жени да не може да ради послове које може мушкарац, онда си шовиниста. Ако си против примања избеглица зарад заштите твог народа, онда си нехуман.
      Модерно друштво..

      Comment


      • Ma koja LGBT prava sad covece, kakva glad, liberalizam, crnci, ovo, ono. Aki je nesto pricao o zenama u svom stilu, pa sam krenuo da pisem da nije u redu nista drugo nisam spomenuo. Uvek skacete sa teme na temu.


        @Aki
        Pa to i kazem a stereotip je da samo zene kuvaju.
        Last edited by colchonero; 20-04-17, 15:00.

        Comment


        • Svi najbolji kuvari na svijetu su muskarci.

          Evo uzmimo osnovnu razliku izmedju zene i muskarca, atletiku i plivanje. Uporedite rezultate u kratkim i dugim prugama, kod skokova, nebo i zemlja. Ne mogu da budu jednaki jer nisu, barem u rasporedu poslova. Naravno da treba da budu jednaki pred zakonom i da imaju ista prava, ali ne smiju da budu isto placeni u WTA i ATP npr. jer ono sto zene igraju je badmington u odnosu na muski tenis.
          sigpic

          Comment


          • Znate sta je najludje, kad ja kritikujem Islam kao religiju i onda mi kazu da sam islamofob, a ja tradicionalni musliman
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Znate sta je najludje, kad ja kritikujem Islam kao religiju i onda mi kazu da sam islamofob, a ja tradicionalni musliman
              A zasto kritikujes?

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                A zasto kritikujes?
                Zato sto je potrebno da se kritikuje, kao i svaka religija.

                A sad tjeranje zena da se nosa onaj jorgan i ostale ekstremne gluposti. Ima jos bruka, al nisam zainteresovan o tome da pisem ovdje.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Svi najbolji kuvari na svijetu su muskarci.

                  Evo uzmimo osnovnu razliku izmedju zene i muskarca, atletiku i plivanje. Uporedite rezultate u kratkim i dugim prugama, kod skokova, nebo i zemlja. Ne mogu da budu jednaki jer nisu, barem u rasporedu poslova. Naravno da treba da budu jednaki pred zakonom i da imaju ista prava, ali ne smiju da budu isto placeni u WTA i ATP npr. jer ono sto zene igraju je badmington u odnosu na muski tenis.
                  To niko ne spori, to je genetski tako. Zato su napravljene odvojene konkurencije

                  @ ostali
                  Sta ste sad krenuli od kulina bana sa 1000 tema? Crnci, gejevi, religija? Idem da gledam Nadala.
                  Last edited by colchonero; 20-04-17, 15:04.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Ma koja LGBT prava sad covece, kakva glad, liberalizam, crnci, ovo, ono. Aki je nesto pricao o zenama u svom stilu, pa sam krenuo da pisem da nije u redu nista drugo nisam spomenuo. Uvek skacete sa teme na temu.
                    Zena moze da ode u grad golog stomaka i u minicu od deset santima, muskarac ako je go do pasa u kolima popice kaznu. Objasni???

                    Nikad me niko nije izludio kao ti sa tvojim liberalnimjasvenajboljeznamzenesuugrozene stavovima. Da poludi covjek.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma pusti Vladana izmotava se, a i kod kuće ne sme da pisne, pa dođe ovde da istera ono što mora tamo da prećuti i radi kako mu se kaže
                      Last edited by miloolja; 20-04-17, 15:08.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Svi smo mi bili White Knight dok nismo skontali da od toga samo imas da izgledas ko zensko.

                        Zenama nikad bolje nije bilo i opet se zale.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          To niko ne spori, to je genetski tako. Zato su napravljene odvojene konkurencije
                          Zasto su isto placene covjece, kako??? Dva sporta, igraju na manje setova i isto placene, i jos se bune kad im se kaze da je to neposteno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zena moze da ode u grad golog stomaka i u minicu od deset santima, muskarac ako je go do pasa u kolima popice kaznu. Objasni???

                            Nikad me niko nije izludio kao ti sa tvojim liberalnimjasvenajboljeznamzenesuugrozene stavovima. Da poludi covjek.

                            Nikad mi nije jasno bilo zasto vas (takvi su mahom SRS glasaci) stalno neko nervira? Stalno ste ljuti na nekoga, kivni itd.. Evo ja sad nisam nijednu ruznu rec napisao, nikog uvredio, nikog cak ni napao, a doveo te do ludila.

                            Vezano za tenis.Pa ne odlucujem ja to iako se tu slazem, da bi morale igrati vise u koliko hoce isto para. Fer bi bilo da trziste odlucuje. Ko vise publike privlaci, dobija vise.
                            Last edited by colchonero; 20-04-17, 15:09.

                            Comment


                            • Odoh, ne mogu ja ovo, dajem se sto posto, argumentujem i on nista, samo se iscudjava i mijenja temu, odoh da prosetam malo digao mi je pritisak na dvesta krv ti jbm
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X