Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federer jos nema 40, on je u prajmu

    a Tramp je ipak cudo prirode, prajm mu trajao do 50.godine
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I ko jos, znas li ti da su 99% pilota muskarci, mislis li da ljudi u aviokompanijama mrze zene? Ne, nisu dovoljno dobre za taj posao, nije to sramota. Nije muskarac dovoljno dobar da radi pedikir i manikir, naci ce se jedan u hiljadu sigurno. Ti si madridisto previse liberalan i da su takvi kao ti na vlasti ovaj svijet bi propao, svi bi radili sve i niko ne bi zavrsavao posao. Prosao si nesto, i opet tako razmisljas, zastrasujuce.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Federer jos nema 40, on je u prajmu

        a Tramp je ipak cudo prirode, prajm mu trajao do 50.godine
        U sportskom prajmu sigurno nije, kao muskarac definitvno jeste i bit ce vjerovatno do 60. koa i Borg sto je jos uvijek u prajmu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Posao svestenika nikad ne moze zena da obavlja.
          sigpic

          Comment


          • Koliko gluposti je ovde izrečeno majko moja...

            U Srbiji moraju da rade i muškarac i žena, jer u 90% slučajeva muško ne može dovoljno da obezbedi za oboje, i još 2-3 dece. Baš će na moju platu od 40 hiljada da bude dovoljno da ona sedi kući i izdržava decu. Pa nije ovo Amerika!?

            Čuj muško ne treba da opere sudove ponekad ili da usisa. Jok, nego ću da pustim nju da kad dodje posle druge smene u 11 uveče da opere sudove samo zato što je moja muškost ugrožena ako to uradim. Podela kućnih poslova, a ne da se sve svali na jedno, samo zato što je žensko.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Pa ja samo kazem da se ne moze generalizovati, eto nju da vidis rekao bi da u zivotu nije radila, a ja kazem da ima stereotipa. Verovatno cu kad ostarim postati manje liberalan sto je normalno, ali necu omalovazavati druge, kakva god situacija bila. Vremena se menjaju stvari koje su pre 100 godina bile nepojmive sada su realne, ko zna sta ce biti u buducnosti, to tako stalno ide.

              Comment


              • Moze ponekad ali ako to bude stalno radio ta kuca ce biti prasnjava na duze staze, a sudovi nedovoljno oprani.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Posao svestenika nikad ne moze zena da obavlja.
                  Možda u pravoslavnoj crkvi, u katoličkoj, a pogotovu portestantskoj crkvi naravno da može. Čisto na ono što si izlupetao onako iz glave da te bar ovde ispravim kod ostalih me mrzi da se mlatim
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Pa ja samo kazem da se ne moze generalizovati, eto nju da vidis rekao bi da u zivotu nije radila, a ja kazem da ima stereotipa. Verovatno cu kad ostarim postati manje liberalan sto je normalno, ali necu omalovazavati druge, kakva god situacija bila. Vremena se menjaju stvari koje su pre 100 godina bile nepojmive sada su realne, ko zna sta ce biti u buducnosti, to tako stalno ide.
                    I ide kraj civilizacije kakvu poznajemo. i to je sve zbog tebe i takvih kao ti, Bernija, Merkelove, Hilari i slicnih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Reci mi koliko imas profesionalnih muskih kuvara? Znaci svako je razlicit.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Možda u pravoslavnoj crkvi, u katoličkoj, a pogotovu portestantskoj crkvi naravno da može. Čisto na ono što si izlupetao onako iz glave da te bar ovde ispravim
                        Ok moze li zena biti papa? Ne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Podela kućnih poslova, da se rasterete oboje, a ne da se preoptereti jedno od njih. Muško mora da bude muško, slažem se, ali u granicama normale. I ne samo kućnih poslova, nego svega.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cuti bre Vladane kakav kraj civilizacije, ja sam za neke pojmove konzervativan za neke liberalan zamisli da nema ravnoteze. Uvek je dobro imati obe strane, jer jedna kontrolise drugu.


                            Slazem se za zolom, i ja mislim da musko treba da bude musko, nego sam odgovorio na njihove Seselj stavove.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ok moze li zena biti papa? Ne.
                              To su već zatucana i previše zatvorena uređenja, polako biće i to jednog dana.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Cuti bre Vladane kakav kraj civilizacije, ja sam za neke pojmove konzervativan za neke liberalan zamisli da nema ravnoteze. Uvek je dobro imati obe strane, jer jedna kontrolise drugu.
                                Ti si preliberalan kao i likovi koje podrzavas i zato se desava ovo sto se desava. Zene su tobos ugrozene, LGBT traze prava iako ih imaju, a oni kojima stvarno treba omoguciti prava i slobode, njihov glas se ne cuje, a skapavaju od gladi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X