Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je ljudi poginulo u Siriji od Trupovih 59 tomahavka?

    Koliko je civila poginulo kada je bacio onu MOAB bombu u Afganistan?

    Toliko su mediji glupi, da su nasjeli na najvecu navlakusu u historiji, kad je rekao da je poslao armadu u S. koreju, a oni otisli u Indijski okean. Tamo Kim se sjebao, poceo priejtit, a nije ni skontao da je armada 5k kilometara udaljena. Lol. I sad je na kraju poslao gore, jer se balavunder nastavlja kurcit.

    Obama je pobio milione ljudi, najkrvaviji predsjednik u historiji. Bacio je 20k bombi, hej 20 000 bombi, daljinskim upravljacem.


    A sto se TYT tice, sreca pa nisam ekspert za marketing i social media, pa ne znam da se pregledi mogu kupovati, posebno kad imas u prosjeku 140 ljudi koji gledaju live prenose. Na 3m subova, imati 140 ljudi je presmijesno ofirno. Trump je na lajv prenosima svojeg skupa imao po 150k lajv gledaoca. Oni imaju 140 na 3m subova. Smijesno. Ljude gledaju, da im se smiju kako su glupi i ispranog mozga.

    Ja ih gledam cesto, da znam da postoje i nenormalni ljudi.

    I btw, zna se ko ih finansira. Izvjesni milijarder iz sjene, khm khm, Soros, khm, khm.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kojih bre 140 ljudi hahahaha. Pa pogledaj koliko je live tokom svakog prenosa. Oni su bas toliko bogati, da kupe milijardu vise od prvog sledeceg, ali nemaju da plate reportera i do skora su radili u cumezu, a Cenk je imao i drugi posao. Znamo Aki svi su Sorosevci, pozdravio te Informer. Pisi mi na PM nesto ako hoces posto znam da ces imati nesto da dodas, ali da ne smaramo ljude.



      A zaboravih o temi, samo cu kratko, ja Obamu nisam ni spominjao, ne znam odakle ti to, rekao sam samo cinjenice za Trampa i on to ne krije, da ce mozda biti rata sa SK, gde bi poginuli mnogi, mnogi.
      Last edited by colchonero; 20-04-17, 11:07.

      Comment


      • IMG_7517.jpg

        Broj live ljudi koji gledaju?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Izvinajvam se, ne moze s moba fino da uploda sliku.

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • To je cist spin, TYT nema live program ujutru i vikendom i onda puste reprizu necega kao RTS, sto je vec pet puta bilo. Kada je Live show pokazi(ja cu ne brini), a ne da poredis babe i zabe. To ti je kao da udjes u snimak neke utakmice od ko zna kad i ko zna koji put i to u 3-6h ujutru umesto uzivo i kazes pogledaj nema ljudi da gledaju. Nijedan drugi ozbiljan news kanal ni nema program u ovo vreme, tako da po toj logici svi imaju 0 pregleda. Znaci CNN ABC i FOX ne gleda niko, nijedna osoba na svetu po toj logici.

              A najgore je sto ti to znas ist kao i za Donalda kad napravi glupost, ali te to ne sprecava.
              Last edited by colchonero; 20-04-17, 11:24.

              Comment


              • Cekaj brate, sad je 6 ujutro u NYC-u, kad to imaju program?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa i napisao sam da je sad izmedju 3-6h ujutru u USA. Oni emituju iz LA gde je trenutno 3 ujutru. U 18h po istocnom (u ponoc po centralnoevropskom) im pocinje live show.

                  Comment


                  • Odlicno, navio sam sat veceras u 12 da upalim njihov lajv show i vidim 300 ljudi na lajvu, kao neku noc sto sam upalio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne znam tacan broj ljudi, znam 2 stvari, da jako varira od postave i da je uvek u hiljadama. Cini mi se da su u vreme izborne noci bili na preko 100 000 znam da su imali vise od CNN.


                      Edit: A evo ga http://www.tubefilter.com/2016/11/09...ream-election/
                      At its peak viewership, The Young Turks’ YouTube stream counted 132,979 concurrent viewers.

                      Comment


                      • Jel ti stvarno mislis da jedna mala YT mrezica moze da ima vide gledaoca na noc izbora od CNN-a koji placa Anderson Coopera 15m dolara godisnje. Daj molim te, vrati se u realnost.

                        Da imaju toliko, bili bi san snova za reklame.

                        Brojevi se ne mogu uklopiti u tu racunicu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nisam ja rekao da imaju ukupno vise od CNN, nego na internetu u stvari samo za YT znam. 80% ljudi koji gleda CNN radi to putem TV. TYT nema svoj TV program i idu uzivo samo 2 sata dnevno, dok se CNN usresredjuje na mahom sredovecne ljude koji ih gledaju preko TV. CNN je masina, sa frekvencijom svuda u svetu na TV, tako da automatski menjanjem kanala naleces na njih, dok za ove tacno moras da ciljas.
                          Last edited by colchonero; 20-04-17, 11:45.

                          Comment


                          • Devenport trudna igrala i to na najvecem nivou
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Devenport trudna igrala i to na najvecem nivou
                              ATP je pominjala Bojana, ne WTA ili si omašio temu
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ne nego vidim da su mnogi sad zadivljeni sto je trudna igrala AO, kao da zena kad je trudna pretvori se u staklo.

                                Inace na temu, igrao Svarceneger trudan tenis, doduse nije na turu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X