Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je rekao Duško Radović, da odrasli ne treba da vaspitavaju decu nego sebe.
    Deca su " sunđeri " koji upijaju iz okoline sve što mogu. Naravno najlakše se zapamti i usvoji ono loše.

    Slažem se Ajnštajne sa tobom.
    Igrice, crtaći, filmovi i emisije na TV-u

    Roditelji nekada u nedostatku vremena zbog posla ili ko zna kog razloga idu linijom manjeg otpora, pa sve dozvoljavaju po sistemu " samo nek je živ i zdrav ".
    A onda klinci rastu u probisvete a devojčice u sponzoruše i sl.
    Čast izuzecima.
    Degradacija društva se nastavlja iz godine u godinu.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Gledao sam i ja crtane povazdan, al sreca moja pa su moji obrazovani ljudi, i naucio sam rano da citam, a onda sam citao svakakve gluposti.

      Do prije par godina sam mislio da smo svi jednaki, dok nisam uzeo da citam kognitivnu psihologiju i klasnu sociologiju.

      Osoba sa iq-om 80 ne moze nikad biti jednaka osobi sa iq-om 140. Nikad. Isto tako osoba koja lezi povazdan, ne moze biti jednaka multimilioneru koji radi 18 sati dnevno.

      Ljevica nas danas uci socializmu. Najmrza recenica koju mogu da cujem, bogati moraju da plate fer dio, da doprinesu drustvu.

      Sada se bogati kaznjavaju, jer uce, rade i trude se vise od ostalih, a da ne pricam o tome da su upravo bogati ti koji kreiraju radna mjesta za ljude. I sad treba te ljude kazniti.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nije stvar u crtaćima kao takvim.
        Ali je u sadržaju istih.
        Ako dete non- stop bulji u neki nasilan crtać ?
        Deca ne čitaju ništa, samo bulje u ekrane...
        Fond reči im je toliko mali da se nekada zgrozim.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ти си од клипа с девојчицом од 12 година успео да окренеш причу на социјализам/капитализам. Ако ништа друго, Трампа ниси споменуо

          Comment


          • Djevojcica je moron, a roditelji su joj dva bota.

            Ne bi me cudilo da zivi sa majkom koju je muskarac napustio, a djevojcicu otac rijetko vidja, jer ga majka kaznjava i na taj nacin mala dobiva utisak da je otac ne voli, a nije nemoguce i da je ne voli.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Danas je tesko videti dete a da u rukama ne drzi telefon,tablet,laptop,a sto je najzalije to su sve deca od 7,8,9 godina i na dalje
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Držali bi i mi, da smo imali.
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • U moje vreme nije bio izmišljen. Hvala klikerima., loptama. I da Segi.. i pored sege se znalo kada te neko pozove na fudbal ideš na fudbal.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ne znam samo i te društvene mreže i ostala pošast novog doba, nemaju li neke pravilnike o zabrani registrovanja dece ili objavljivanja te iste dece ovakvih stvari, nekoj njihovoj zaštiti i sl....? Sigurno da imaju, no ipak je svaki klik i cent bitniji, naravno.

                    Kažem, vrhunac civilizacija stiže enormnom brzinom, propast ćemo brzo, vrlo brzo... kao nijedna pre ove, uz najveći prasak.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakav vrhunac civilizacija Olja?
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Kako kakav? Kao i svaki što je bio u istoriji, pa posle toga ta ista nestala.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          U moje vreme nije bio izmišljen. Hvala klikerima., loptama. I da Segi.. i pored sege se znalo kada te neko pozove na fudbal ideš na fudbal.
                          Haaa Sega Mega. Super Mario najbolja i najteža igrica ikad napravljena.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Sve specijalista do specijaliste... ovo više nije ni za sprdnju...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Posle Marijana Rističevića u UO RFZO ništa me više ne iznenadjuje.
                              Last edited by Marija81; 19-04-17, 18:21.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sve specijalista do specijaliste... ovo više nije ni za sprdnju...

                                specijalni automehanicar i specijalista za grejanje, . Nece to moci jos dugo

                                Comment

                                Working...
                                X