Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Mnogo lazu i jedni i drugi sa brojkama na protestu. Dok rezimski govnari spominju tek nekoliko stotina ljudi, ovi drugi preteruju sa naduvavanjem. Najjace u subotu kad su rekli, tj. onaj lik iz sindikata sto je drzao govor, da je oko 80000 na protestu bilo.
    Juce nas je realno bilo izmedju 6000-8000
    Za juce ne znam(mada mi se cini da je bilo vise pre slavije) ali u subotu je bilo mnogo vise od 6-8000 ljudi, cak je AV rekao 10 000 ljudi, sto znaci da je bilo dosta vise, ali ne 80-100 000 kako je lik iz sindikata rekao. Negde na pola verovatno je realan broj .

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ma te koje izlaze. Nije mi jasno na koju foru zavrse sa odredjenom osobom. Ali mi nije jasno sta devojka vrlo dobrog izgleda, radi sa likom koji nit je visok, nit lep, nit mlad nit zgodan., nit duhovit, nit dobro gradjen, nit interesantan u provodu(sedi u stolici 90% vremena). Znaci izgleda nesto kao Vuk Jeremic(frizura i naocare). Kapiram da ti vidjas dosta takvih situacija, pa mozda mozes da mi das odgovor.
      Verovatno traže sponzora. Sa takvima pazi da ne bude...


      I što bre tražiš curu u kafani ? Probaj u biblioteci, ili na protestu npr...

      Što se tiče listića i krađe imam samo jedno pitanje :
      Ko je peglao listiće?

      Dokazano da je ukrao 4 glasa i puj pike, a nekada ( 2012 ) je govorio da je i jedan jedini glas krađa i da je to dovoljno da se ponište izbori...RIK naravno riknuo...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Marija i cure iz biblioteke izlaze u grad
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Marija i cure iz biblioteke izlaze u grad
          Ali ne na takva mesta
          Vidiš da se šalim
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Vučić: Zašto da dovodim 50.000 ili 100.000 na protest?

            Covek sve sam rekao. Toliko o spontanim okupljanjima SNS ljudi koji dolaze autobusom ne zbog para i sendvica nego samo da vide vodju hahaha. Kad oni budu dosli bez poziva i prikljucili se skupu neplanirano, onda mozemo da pricamo.


            @Marija
            Maro nisi videla drugi komentar, ja sam se tu zadesio sticajem okolnosti, dala si mi dobru ideju za protest, ali se plasim da ne izadjem u informeru kao manijak i Sorosev placenik koji ima "paklen plan"(koji si mi ti dala) da spopada srpske devojke i pokusava da destabilizuje drzavu na taj nacin i indirektno na osnovu toga udara na Vucica.

            P.s. U koju grupu ti spadas? Protest, kafana, biblioteka, klub?
            Last edited by colchonero; 10-04-17, 16:55.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Vučić: Zašto da dovodim 50.000 ili 100.000 na protest?

              Covek sve sam rekao. Toliko o spontanim okupljanjima SNS ljudi koji dolaze autobusom ne zbog para i sendvica nego samo da vide vodju hahaha. Kad oni budu dosli bez poziva i prikljucili se skupu ne planski onda mozemo da pricamo.


              @Marija
              Maro nisi videla drugi komentar, ja sam se tu zadesio sticajem okolnosti, dala si mi dobru ideju za protest, ali se plasim da ne izadjem u informeru kao manijak i Sorosev placenik koji ima "paklen plan"(koji si mi ti dala) da spopada srpske devojke i pokusava da destabilizuje drzavu na taj nacin i indirektno na osnovu toga udara na Vucica.

              P.s. U koju grupu ti spadas? Protest, kafana, biblioteka, klub?
              Sve po malo. Samo u vreme kada se moj dragi i ja upoznasmo, kafana je bila baš to - onako sa dušom i merakom...U klubove više ne zalazim, matora sam ja za to


              P.S. Samo ti primeni plan, ali ne otkrivaj o sebi previše, još će one tebe juriti
              Last edited by Marija81; 10-04-17, 16:59.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Marija x
                0/1 za sada danas

                Ostalo mi je jos nekoliko hiljada sansi na protestu danas.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Marija x
                  0/1 za sada danas

                  Ostalo mi je jos nekoliko hiljada sansi na protestu danas.
                  Polako, strpljivo, priđi , pitaj nešto, posle je sve lako - ili klikne ili ne...


                  Šta je ovo jbt...

                  Last edited by Marija81; 10-04-17, 17:09.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Konacno video dokazi.Ako ga ovo ne unisti ne znam sta ce

                    Comment


                    • Ima jedan Vucic,ime mu je Alek,
                      do mesta predsednika put mu je dalek,
                      video i Alek da je vrag odneo salu
                      pokusao sendvicima da prikupi masu,
                      Izbori su prosli,Alek nam se smesi,
                      ima jedan problem,Kako protest da resi,
                      Dokaza je sve vise,prasina se dize
                      resenje oko kradje glasova nam stize,
                      Kako stoje stvari,Forum ce mu glave doci
                      Pricaonica sve na noge dize,
                      ko ce sad Aleku suze da brise...

                      Za ekipu sa Pricaonice i SK Foruma
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Konacno video dokazi.Ako ga ovo ne unisti ne znam sta ce
                        Nema to kome da se pokaze. Sve je tu jasno ali kad nema institucija koje ce time da se bave.

                        Comment


                        • Definitivno moraju da se odvoje sve institucije, pa svako da radi svoj posao. Nezavisna policija, sudstvo, itd..
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment




                          • Madridjanin, evo ti imas da biras kod Jankovica, sledece izbore idi da volontiras kod njega.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ne mogu ja to sa obzirom da sam cesto u inostraanstvu i ne mogu da planiram mnogo unapred, plus nisam politicka licnost posebno u Srbiji, samo ne volim bahatost i obmanu, laz i nepravdu, nebitno ko je u pitanju (Vucic Jankovic, Jeremic, Pera, Laza itd) .

                              Danas malo ljudi u setnji.

                              Comment


                              • Je li moguce ovo, postoje li ovi ljudi?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X