Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Сутра војска и полиција протестују заједно с народом.

    Comment


    • Ccc... Protesti na sve strane, a ja moram da spremam ispit umesto da sam u prvim protestnim redovima . Sva sreca pa ce biti Gojko tamo da povede masu

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        P.s. Ako ima neko sa iskustvom sa devojkama u restoran-kaficima(oni restorani gde ima muzike i nema bas puno mesta, ali nisu ni kafane) i njihovim nacinom razmisljanja nek mi se javi, imam jedno pitanje, za neki savet i objasnjenje.
        Gde rodjeni moj napisa to ovde, pa Aki (Kristijan Grej ) mora da deli misljenja!!

        Originally posted by Jax Teller View Post
        Kad počneš da piješ vinjak sve će ti se samo reći.
        Prija nekada, ali nema veze sa alkoholom.

        Originally posted by Indigo View Post
        Sad ocekujem limara da upadne sa slikom kako u kupatilu drzi u rukama medicinski alkohol jer je sav vinjak ovog sveta usisao u sebe, pravda za limara
        Djubre jedno!!! A mislio sam da podelimo ove tri flajke koje su mi ostale od rodjendana...

        Originally posted by Sandugp View Post
        Bogami Gang moram da te ispravim.
        Maric je ako nista visok, sto se lepote tice nije moje da komentarisem, ali ne bih rekao da je ruzan, a cak su mi neke zenskinje rekle da je lep. Da je zgodan ni to nije na meni da komentarisem, ali znam kako on izgleda, a znam i kako jos neki sa foruma izgledaju - zgodniji je od vecine.
        Opet stoji da nije sve (ma nije skoro nista) u fizickom izgledu - barem kada su zene u pitanju.

        Ricpa trenutno

        Spoiler


        Originally posted by princara View Post
        Madridjaninu, mnogo generalizujes i pretpostavljas. Nisi ni prisao devojci, a vec si je deklarisao kao osobu sa kreativnim shvatanjem morala. Ne valja ti to


        Aki nemoj da lazes, coveka za samar. Ne znam sta trebas da uradis da ti devojka opali samar u sred kluba, kafane gde god. Tj znam sta treba, ali opet nisi valjda toliko debilan da to uradis.

        I da Madridista, nemas tu nekih posebnih pravila kada je prilazenje u pitanju.. Jednostavno pridjes ili kliknes ili ne.

        ps: Kada pridjes nemoj samo da bude aaaaaaa mmmmmmmm i te fore..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ma ekstreman slucaj, bolje fasovat samar nego se pitat sta bi bilo da sam prisao.

          Iskreno, nisam nikad samar popio, bio sam blizu, al je promasila
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ma ekstreman slucaj, bolje fasovat samar nego se pitat sta bi bilo da sam prisao.

            Iskreno, nisam nikad samar popio, bio sam blizu, al je promasila
            Nemoj da plasis decka... Neces samar dobiti nikada, u koliko si normalan.

            Dobro, Akiju uvek fali neki samar..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • A nisam zasluzio jos
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                A nisam zasluzio jos
                Jesi lipi moj.

                Nego ih sramota..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • https://www.sportklub.info/forum/sho...=1#post1611872
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Opali mi samar and she is dead to me. Prevelika je to kocka za njih
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Opali mi samar and she is dead to me. Prevelika je to kocka za njih
                      Ma nema sumnje. Nemoj lupas gluposti.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Aki je bio blizu samara kad je slusao savjete Donalda.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ipak ovo

                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Madrid, ko god da ti kaze kako da muvas zene, taj zene ne razume. Jednostavno je, nisu zene neka niza nerazvijena imbecilna rasa koja uvek pada na isti fazon. Razlicite su, kao i mi muskarci. To si valjda do sad trebao i sam da ukapiras. Lepo ti princara rece, ne mozes da generalizujes. Samopouzdanje(i dobar parfem ) moze dosta da pomogne. Sve ostalo je na tebi, da procenis situaciju i devojku, brzo. I tu ne moze niko da ti pomogne.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Pogrešio si ti što uopšte u kafiću/diskoteci tražiš devojku. Mislim, pod "devojku" ne podrazumevam za jedno veče, ipak se zna šta je prava devojka. Meni su uvek devojke najviše upadale u oči kad nisu u "najboljem izdanju", tj. nenašminkane, nisu sređene tip-top i ostalo, tj što bi rekli prirodne.

                              Neverovatno je koliko može u izlascima neko da ti se učini VAU, a sutradan kad krenete da prošetate/na kafu ili slično razočaraš se maksimalno. I ne mislim samo fizički, već intelektualno i slično.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa sad stvarno ne znam kako to toliko devojke bez šminke izgledaju drugačije, ipak su to mlade osobe da bi se previše baš razlikovale, a ako ima mnogo šminke na sebi valjda to vidite odmah. Dok intelektualno što kaže Zola, zapravo da li vam neko odgovara po senzibilitetu, da li delite slične stavove i slično.. to se u svakom slučaju vidi tek na kasnijim sastancima, bez obzira gde je prvi put bio wow.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X