Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Gangara na savetu, Akija ne bih komentarisao.

    Comment


    • Pusti ti Akija on nema žvaku ima samo pare
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Isto ne znam sta si se mjerkao s njom 20 minuta, nisu to politicki pregovori, vec il se jebete il ne jebete.
        Одлично објашњено.

        Comment


        • Da se vratimo na aktuelnije stvari
          Ovaj dečkonja objasnio, i nadam se da je i svima vama ovo definicija ovih protesta https://www.facebook.com/ivan.o.mand...12178226308551
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Brutalno napisano, u centar.

            Comment


            • Sta ces mene komentarisat, mene monogamija ne interesuje.

              Ja ti kazem kakva je situacija. I ja kad izadjem kod mene isto sve, nije meni sad bruka godina i meni su 23 nepune. Sta se ja imam udarat s likovima od 30 godina koji su privlacniji zenama od mene sami po sebi.

              Promjenis taktiku lijepo. Budes mudatiji od njih, vise samopouzdanja, sarmantniji i zabavniji i svaka je tvoja. Al to da se pitas sta ona radi s nekim likom, samo se zapitaj sta Melania Trump radi Sa Donaldom.

              A Donald ti je cisti primjer alfa muskarca. Sampouzdanje, agresivan, visok, sarmantan, ima smisla za humor i nisu mu zene centar svijeta.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Da vidiš ti Akija kad uleti u kafić onako šulja bela , ajfon 7s pa baci ključeve od Bembare na sto i kaže druže hoću jedan viski ako bude mlađi od mene u problemu si Ma predao bi mu se i ovako a kamoli da sam žensko
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Da vidiš ti Akija kad uleti u kafić onako šulja bela , ajfon 7s pa baci ključeve od Bembare na sto i kaže druže hoću jedan viski ako bude mlađi od mene u problemu si Ma predao bi mu se i ovako a kamoli da sam žensko
                  Bjezi tamo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • e ovaj aki kad krene, ne zna da stane...Tramp sarmantan
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Nisam ja nikog deklarisao, ostavio sam mogucnost da su prijatelji ili rodjaci ili takav tip osobe. Zato sam i pitao pre nego doneo zakljucke na svoju ruku da je zbog para. Ja sam pitao za takve slucajeve inace ne konkretno za ovaj, nego me ovaj sad podsetio.

                      Potpisujem Oljin komentar za izbore.
                      Nisi direktno deklarisao, ali jesi indirektno .

                      Imas vrlo problematican stav o alkoholu . Sledeci put popij nesto, pa pridji devojci koja ti se svidi, jer nema nista gore od propustenih prilika u zivotu

                      Comment


                      • Ne mozes biti vrhunski biznismen ako nisi sarmantan, treba sarmirat ljude na drugoj strani.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A sad sam shvatio. Da bi bio alfa muskarac, moras da ponizavas zene, da pricas lose o njima, ne das im da se pitaju, da ih ne postujes i da mislis da su ispod tebe. Mislim ako je Donald primer. Ne kazem za Akija. Ne razumes ti to Bojana bre, pusti Akija da ti objasni
                          Last edited by colchonero; 07-04-17, 14:05.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ne mozes biti vrhunski biznismen ako nisi sarmantan, treba sarmirat ljude na drugoj strani.
                            Sarmantan nije...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nije Doni naikakav parametar. Ajd sad što je visok i šarmantan još i nekako al taj njegov smisao za humor, pogotovu agresivnost kod mnogih ne pali, recimo kod mene jok..tako da ne generalizuj ni ti Aki. Čuj ovakav alfa mužijak..pa fuj.
                              Pustite vi Donija, pogrešan vam je uzor, malo je takvih, a i ko zna kakvi su tu interesi kod njih dvoje.
                              Budi svoj pre svega, ne laži, ne foliraj se i ako ceniš prave vrednosti, a ne ove kvazi u kojima većina živi, nemaš problema sa ženama, bez obzira na dubinu džepa.
                              Nažalsot duhoivtost se ne stiče, kao ni šarmantnost, već se sa tim rađa, ali može dosta da se nauči, no za to su potrebne ipak godinice, odnosno iskustvo.
                              Last edited by miloolja; 07-04-17, 14:12.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I evo ga misoginist karta.

                                Evo ga Trump prije skoro 49 godina. Ako ovo nije sarmantno, ne znam sta jeste.




                                To za ponizavanje zena je najveca glupost na planeti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X