Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami Gang moram da te ispravim.
    Maric je ako nista visok, sto se lepote tice nije moje da komentarisem, ali ne bih rekao da je ruzan, a cak su mi neke zenskinje rekle da je lep. Da je zgodan ni to nije na meni da komentarisem, ali znam kako on izgleda, a znam i kako jos neki sa foruma izgledaju - zgodniji je od vecine.
    Opet stoji da nije sve (ma nije skoro nista) u fizickom izgledu - barem kada su zene u pitanju.
    Last edited by Sandugp; 07-04-17, 11:53.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma Marić moj brat maneken , zna on da se ja malo šalim
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Nema danas mora čovek veoma pažljivo da se ponaša, svako svakog snima i to na delu...

        Ono kad mislimo da smo iznad zakona, i bogovi, pogotovu kad (AKO) znamo nekog

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ko je sve danas poznat a po pravilo postanu bahati.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Samo me interesuje na osnovu cega zakljuce da neko ima ono sto je Bojana poslala u YT videu(money)?
            Seljacina burzujska starter pack: Nakurceni pogled i odmeravanje sa slanikom na levoj(cesto i desnoj) ruci, bela sulja, najnoviji iphone na stolu sa bamperom i ekranom ka dole(obavezno jabuka da se vidi), sobranie i naravno, don perinjon na stolu ili eventualno Dzek Deniels.

            Imas i obrnuti seljacina starter pack, takodje jako popularan medju labavin zenama, Reksona ga je najbolje opisao u jednoj lajni: Djira se bmw a cirka se MB
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Naravno da nisu pokrali svih 800.000 glasova koji su višak u izbornim listama, ali kada se štrpne ovde malo, malo onde.. pa to se dobije ko zna koji broj. Onoliko dokaza, a ne možeš im ništa, jer je hoštaplerska mašinerija i banda dobro uigrna. Mada malo ovo asocira na onaj glupi zakon po kome policija ne tereti lopova koji ukrade do 10.000 dinara ili koliki je već limit. Zemlja paradoksa i idiota.

              Kad se uzmu u obzir neažurirani spiskovi i glasovi sa istih je pokradeno ko zna koliko, jer je tu najlakše manipulisati, plus glasovi pod zastraživanjima, pa onda glasovi koji su kupljeni, glasovi koji su izmišljeni pa dodati (kao iz Gvrila Principa 53), o manipulativnim i zavedenim glasovima zbog neregularne kampanje koja se godinama vodi, ne samo poslednjih meseci... u totalnom mediskom mraku i jednoumlju....dođemo do ove "pobede" većine, koja se desila.
              Da ne pričam o onom procentu onih koji nisu glasli, a koji im je njima išao na ruku naravno, jer su možda destimulisani na više načina. Pa jedan od... moja drugarica koja se rodila i ceo život živi u NBG, uvek tamo glasala, na volšeban način premeštena u Kaluđericu sa kojom blage veze nema, jer je rekla njihovim "anketarima" da neće glasati za njih (ko ne zna NBg i Kaluđerica su daleko jedna od druge). Šta mislite koliko njih je tako "prmešteno" pogotovu ovih koji su im rekli u brk i oči ili uši (ako su samo zvali telefonom) da neće glasati za njih? Mene recimo nisu premestili, a vidim po tw da se mnogi žale da jesu. Imamo i primer čoveka iz Beča, pisao o tome u nedelju na tviteru pod imenom i prezimenom, koji tamo živi neko vreme i koji je sve predao od papira na vreme da glasa u konzulatu, ali nije ga bili na spisku iz "tehničkih razloga". I ko zna koliko je takvih primera.

              I da li je pošteno dobio izbore? Pa naravno da nije!


              Last edited by miloolja; 07-04-17, 13:01.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Madridjaninu, mnogo generalizujes i pretpostavljas. Nisi ni prisao devojci, a vec si je deklarisao kao osobu sa kreativnim shvatanjem morala. Ne valja ti to

                Comment


                • Nisam ja nikog deklarisao, ostavio sam mogucnost da su prijatelji ili rodjaci ili takav tip osobe. Zato sam i pitao pre nego doneo zakljucke na svoju ruku da je zbog para. Ja sam pitao za takve slucajeve inace ne konkretno za ovaj, nego me ovaj sad podsetio.

                  Potpisujem Oljin komentar za izbore.
                  Last edited by colchonero; 07-04-17, 13:27.

                  Comment


                  • Nego Madridista nisam te pitao šta si pio ti u tom kafiću a šta je pio taj besramnik što je odvede ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Nisam ja nikog deklarisao, ostavio sam mogucnost da su prijatelji ili rodjaci ili takav tip osobe. Zato sam i pitao pre nego doneo zakljucke na svoju ruku da je zbog para. Ja sam pitao za takve slucajeve inace ne konkretno za ovaj, nego me ovaj sad podsetio.

                      Potpisujem Oljin komentar za izbore.
                      Moraš se posvetiti djevojkama, vježbati virtuelne izlaske. Kad navježbaš dolazićeš do finala.

                      Comment


                      • Ne znam sta je on pio , jer je bio ledjima okrenut meni plus je bila neka lampa koja mi je zaklanjala pogled na njega(mada me iovako nije mnogo intereseovao), a i on nije ustajao osim da slika, pa nisam ni obratio paznju. Ja sam pio koka kolu i onda da "ispostujem" ove sam probao gutljaj neke rakije i jako malo vina. Ne volim alkohol, mislim mogu da ga pijem, ne hvata me(jednom sam namerno probao bas dosta da vidim da li ce me uhvatiti, "gore" mi je kad me umor uhvati, tad mi dosta toga bude smesno ) ali ga izbegavam jer em steti em mi nema lep ukus (mrzim gorke stvari, ne samo alkoholna pica, nego i sveps zeleni caj, kafu i tako to). Znam samo da je ona za to vreme ispusila 10ak cigara, k'o parna lokomotiva i neko vino cini mi se, ali bili su u grupi.

                        @noto hahahahhaha uzecu Vladana za trenera, mada je Gangara vrv vise kvalifikovan za te stvari.
                        Last edited by colchonero; 07-04-17, 13:37.

                        Comment


                        • Najbolja odluka koju si mogao da uradis jeste da pridjes njoj, ona ti opali samar i uletis njenoj najboljoj drugarici i kazes joj da joj drugarica udara kao curica. Samo agresivno.

                          Ovdje kukat o nekoj imaginarnoj zeni koju nikad nisi upoznao i vjerovatno neces nikad upoznati, je manje od iskustva da si se zajebavao sa dvije djevojke i popio samar.

                          Ovako bar imas smijesnu pricu za ispricati.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Aki ja sam samo postavio pitanje za takve slucajeve generalno, a obrazlozio sam zasto joj nisam prisao iako nisam stidljiv i uplasen od odbijanja.

                            Samo nemoj da pocnes da obrazlazes i ulazis u materiju sada molim te.

                            Comment


                            • Veze ti nemas sta je njoj cilj.

                              Kao sto ni ja, a ni ostatak planete veze nema sta je ona htjela.

                              Glupo je pricati o tome totalno i bolje da si joj uletio malo se zajebavao i smijao se njoj i njenom pusenju kao lokomotiva, ovako samo vrtis pricu koja nit ima cilj, a rjesenje tek pogotovo ne postoji.

                              Isto ne znam sta si se mjerkao s njom 20 minuta, nisu to politicki pregovori, vec il se jebete il ne jebete.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Šalu na stranu brate priđeš,popričaš dve tri vidiš na čemu si.Stvarno svakakvih ljudi imaš po kafićima ne možeš ovako od oka da proceniš.Mada meni su tih 10 cigareta crveno svetlo,ali to je neki moj ukus stvarno mi je gadno kada vidim devojku da purnja kao parni voz .Sve u svemu ima ih raznih i stvarno je teško da ih ogeneralizuješ i daš ovako neki opis nešto.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X