Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Gasite onu Indigovu pricaonicu i pinujte ovu da bude gore..
    Ne. Ti slobodno piši ovde sa tvojim drugarom Kivijem.
    Ja sam čak za to da se ova tema potpuno zatvori a da sve što ima veze sa politikom ide u temu za politiku.

    Mada bih i tu daleko strozije cepao kazne nedokazanim ljudima.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • A ti si ko? Tema ti je dosadna i niko ne pise tamo....

      Tebi ako se ne svidja ne ulazi i ne citaj.

      Bila je super tema, ali se dinamik duo previse opustio...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nece se nista brisati. Pise kad ko ima sta da pise.
        A vala ovu temu ste unistili s kroz jer vam je to dozvoljeno. Iako je ranije prosla razne bure i lomove, sa mnogo ozbiljnijim igracima, sa malo vecom slobodom ovde, ode sve u persun.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zamisli trazis brisanje temi po forumima.. Dobar hobi

          Comment


          • ko je Indigo da određuje koja će tema da bude pinovana a koja ne

            Pravda za Miloša
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              ko je Indigo da određuje koja će tema da bude pinovana a koja ne

              Pravda za Miloša
              Ljubi brat
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Indigo, samobanuj se!

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nece se nista brisati. Pise kad ko ima sta da pise.
                  A vala ovu temu ste unistili s kroz jer vam je to dozvoljeno. Iako je ranije prosla razne bure i lomove, sa mnogo ozbiljnijim igracima, sa malo vecom slobodom ovde, ode sve u persun.
                  Al sa mnogo ozbiljnijim igracima

                  Sta ti pises. Pa jel ozbiljniji igrac ovaj sto vacari za litru rakije dve godine...

                  Ajde ove njegove "drugare" i razumem, ali tebe ne. Radi kako hoces, ali ona tema je bzvze...imate ulogu moderatora pa radite kako treba.

                  Ne vidim pre i posle Chiwwia da je nesto lose pisano. Da, mr golda isto...

                  Ako nista, bar je pinujte..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kakve ste vi face u realnom, jel se svakome tako podsmevate?
                    Jel znas ko se tako ponasa?

                    Bolje gledaj sebe, batali druge. Sta te briga za tudje teme. Pisi gde ti se pise i ne brini mnogo. Cuj da se obrise tema, jer je tebi bzvz. Svasta.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ima ovde autoritatnih ličnosti, koje bi cenzurisale i odredile ko sme da priča i šta.

                      Inferiornih u argumentima, napadaju ličnost uvek, ne stavove i uvek sve što napadaju napadaju izrugivanjem ne činjenicama.

                      Jedan od retkih koji ide činjenicama uvek je gospodin Madrid, gospodin Nerealan je uvek otvoren da čuje sve i ima kvalitetnih ljudi ovde dosta.

                      Ali ako bih birao najkvalitetnijeg forumaša u smislu diskusije to je svakako Madrid.

                      Nikada kod njega neće izaći jedna trunka autoritarne ličnosti. Dečko uvek napada stavove.

                      Nikada nema onaj podsmeh prema nekim stvarima koji je sklon za konformiste autoritarne svesti, poklpnike vodećeg diskursa, nego uvek i uvek samo argumentima odgovara.

                      Tako da ako bi neko voleo da digne kvalitet diskusije, može samo da se ugleda na njega i da prate ljudi njegov način pisanja.

                      Ja to mogu, a mogu li to drugi, nisam siguran. Jer previše su to slabi karakteri da bi mogli da uključe svoj mozak i da ispostave činjenice i mačuju se njima.

                      Lakše se posrati po nekome kao ličnosti i ismejati njegove stavove uz dozu nabedjenosti jer te stavove deli 70% ljudi i zvanične verzije, čitaj plaćenici i masa kompletnih idiota.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kakve ste vi face u realnom, jel se svakome tako podsmevate?
                        Jel znas ko se tako ponasa?

                        Bolje gledaj sebe, batali druge. Sta te briga za tudje teme. Pisi gde ti se pise i ne brini mnogo. Cuj da se obrise tema, jer je tebi bzvz. Svasta.
                        Pa ovu temu ste skinuli sa pina da bi stavili tu drugu temu..

                        Zbog cega? To moze, jer eto vi ste dobri. Ljudi su dobili banove, vazduh cist i sta sad?

                        Kome se ja podsmevam? Sto tako ne kazes kad me lik uhodi po raznim temama? Nemam ja nista protiv toga, samo ti objasnjavam da to sto di napisala nema veze sa realnoscu.

                        Pitao sam samo, sto odmah napadate i to u grupama? Ako se mogla unpinovati, moze se ponovo pinovati posto se od onda ova tema ugasila...

                        Mislim, koja je uopste poenta bila skinuti je sa pina?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 95% foruma ne piše na ovoj temi iz razloga što je pretvorena u smece. Bukvalno svi normalni ljudi ne žele da slušaju Losmija i Kivija kako drve o drugo Srbijancima, Golda kako baca hejt na sve zivo, kako na odvratan način proziva Bojanu, vredjanje, pljuvanje i diskusija ravna nuli.

                          Treba zaključati ovo, imate novu temu, pišite normalno i sve je ok.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Koja je razlika između teme koja je pinovana i normalne dok god vidim i jednu i drugu na naslovnoj temi ne vidim razlike. A da se rastjeralo odavde-jeste. Premda ja ne ulazim ni u onu drugu jer mi postalo zamorn - jedna te ista priča.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa ovu temu ste skinuli sa pina da bi stavili tu drugu temu..

                              Zbog cega? To moze, jer eto vi ste dobri. Ljudi su dobili banove, vazduh cist i sta sad?

                              Kome se ja podsmevam? Sto tako ne kazes kad me lik uhodi po raznim temama? Nemam ja nista protiv toga, samo ti objasnjavam da to sto di napisala nema veze sa realnoscu.

                              Pitao sam samo, sto odmah napadate i to u grupama? Ako se mogla unpinovati, moze se ponovo pinovati posto se od onda ova tema ugasila...

                              Mislim, koja je uopste poenta bila skinuti je sa pina?
                              Blage veze nemam sto je odpinivana, znam da sam bila protiv da se brise. A ako je najveci problem sto je neka tema pon/odpin, mislim da je to najlakse resiti.

                              I verujem da ne kapiras sta i kako pises i kako se ponasasa prema drugima, jer je to tebi normalno.
                              Ko te uhodi, veze nemam, slabo pratim sta radite.

                              To bi ukratko bilo to.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Koja je razlika između teme koja je pinovana i normalne dok god vidim i jednu i drugu na naslovnoj temi ne vidim razlike. A da se rastjeralo odavde-jeste. Premda ja ne ulazim ni u onu drugu jer mi postalo zamorn - jedna te ista priča.
                                Razlika je što se Losmiju ne sviđa ona tema jer tamo ne može sa svojim drugarima da piše svakakve budalaštine.

                                Plus me lik uhodi po forumu, muka mu je što sam ja otvorio temu
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X