Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ma jok, najbolje da cekamo regularne izbore u diktaturi. Samo pogledajte sta pink i informer misle o nasoj deci i studentima.
        Narkomani, alkoholicari, huligani...
        Neko bi morao da odgovara za ovo.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Tako su pisali i o nama... Već 20 godina se borimo.
        Počeh sa 16...
        Ali poražavajuće je koliko se istorija ponavlja...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Protest bio sjajan. Danas bas puno ljudi na protestu, mnogo vise nego juce npr. pogotovu pred kraj, bas su se masovno prikljucivali od prolaska Slavije. Najmasovniji od svih dosadasnjih. Tempo nije bio brz. Vetar se u grupi nije osecao. Nas nekoliko bilo svih uzrasta. Sjajno su zeznuli policiju menjanjem rute. Danas se prikljucilo i Pancevo. Blic konacno napisao o 800 000 izmisljenih u birackom spisku(sta im bi?). Za vikend ocekujem jos vise ljudi. U nedelju 21 stepen suncano.



          P.s. Ako ima neko sa iskustvom sa devojkama u restoran-kaficima(oni restorani gde ima muzike i nema bas puno mesta, ali nisu ni kafane) i njihovim nacinom razmisljanja nek mi se javi, imam jedno pitanje, za neki savet i objasnjenje.
          Last edited by colchonero; 07-04-17, 02:53.

          Comment


          • Najjača slika svih ovih dana

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ствар око бирачког списка је јасна. Људи умру једноставно, нико не пријави то РИКу и они их оставе на списку. Сумњам да је АВ узео 800.000 гласова мртвих, само је излазност реално већа од 55%.

              Comment


              • Nije to bas tako jednostavno, a posebno ne tako naivno.
                Svi znaju da biracki spiskovi nisu dobri, ali niti jedna vlast nece da ih sredi jer im otvara mogucnost manipulacije. Vec sam spominjala onog lika za koga redovno stize listic kod mene, a ne postoji teoretska sansa da je ikad ziveo na toj adresi, mi smo vise puta prijavljivali da to isprave i to se nikad nije desilo.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Izlaznost je sigurno bila veca od 55%, ali opet nedovoljno velika.
                  Ima dosta ljudi koji zive u inostranstvu, a vode se da su u Srbiji. Po nekima cak milion njih. I ti ljudi nikada nece glasati ili ce glasati mizeran broj njih koji se u toku izbora zateknu ovde i odluce da glasaju.
                  Da ne pominjem da su i tu noguce raznorazne manipulacije.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Izlaznost je sigurno bila veca od 55%, ali opet nedovoljno velika.
                    Ima dosta ljudi koji zive u inostranstvu, a vode se da su u Srbiji. Po nekima cak milion njih. I ti ljudi nikada nece glasati ili ce glasati mizeran broj njih koji se u toku izbora zateknu ovde i odluce da glasaju.
                    Da ne pominjem da su i tu noguce raznorazne manipulacije.
                    Tu grešiš.Inostranstvo glasa u većim procentima,evo sad na primer u New Yorku ima tipa 100 glasača glasalo je 98 , U Čikagu je oko 80% glasalo itd.Sela su zavrnula izbore ove godine u čast malog Aleka.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ne razumes me Gang.
                      Glasa inostranstvo u velikim procentima, ali oni ljudi koji se vode da zive u inostranstvu. Mnogo je veci broj ljudi koji zivi i radi u inostranstvu a vode se da zive u Srbiji. Oni mogu da glasaju jedino u Srbiji. Takvih ima bas mnogo.
                      Ako te ne mrzi pogledaj koji broj nasih glasa u inostranstvu i videces kako je to mizerna cifra, a sigurno ih ima vise. Ovi ostali jednostavno nemaju opciju glasanja odande.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Tu grešiš.Inostranstvo glasa u većim procentima,evo sad na primer u New Yorku ima tipa 100 glasača glasalo je 98 , U Čikagu je oko 80% glasalo itd.Sela su zavrnula izbore ove godine u čast malog Aleka.
                        Да, од 100 пријављених. А живи много више.

                        Comment


                        • Ma Maro nisam ja nikog vodio tamo nego sam se sticajem okolnosti tamo nasao, pa bacio oko na prisutne.

                          Cekam Gangaru da svrati do foruma, verujem da on covek moze da mi da odgovore.


                          hahaha kakva slika. Juce sam saznao od dede koji je bio na protestu, da je njihova skoro cela zgrada (zive na Karaburmi) glasala za AV. Naravno mahom penzioneri zive tu.
                          Last edited by colchonero; 07-04-17, 09:42.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ma Maro nisam ja nikog vodio tamo nego sam se sticajem okolnosti tamo nasao, pa bacio oko na prisutne.

                            Cekam Gangaru da svrati do foruma, verujem da on covek moze da mi da odgovore.


                            hahaha kakva slika. Juce sam saznao od dede koji je bio na protestu, da je njihova skoro cela zgrada (zive na Karaburmi) glasala za AV. Naravno mahom penzioneri zive tu.
                            Tek sad sam video post , iskreno nisam ni skontao jel misliš na devojke što rade u tim kafićima ili pitaš za devojke što izlaze po tim kafićima ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma te koje izlaze. Nije mi jasno na koju foru zavrse sa odredjenom osobom. Posle protesta, otisli ja, jedan moj drug istih godina, moj otac i 3 njegova druga u Zemun tamo u neki restoran pored reke, jer jedan od njih dobio promociju na poslu u firmi iz Nemacke pa kao hajde i mi kad smo vec bili tu. I nebitno mi udjemo tamo, jedemo nesto malo, neki i piju (ja alkohol ne) i tamo relativno starije drustvo(vasih godina otprilike zene a muskarci ili su stariji ili su propali, ne mogu da ocenim), I bilo par dobrih likusa. I ja poceo da merkam jednu, posto sam bio jako dobro raspolozen zbog protesta. Ona to primeti posle nekog vremena i prica sa drugaricama(bilo njih 5 i jos 2 neka dzibera). Uglavnom ja provalim da i ona pocne mene da gleda kad ja ne gledam ili dok gledam samo kao baci pogled. Sad jbg nisam mogao da je startujem, dosao sam sa ocem i grupom ljudi sa kojima treba da se vratim, ali pocnem da djuskam tu pored njih posto one igraju maltene sve vreme. Jasno mi je bilo da se nista nece desiti jos na pocetku zbog celokupne situacije i nije to moje pitanje nego cisto da ti objasnim pricu, ali mi nije jasno sta devojka vrlo dobrog izgleda, radi sa likom koji nit je visok, nit lep, nit mlad nit zgodan., nit duhovit, nit dobro gradjen, nit interesantan u provodu(sedi u stolici 90% vremena). Znaci izgleda nesto kao Vuk Jeremic(frizura i naocare). Kapiram da ti vidjas dosta takvih situacija, pa mozda mozes da mi das odgovor.
                              Last edited by colchonero; 07-04-17, 10:41.

                              Comment


                              • Moj Dzoni, moras ti dosta da ucis o necemu sto ja zovem Sexual Market Value.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X