Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đurić ide ... - B92

    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1733158

    Đurić, pored engleskog, govori i hebrejski jezik, po majci je Jevrejin, pa će mu biti lako da ostvari dobre kontakte sa jevrejskom zajednicom Al-PAC (Američko-izraelski komitet za javne poslove), preneli su beogradski mediji.



    Ahahahaha..
    Ovo već objašnjava mnogo toga.

    Ja sam mislio da je dečko totalni debil a on bio ustvari Jevrej i sve vreme nas radio kao majmune..

    Ahahahahhahahahahaha..
    Namazanko maleni..

    Comment


    • Originally posted by ... View Post
      Meni je smijesno kad ljudi kazu,pa dobro to su tabloidi ko to uzima za ozbiljno.
      A koji to mediji postoje danas a da ih Vucic nije sveo na nivo tabloida?
      Na sta lici Politika,Blic,Novosti,na sta lici B92 ,studio b.
      Koliko god da je neko inteligentan,pronicljiv,obrazovan,mora da popusti pod konstantnim pritiskom,mantrama koje mu se nameću.
      Jeste AV sve medije sveo na govnoide ali nije sve do njega

      Odavno "mediji" služe za širenje najgorih poruka mržnje koji tzv zvanična politika, navodno ne podržava.




      .

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Grenel izjavio da je Vučić težak pregovarač i da se bori za srpski narod.
        I najavio dolazak Trampa..

        Ameri su baš divni.

        Vidi se da baš vole našeg divnog predsednika.
        Opozicija u Srbiji na aparatima.
        Šta misliš, da li u opoziciji briju ili puštaju brkove?

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Mislim da se oblače kao Spok i prizivaju vanzemaljce jer Vučića vole i Ameri i Kinezi i Rusi i baba Germanka Andjelković-naša Lužička Srpkinja ga čak voli.

          Tita samo Jevreji nisu gotivili a ovog čak i Jevreji vole..

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Odlićan potez.
            Hvala bogu da smo se i njega rešili.
            Nek' se sad Ameri pate sa njim.
            Odličan potez prvorođenog, nismo imali tako kvalitetnog ambasadora u Vošingtonu još od St. Protića....jebaće nam majku ka' i navedeni.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Brate, posao ambasadora je da prima dobru platu i da je troši na dobre ribe, a Djurić je Jevrej.

              Uštedeće svu tu silnu lovu i uložiće je u Beograd na vodi a pritom nećemo morati da ga gledamo i slušamo.

              Win-win situacija za nas..

              Comment




              • Navukao je silnu mrznju ovim ispadom. Covjek je zloupotrijebio Amfilohijevu "kletvu", koja je citat sv. Petra Cetinjskog, o kojoj odmah u sledecoj recenici govori, ali to je Kesic izrezao, kako bi od Rista napravio demona..
                Dok od Mila pusta njegovo dzentlmensko priznanje poraza, kako bi se vidjelo ko je gospodin, a ko bagra. Iako je za Mila mogao da bira kakvu gadost da mu iskopa, pogotovo iz ratnih vremena, ali nece.. To nikad nije radio Milu, kad god bi ga se takao u svojoj emisiji, morao bi biti predstavljen kao gospodin vladar. Kako jadno...

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nego pazi ovo ludilo Amera..


                    Promotivni spot ambasade SAD u Srbiji pod nazivom "Vi ste svet" ..




                    Nego nešto razmišljam sad pa se pitam:

                    Da nisu možda Ameri sugerisali Vučiću da pošalje Djurića van, jer je on bio neprikosnoveni Vučićev dupelizac?

                    A opšte je poznato da Ameri ne vole da budu na drugoj poziciji..


                    Slušam juče Grenela ceo dan i osećam da je Vulin ljubomoran kao pas na Grenela i njegovu ljubav prema Vučićevoj guzici..


                    Hvala Amerima što ližu guzicu našem predsedniku, znači nam to baš.
                    Zapamtićemo im to..
                    Last edited by Karamazov; 17-09-20, 21:26.

                    Comment




                    • Ide gas, novi talas za cirke 4-5 dana.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post


                        Ide gas, novi talas za cirke 4-5 dana.
                        Ovo može biti i vetar na visini (znamo da gore može biti jakog vetra). Taj vetar može biti toliko jak da skratilet avionu za trećinu vremena.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ma gde znam, ja to random nabacam. Da li je 5g, zaprašivanje ili nešto treće, ili ga nema, meni je svejedno.

                          Objektivno, da su hteli da nas ubijaju i zaprašuju, radili bi to u tišini ne bi im trebala korona kriza.

                          Pa i da su hteli vakcinu mogli su reći da je nova generacija vakcina i staviti je uz standardne.

                          Očigledno je da je poenta ove krize ne depopulacija već kriza ekonomska što veća da nastane pod krilima medija.

                          Jer da su hteli da nas ubijaju, a hoće i to i rade to hranom i otrovima godinama, nemaju razloga da objave koronu neku i izmisle jer niko ne bi ni primetio.

                          Korona je potrebna za dodatno ujebavanje ekonomskog sistema. Da se jedno 50% srednje klase sruči na dno i to je jedina istina.

                          Da li će oni negde lokalno prašnuti nešto da malo više ljudi pocrka ili pojačati medijski brojke, mislim da im je svejedno, jer nas svakako ubijaju decenijama i zagadjenim vazduhom, i hranom i slično.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • I u sred te optuzbe za transfobiju, objavila roman o ubici koji se preoblaci u zenske haljine, da bi lakse dosao do zena svojih zrtava. I naravno pokrece novo ludilo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • LOL. Mada je JKR potvrđeni kreten sa njenim stavovima.

                                Comment

                                Working...
                                X