Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zive u CG, imaju crnogorsko drzavljanstvo, zive tamo ceo zivot....ne znam sta pises ti..pomutio ti se mozak kad si video mlohavog Bacvanina kako ispada iz PO
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Netačno
      Ja ti velju sto je ziva istina, koja cak nije uopste ni skrivena, vec vrlo jasna i ocigledna, a ti kako goj...

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Sta god ti je lakse da verujes, veruj. Saosecam se sa tobom.


        Sent from my iPhone using... using my brain cells
        A nemoj tako. Kad vec imas takvo misljenje daj neke argumente, negiraj ovo sto sam ja napisao. Na ovaj nacin posprdno se odnosis prema sagovorniku koji te nicim nije uvrijedio...

        Comment


        • Originally posted by Overlord View Post
          A nemoj tako. Kad vec imas takvo misljenje daj neke argumente, negiraj ovo sto sam ja napisao. Na ovaj nacin posprdno se odnosis prema sagovorniku koji te nicim nije uvrijedio...
          Pa ne vredjam te. Nemaš ni ti argumente. Milo je bio i ostao dobar sve ove godine zapadu.

          Stvar je takva što je njima svejedno postalo ko će da pobedi, a i ne mogu da puste ulazak u EU države čiji je predsednik mafijaš i koji je pajtos sa kumom balkanske mafije gde sindikat ubica zaseda u Splendidu.

          Iskoristili ih, pustili ih da jašu, sad se nisu mešali i vozi.

          Tako da su ga oni samo pustili da izgubi, što je mogao odavno, a nisu uticali direktno na rezultate izbora.

          Comment


          • Djukanovića je Bog kaznio i to je svima jasno.
            Ostrog ove godine ima veći BDP nego cela Crna Gora.

            To je božja volja.

            Sad je i zvanično to da su Srbi nebeski narod a Srbi-Crnogorci su munje nebeske.

            Comment


            • Stigao novi update....

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Hm veci deo planete sa slike bi trebalo biti u senci zbog polozaja sunca, a ona osvetljena otpozadi...... FAKE

                Comment


                • https://m.cdm.me/hronika/ivan-kontic...ja-i-javnosti/

                  Uslijedili su tekstovi sa naslovima poput: Ivan koji je pretukao mladića u NS, slikao se sa zastavom CG, POZIRAO SA CRNOGORSKOM ZASTAVOM: Nasilnik iz Nikšića brutalno pretukao Novosađanina, ‘BATINAŠ’ iz Novog Sada je zapravo ‘CRNOGORSKI PATRIOTA’: Ivan Kontić izuzetno voli crnogorsku zastavu! (FOTO), MOŽE MU SE Milogorac iz Nikšića bije po Novom Sadu i ponosi se zastavom Montenegra.
                  Vidim ja nesto nema Ivana zadnjih nekoliko dana. Vidim zauzet je

                  Comment


                  • Danas je novi praznik; Vioriće se 4.000 zastava - B92


                    Beograd -- U Srbiji i Republici Srpskoj danas će biti obeležen Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave.


                    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1733028

                    Sledeće godine će nam se pridružiti i oslobodjena Crna Gora.



                    Živela naša lepa i velika Srbija..





                    ...
                    Last edited by Chiwwi; 15-09-20, 07:28.

                    Comment


                    • Originally posted by The Changeling View Post
                      https://m.cdm.me/hronika/ivan-kontic...ja-i-javnosti/



                      Vidim ja nesto nema Ivana zadnjih nekoliko dana. Vidim zauzet je
                      Svaka muka na mene.
                      Koji me jad našao od ovija informera i kurira,svako jutro me sad zove neka baba i dahće mi u slusalicu.

                      Šalu na stranu nisu ovo naivne stvari,ovako targetirat neduznog covjeka,tuzio bi ih i uzeo im jedan milion makar jer toliko sigurno vrijedi.Treba sad da zivi u strahu dok je ziv.Gamad.

                      Comment


                      • Beograd -- Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić biće novi ambasador Srbije u Vašingtonu, nezvanično saznaje B92.net.

                        IZVOR: B92 UTORAK, 15.09.2020. | 11:58




                        Comment


                        • Originally posted by ... View Post
                          Svaka muka na mene.
                          Koji me jad našao od ovija informera i kurira,svako jutro me sad zove neka baba i dahće mi u slusalicu.

                          Šalu na stranu nisu ovo naivne stvari,ovako targetirat neduznog covjeka,tuzio bi ih i uzeo im jedan milion makar jer toliko sigurno vrijedi.Treba sad da zivi u strahu dok je ziv.Gamad.
                          To je samo jedan nivo ludila u kome živimo. Mislim na problem koji taj momak ima bez ikakve krivce.

                          Drugi, mnogo opasniji je stavljanje monstruma iz NS u kontekst crnogorskog suvereniste, "Milovog Crnogoraca"... to nije slučajno.

                          Jesu te "novine" najobičnije smeće ali sa velikim uticajem u srbijanskoj javnosti.



                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Beograd -- Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić biće novi ambasador Srbije u Vašingtonu, nezvanično saznaje B92.net.

                            IZVOR: B92 UTORAK, 15.09.2020. | 11:58




                            Odlićan potez.
                            Hvala bogu da smo se i njega rešili.
                            Nek' se sad Ameri pate sa njim.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              To je samo jedan nivo ludila u kome živimo. Mislim na problem koji taj momak ima bez ikakve krivce.

                              Drugi, mnogo opasniji je stavljanje monstruma iz NS u kontekst crnogorskog suvereniste, "Milovog Crnogoraca"... to nije slučajno.

                              Jesu te "novine" najobičnije smeće ali sa velikim uticajem u srbijanskoj javnosti.



                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Meni je smijesno kad ljudi kazu,pa dobro to su tabloidi ko to uzima za ozbiljno.
                              A koji to mediji postoje danas a da ih Vucic nije sveo na nivo tabloida?
                              Na sta lici Politika,Blic,Novosti,na sta lici B92 ,studio b.
                              Koliko god da je neko inteligentan,pronicljiv,obrazovan,mora da popusti pod konstantnim pritiskom,mantrama koje mu se nameću.

                              Comment


                              • Grenel izjavio da je Vučić težak pregovarač i da se bori za srpski narod.
                                I najavio dolazak Trampa..

                                Ameri su baš divni.

                                Vidi se da baš vole našeg divnog predsednika.
                                Opozicija u Srbiji na aparatima.

                                Comment

                                Working...
                                X