Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vučić zaslužuje nobelovu nagradu za rast BDP-a i smanjenje nezaposlenosti.

    Ali dobro prihvatam i ovu za mir.

    Ipak on nije pucao iz onog kalašnjikova što ga je nosio iznad Sarajeva, samo ga je nosio da izgleda zajebano..

    Ako Ameri kažu da je Vučić ok, samo to se broji.
    Ostalo nije bitno.
    Kmečavci mogu samo da kmeče..

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Odlicna ideja da Tramp dobije nagradu, a sledece godine ako se pokaze kao vodja dva copora, istu tu nagradu dodeliti Dritanu Abazovicu.
      Suština ove priče je da se pokaže šta sve mogu USA... koga briga za nagradu

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Suština ove priče je da se pokaže šta sve mogu USA... koga briga za nagradu

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Opste je poznato da USA moze sve kao i sve te velike sile. Samo sto uz USA ide i progres. Neka s polako gorstaci civilizuju i nauce prave zivotne vrednosti i sta znaci prosperitet za drzavu i u kom pravcu treba ici.

        Takodje da zivot moze dosta toga vise da pruzi. Takodje je super sto smo uspostavili dobre odnose sa Izraelom, oni nam takodje mogu puno pomoci. Ekonomski jaka drzava koja zna kako se radi posao i sigurno nam i tu mogu pomoci. Primirilisu ceo bliski istok, Turci su podrzali i dobili su prosperitet, a vidim da idu redom u odmrzavanju odnosa.

        Nagrada je nebitna, to on lozi bezube kao sto ovde isto radi vucic..Velika sansa za region je Dritan, videcemo kako ce to tamo da se odvija. Poprilicno supasivni gorstaci, a videcemo dokle ce moci da cute i da se ne pitaju nista.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Dok se ne razbije velikocrnogorski inžinjering i Srbi ne postanu većina.
          A to je već za godinu dana.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Dobio je 2009-te, nešto malo pošto je prvi put izabran za predsednika SAD

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            A zasluge za mir? Koji narod beše unesrećio svojom intervencijom i uvođenjem demokratije po njima?
            Devalvirali su tu Nobelovu nagradu za mir toliko da je to sramotno i pomenuti.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ako je u stanju da "Nobela" za mir dobije jedan anonimus koji nikakve zasluge za mir nije imao poput Obame, zašto ne bi jedan lažov i jedan terorista poput Vučića i Hotija?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                A zasluge za mir? Koji narod beše unesrećio svojom intervencijom i uvođenjem demokratije po njima?
                Devalvirali su tu Nobelovu nagradu za mir toliko da je to sramotno i pomenuti.
                Nisam ni rekao da je zaslužio .Samo sam naveo godinu kada je dobio

                Comment


                • Znas li ti...

                  Comment


                  • Comment


                    • Ја бих упозорио да је називање председника Србије терористом и осталим недоличним, погрдним и уличарским називима и епитетима кривично дело.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.gold View Post
                        Ја бих упозорио да је називање председника Србије терористом и осталим недоличним, погрдним и уличарским називима и епитетима кривично дело.
                        Gde si zlatni, nema te bre godinu dana. Razmisljao sam o tebi. Ipak si originalni nacionaoista, ovo ostalo sve fejk.

                        Ako si se vratio, prija mi ta tvoja cirilica kad je vidim. Ovo novo i fejk zaboravilo svoje original pismo.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Šuković je jedan izvrstan Crnogorski novinar a i rekao bih intelektualac.

                          Crnogorac koji iskreno voli Crnu Goru i Crnogorstvo.
                          Tačnije najnoviju Crnu Goru i najnovije Crnogorstvo..
                          Nikad nisam kao Srbin osetio da mrzi Srbe i da gaji Srbofobiju, već da je samo duboko ubedjen da Srbi i Crnogorci nijesu isto i da se upinje na zadnje noge da to dokaže..


                          Dobro je potkovan istorijski i nalazi te "Crnogorske grane" koje negiraju Srpstvo i vešto ih hvata.

                          Ugasio je par nekih naših istoričara i izgledali su inferiorno pored njega. Iako on važi za novinara a oni za istoričare.

                          Zanemeo je samo pored Šešelja "davnijeh" dana. No pripisaću mu to tome, da je bio nespreman i da je ipak preko puta sebe imao verbalnog manijaka.



                          Ali ovde je bio ozbiljno ugašen od strane Aleksandra Rakovića.

                          Šuković vs Raković
                          Crnogorstvo vs Srpstvo.
                          Pogledajte.

                          Comment


                          • Crnogorstvo vs Srpstvo.
                            Nije za očekivati da si staviš intervju Šukovića sa Vladikom Grigorijem ali ...

                            Vladika Grigorije : "Neka bude ko šta hoće , važno da je čovjek "

                            Comment


                            • Brate pa nisam ja gradjanin sveta kao ti.
                              Ja sam zli internet velikosrbin, te hipi fazone prepuštam tebi..

                              Vladika Grigorije je takodje možda dobar čovek. Neki bi rekli naivan.
                              Ako to govori iz kurtoazije onda i mogu da ga razumem, ali ako duboko veruje u to onda ne.

                              On veruje u boga i u utopiju da će dobar čovek zavladati planetom, ja ne.
                              Ja verujem samo u evoluciju i zakon jačeg.

                              Nikada neće stati vreme i nastupiti večni mir.
                              Nikada se bogataš neće družiti sa siromahom, niti će se krokodil družiti sa zebrom.

                              Čopor je nezaobilazan, samo je pitanje dal' si u čoporu vukova ili ovaca.
                              Ja bih voleo da moj narod ne bude medj' ovcama.

                              Ne mogu da budem ovca brate moj, nisam taj materijal..

                              Da bi napravio gradjane treba ti prvo bogata država, u siromaštvu nema gradjana, a da bi napravio bogatu državu treba ti jak narod a ne neke ovčice..
                              Last edited by Chiwwi; 13-09-20, 12:44.

                              Comment


                              • Sad će Bog još malo sići

                                Evolucija je izmišljotina

                                Meni kad bi stavili na izbor da li da budem hrišćanin ili Srbin, biram prvo 24/7/365

                                Ovaj narod je velik samo u meri u kojoj je veran i hrišćanski. Bez toga on postaje jedna smesa bez identiteta koja se ne razlikuje od drugih smesa u nekom nematerijalnom vrednosnom sistemu.

                                "А у време тих царева Бог ће небески подигнути царство које се до века неће расути, и то се царство неће оставити другом народу; оно ће сатрти и укинути сва та царства, а само ће стајати до века."

                                And in the days of these kings shall the God of heaven set up a kingdom, which shall never be destroyed: and the kingdom shall not be left to other people, [but] it shall break in pieces and consume all these kingdoms, and it shall stand for ever.

                                Poruka je ista ali se ovde vidi superiornost i starina srpskog jezika.

                                Comment

                                Working...
                                X