Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo jeste najgora garnitura ljudi koja je ikada bitisala na političkoj sceni, i ako im je pregolema konkurencija, jedva čekam njihov svršetak i prestanak tiranije, samo što nisam ubeđen da će ikada neko doći i pokrenuti stvari sa mrtve tačke.

    Boljitak nećemo osetiti prevashodno pošto smo "poslednja rupa na sviralu" na svetskoj političkoj sceni. Davnih dana smo etiketirani kako smo etiketirani, to nam je što nam je...

    Comment


    • I nama trebaju neki Dritan i Krivokapić... kod nas ovi "na boga ne misle" a ni oni koji su kao opozicija. Sve go "srebroljubac", potkupljiv i nemilosrdan prema narodu.
      Ovo što je av učinio je za svaku osudu i nadam se da će (kako je obećao) za godinu, dve da plati za to na izborima.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Bojim se da neće platiti ništa jer mu na ruku ide opozicija koja u Srbiji ne postoji. Jedino da se u najskorije vreme pojavi neko novo ime, s jasnom vizijom, planom, pa da pričamo o padanju sa vlasti. Ovako bojim se da će Vučko još dugi niz godina vedriti i oblačiti Srbijom.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Prva tri pasusa, naklon i knstatacija da je meni vrlo blisko takvo mišljenje.
          Preostala dva pasusa pokazuju da ipak ne mislimo isto ALi nije bitno i ne moramo da mislimo isto, bitno e da se ne vređamo i to će predstavlati napredak (da je tako i u RL ja bih bio sretan Srbin..građanin Srbije ako ti je draže). Znači, OTAN nikako.
          P.S. bolje i knjiga o Milutinu, Krst na Križu nego Filozofija palanke.
          Izgleda da su se "razbudili" ovi o kojima CC piše a i bolje ti je objasnio kako i zašto se pojavljuju knjige , pesnici , akademici , memorandumi , kriminalci kao heroji .Kao da je ušao u najmračnije podrume Službe


          Comment


          • Comment


            • nećemo se još 100 godina oporaviti
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Izgleda da su se "razbudili" ovi o kojima CC piše a i bolje ti je objasnio kako i zašto se pojavljuju knjige , pesnici , akademici , memorandumi , kriminalci kao heroji .Kao da je ušao u najmračnije podrume Službe


                To kreću bočni udari i pokušaji a se podmetne klip u šaroliku ekipu, ipak Medojević je dao podršku koaliciji nakon ove vesti tako da se čeka koga će Milo pokušati potplatiti (kao onog jadnika iz opštine Budva). Biće veselo posmatrati sve to sa distance.
                Uz jedan mali doatak da su pristalice DPS nakon skupa u PG i govora onog dilbera sa bine išli pred kuću Dritana da ga "prevaspitavaju"...malom samo inat podižu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  To kreću bočni udari i pokušaji a se podmetne klip u šaroliku ekipu, ipak Medojević je dao podršku koaliciji nakon ove vesti tako da se čeka koga će Milo pokušati potplatiti (kao onog jadnika iz opštine Budva). Biće veselo posmatrati sve to sa distance.
                  Uz jedan mali doatak da su pristalice DPS nakon skupa u PG i govora onog dilbera sa bine išli pred kuću Dritana da ga "prevaspitavaju"...malom samo inat podižu.
                  Last edited by Samo Zvezda; 10-09-20, 15:00.

                  Comment


                  • Kakva zanimljiva kombinacija . R.Srbija donira neka sredstva Srpskoj a oni taj novac uplate za Hram .

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Ma to se sve radi da se umire Cetinjani.
                      Vidiš da su poludjeli pa slušaju Tompsona i tripuju da je Crna Gora Crvena Hrvatska..


                      Treba ići korak po korak..

                      -Prvo treba ustašluk poslati na Blajburg
                      -Dati otkaze Milovim Crnogorcima u javnim funkcijama i zaposliti Vučićeve Srbe..
                      -Oduzeti pravo glasa ovima što glasaju iz Amerike..

                      -Završiti popis da Srbi budu većina (što i jesu u realnosti) ali je Milov inžinjering od Srba pravio Crnogorce.



                      Zatim jedna od najbitnijih stvari velikosrpskog inžinjeringa tj. sama logistika te ideje je platiti Kinezima dug za autoput koji prave Crnoj Gori.

                      BTW. (Crna Gora je sa Kinom sklopila takav ugovor da ukoliko ne ispunjava svoje obaveze Kina ima pravo da uzme koje god hoće zemljište Crnoj Gori)

                      Naša bratska Crna Gora je pukla ove godine sa turizmon i javne finansije idu u ku*ac a dug ide preko 100% BDP-a što je za Crnu Goru kataklizma.

                      Tu mi nastupamo i naši penzioneri uz amin Trampa..

                      Kupijemo Luku Bar i preuzimamo obaveze za autoput Bar-Boljare tj. koncesiju i završavamo naš deo od Požege do Boljara.

                      A ta granica što kaže Vulfi je i nebitna.
                      Obrisaćemo i nju u Mini-Šengenu..


                      Ju ju ju..
                      Veseli se srpski rode, srpski rode zbog slobode
                      I zbod slavnih Nemanjića, Obilića, Petrovića..
                      Cinjenica je da u Srbiji i u Republici Srpskoj, Crna Gora je u neprestanom centru paznje. Mozes li ti meni da odgovoris( bez mitomanije i uvreda) sto smo mi vama toliko bitni i sto se trudite da uticete neposredno i procesno na procese u drzavi?

                      Comment


                      • Originally posted by Overlord View Post
                        Cinjenica je da u Srbiji i u Republici Srpskoj, Crna Gora je u neprestanom centru paznje. Mozes li ti meni da odgovoris( bez mitomanije i uvreda) sto smo mi vama toliko bitni i sto se trudite da uticete neposredno i procesno na procese u drzavi?
                        Zato što šikanirate Srbe kojih ima 30-35% dole. Uzimate imovinu SPC. Ponašate se kao NDH prema Srbima, a ništa vam nismo uradili.

                        Ne možete vi jer se neko oseća kao etnički Srbin da ga prokazujete i da krivite Srbiju za to.

                        U centru pažnje ste 15 dana, ne loži se.
                        Last edited by Cassius Clay; 10-09-20, 17:02.

                        Comment


                        • A i isti smo narod.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Mene zanima kako smo MI to uticali na izbore u CG? Građani CG koji žive u Srbiji čini mi se da i nemaju prava glasa (isključujem Lovćenac za koji ne znam) i toga su se DPS i njihovi politički saveznici plašili te i nisu dali mogućnost glasanja pismom. Ni jednog Srbina iz SRB ili RS nisu našli sa dvostrukom LK (isključujem lika iz Trebinja koji je lobirao i dovodio glasače za račun DPSa), Albanci sa Kosova (ako ih računaš kao građane SRB) ili oni redovi za privremene LK...Ako je u pitanju ovo interesovanje kao mešanje, onda da, mešamo se.
                            P.S. Vučko je drugar sa Milom i nije mu ovaj put pomogao, nešto se dešava globalno što ne mogu razaznati.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Mene zanima kako smo MI to uticali na izbore u CG? Građani CG koji žive u Srbiji čini mi se da i nemaju prava glasa (isključujem Lovćenac za koji ne znam) i toga su se DPS i njihovi politički saveznici plašili te i nisu dali mogućnost glasanja pismom. Ni jednog Srbina iz SRB ili RS nisu našli sa dvostrukom LK (isključujem lika iz Trebinja koji je lobirao i dovodio glasače za račun DPSa), Albanci sa Kosova (ako ih računaš kao građane SRB) ili oni redovi za privremene LK...Ako je u pitanju ovo interesovanje kao mešanje, onda da, mešamo se.
                              P.S. Vučko je drugar sa Milom i nije mu ovaj put pomogao, nešto se dešava globalno što ne mogu razaznati.
                              Hoćeš da kažeš da su mediji u Srbiji (štampani i elektronski) slobodni i nezavisni[emoji4][emoji4][emoji4]

                              Ili njih ne računaš pod "Mi"

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Last edited by BorisUnited99; 10-09-20, 18:36.

                                Comment

                                Working...
                                X